Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

Istnieje jakiś mod, kod czy cokolwiek, który pozwala w karierze wyszukiwać zawodników na podstawie umiejętności tak jak w starych częściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 17:20, Ecko09 napisał:

Istnieje jakiś mod, kod czy cokolwiek, który pozwala w karierze wyszukiwać zawodników
na podstawie umiejętności tak jak w starych częściach?

Przecież wyszukiwanie talentów w obecniej FIFIe to wg jej twórców wielki plus. Nie pochwalam tego rozwiązania, ale prawde mówiąc w karierze grałem tylko Lechem, ściągłem najlepszyhc młodych polskich zawodników i najbardziej utalentowani to Salamon, B. Pawłowski, Zieliński i Wolski, nieźle rozwija się też Milik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 18:04, Paoro napisał:

Przecież wyszukiwanie talentów w obecniej FIFIe to wg jej twórców wielki plus. Nie pochwalam
tego rozwiązania, ale prawde mówiąc w karierze grałem tylko Lechem, ściągłem najlepszyhc
młodych polskich zawodników i najbardziej utalentowani to Salamon, B. Pawłowski, Zieliński
i Wolski, nieźle rozwija się też Milik.


No niestety, wyszukiwanie zawodników w tej grze jest tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się wkurzyłem że ciskałem pada całą siłą. AI już kompletnie u mnie świruje nawet mój brat jest bardzo dobry w Pesa, Fife, a przegrywa. To debilizm na potęgę i to bardzo. PES RULEZ!!!! Bo w Pesie do 13 (bo w 14 dużo zmian szczególnie Fox Engine ;) ) nic praktycznie się nie zmienia i w nim to lubię najbardziej. Drobne poprawki, większy realizm i to wszystko. A FIFA już zeszła na psy. Błedy, AI i jescze nie wiem co mnie czeka. Ktoś tu napisał: "Powiadam, gdyby PES miał tyle samo licencji co Fifa to nawet bym się nie zastanawiał nad wyborem." I ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 19:53, Jacentix napisał:

ciach

W karierze jest tak, że jak nawet dobrzy zawodnicy są bez formy to jedną głupią bramką możesz z każdym przegrać na Legendarnym, a ty w tym samym meczu możesz mieć 5 słupków i tyle samo poprzeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz kochany Handicap/ Momentum/ Jak zwał tak zwał do którego EA nigdy się nie przyzna, a który na pewno w grze jest zaimplementowany. I to od kilku odsłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajze ja tez pisalem ze PES jest lepszy ale napewno nie PES 14.Musze przyznac ze obie czesci sa jednakowo "zryte",teraz mialem szanse dluzej pograc dzieki ps+ i musze przyznac ze rowniez jest tragedia w pesie,zachowanie obroncow to jakas paranoja potrafia pod wlasnym polem karnym pilke przepuszczac do napastnikow albo w ogole zapominaja o pilce,to samo z odbiorem,jest zupelnie nie realistyczny.W fife przynajmniej sie przyjemniej gra we dwoje na jednej konsoli ale w obu przypadkach online nie ma co brac na powaznie bo dziwne bramki z przypadku (czy ich brak) to normalka obie pilki jednakowo "zkopane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś porady jak strzelać z wolnych na klawiaturze? A jak nikt nie gra na niej to jakieś ogólne porady? Za diabła nie umiem strzelać, albo w mur albo za wysoko albo za lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa Virtual Pro Association (FVPA) to oficjalne rozgrywki w FIFA 14 na różnych platformach,
dotyczące trybu „Wirtualne Kluby”. Powstały one z inicjatywy burdzia w okolicach kwietnia 2012 roku.
FVPA to odwzorowanie wirtualnej piłki nożnej do rzeczywistości.
Zapraszam was bardzo serdecznie do brania udziału w lidzę - FVPA.pl
Jest to dobry sposób na spędzenie czasu a i przy okazji jak ktoś lubi pograć w FIFĘ to szybko mu się to nie znudzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jakich godzinach można zastać konsultantów na ea sports? Bo chyba nie w weekendy + oni mają kilka godzin w plecy w stosunku do nas.


W grze oczywiście wyskakuje mi, przy logowaniu na fut, hasło "Security Password could not be created". Kupiłem grę drugi raz bo za pierwszym zablokowałem sobie konto i nic nie mogli zrobić. Jeśli teraz, przy innym problemie, tego nie rozwiążą, to chyba trzeba skierować sprawę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 10:19, karolekx23x napisał:

Siema
Posiadam fife 13 czy jak bym kupil fife 14 zobacze duza roznice w grze co to jest aby
gra w innym pudelku a taka sama ? wersja na PC


14 bym sobie darował, lepiej się wstrzymaj i poczekaj na 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ja kupowałem 14... Faule z pupy, spalone z pupy, automatyczna zmiana zawodników mimo ustawienia na ręczne, zachowanie bramkarza przed bramką to jakaś kpina, kartki za lekkie dotknięcie przeciwnika, FUT to już kompletna porażka. Mam brązowe karty, zgranie ~90, ocena drużyny ~62 i tu mi dobiera kolesia ze złotymi kartami i wszystkiego po sto no wtf?! i to za każdym razem. No ale dobra darowałem sobie FUT, więc przystąpiłem do sezonów online. Ale przez te błędy, które na początku wymieniłem nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 20:07, Sericulum napisał:

Po co ja kupowałem 14... Faule z pupy, spalone z pupy, automatyczna zmiana zawodników
mimo ustawienia na ręczne, zachowanie bramkarza przed bramką to jakaś kpina, kartki za
lekkie dotknięcie przeciwnika, FUT to już kompletna porażka. Mam brązowe karty, zgranie
~90, ocena drużyny ~62 i tu mi dobiera kolesia ze złotymi kartami i wszystkiego po sto
no wtf?! i to za każdym razem. No ale dobra darowałem sobie FUT, więc przystąpiłem do
sezonów online. Ale przez te błędy, które na początku wymieniłem nie da się grać.

W FUT''cie nawet nie próbuj zaczynać grać sezonów online z brązowym składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG czemu do jasnej cholery ta gra twierdzi, że nie wygrałem ligi skoro wygrałem mając 19 pkt przewagi?! W efekcie w LM nie gram...wczytywałem save już z 5 razy i ciągle to samo...no szlag mnie trafi zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować