Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

Takie pytanko mam.

Ściągnąłem przed chwilą demo Fify 14 na PC i mam z nią 2 problemy.

1. Gra strasznie ścina, tzn. czuć że animacja jest rwana i szarpana podczas gdy Fraps pokazuje stałe 60 klatek/sekundę.

2. W porównaniu do wersji xboxowej gra wydaje mi starsznie ciemna, to akurat jest mniejszy problem niż ten 1szy.

W pełnej wersji jest lepiej? Bo wolałbym zaoszczędzić w tym roku i kupić grę na PC ale jak chodzi ona tak słabo to poczekam na obniżkę ceny wersji xboxowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz troche pogralem(PS3) i niestety musze stwierdzic ze jest padaka.Jak co roku EA wydaje gre niedopracowana,nie dorobiona i w ogole nie oszlifowana z pelna gamma roznorakich bledow w mechanice gry jak i innych.Tryb kariery po 20 minutach wylaczylem i watpie zebym w najblizszym czasie znowu go odpalil,wszystko chodzi strasznie wolno menusy sie zacinaja i wskakuja na nie te opcje co chcemy(wyglada to jakby byl wielki lag)poprostu tragedia ten tryb,do tego teraz jezeli chcemy kupic zawodnika to najpierw musimy wysylac skautow aby sprawdzili jego umiejetnosci wiec teraz kazdy transfer zajmuje masakrycznie duzo czasu.Podczas meczu potrafia sie dziac naprawde dziwne rzeczy,pilkarze w ogole nie umieja dobrze podawac tak zeby uniknac przechwytu,bramkarze na przedpolu tez glupieja,wlasciwie w wiekszosci przypadkow bramki tu padaja po jakis dziwnych bledach albo przechwytach na polowie przeciwnika smieszne.Strzaly-mialy byc prawdziwe bomby a w wiekszosci przypadkow sa bardzo slabe.Ogolnie jestem bardzo rozczarowany i zaluje wydanych pieniedzy i nie polecam nikomu szkoda nerwow dalbym 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a gdzie opcja edit???

Jeszcze dwa slowa dodam ze najgorsze w tym wszystkim jest jak ci zawodnicy ruszaja sie z pilka nie wazne czy zawodnik na 89 czy 69 i tak ruszaja sie wszyscy jak woz z weglem,zeby kopnac pilke musze 15 kroczkow zrobic albo zeby zebrac sie do biegu w kluczowych momentach(jak np przy minieciu bramkarza),wszystko trwa zdecydowanie za dlugo,jezeli gram druzyna z najwyzszej polki to Ci pilkarze musza zasuwac a nie jakby mieli kamienie do nog przywiazane,i tak na podsumowanie bym powiedzial ze to chyba jedyna znaczaca roznica wzgledem poprzedniej czesci czyli zmiejszenie dynamiki zawodnikow z realistycznej na kulawa bo w grze w ogole nie czuc ze to messi czy ibra biegaja po boisku ^^ zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje zdanie, gra jest beznadziejna i załuję wydanych pieniędzy. Gdyby nie Origin , ktróry uniemożliwia sprzedaż, dawno pozbyłbym się tego tytułu. Ogromny krok w tył, bo 13 grało się przyjemnie. Prawdziwe cuda dzieją się w trybie FUT. Atakujesz kolesia cały mecz oddajesz ponad 20 strzałów i nie wpada bramka, a wystarczy jedna wrzutka przeciwnika i jakiś lamus przeskakuje twoich obronców, posiadających atrybut power header. Porażka EA, zamiast drobnych zmian, całkowicie popsuli gameplay. Za rok trzeba będzie zopatrzyć się PES-a, bo chociaż produkcja Konami też nie jest idealna, to jednak rozgrywka sprawia przyjemność, a nie złość i irytację jak w FIFIĘ 14 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wyjoles mi to wszystko z ust,ta czesc to bardziej krok wstecz niz naprzod,wlasnie dokladnie tak jest gram mecz w sezonach stwarzam okolo 10 100% sytuacje ale nich*j nie moga wykorzystac,a przeciwnik po zwyklej wrzutce strzela bramke w sytuacji gdy kolo napastnika jest obronca i ktory powinien to wybic.Niby Ai pilkarzy mialo puisc drasztycznie w gore ale wlasciwie nic sie nie zmienilo,a nawet jest gorzej bo teraz co 3 podanie do przodu konczy sie glupim spalonym,nawet jak sie z pierwszej pilki gra to i tak zawodnik wyjdzie za wczesnie i przewaznie jest bez sensoowny spalony,to samo obroncy gubia proste krycie biegaja bez sensu i nie potrafia pilki wybic,gdy atakujemy zawodnik biegnie po skrzydle by jak podaje do niego nagle sie zatrzymac i wrocic co konczy sie strata.Nawet zachowanie sedziow sie pogorszylo,teraz juz naprawde potrafia dac karnego z powietrza albo np zakonczyc mecz w sytuacji gdy wypuscilem zawodnika sam na sam.W sezonach rzadzi sie przypadek,a do tego strasznie laguje,na powaznie nie ma sensu grac bo ta gra nie jest powazna,mam tylko nadzieje ze fifa na nowa generacje bedzie dobra bo mam opcje wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 10:26, szaryczlowiek napisał:

ciach

Jest jeszcze gorzej niż w 13? To już w 13 tak było, a jak jest jeszcze gorzej to dobrze ze nie kupiłem! ;) ale szkoda bo lubiłem 12 i czekam na taką odsłone jak tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 18:30, Paoro napisał:

> ciach
Jest jeszcze gorzej niż w 13? To już w 13 tak było, a jak jest jeszcze gorzej to dobrze
ze nie kupiłem! ;) ale szkoda bo lubiłem 12 i czekam na taką odsłone jak tamta.



Hmmm powiedzialbym ze jest tak samo a nawet troche gorzej bo teraz kazdy zawodnik gra jak totalny drewniak wiec gra sie duzo trudniej,rowniez bardzo ciezko obronic sie przed strata bramki utrzymanie bezbramkowego rezultatu to jakis cud,obroncy graja naprawde bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat prawie nie zyje czyli nikt w tego gniota nie gra?Ja najchetniej odniosl bym swoja kopie do sklepu bo poprostu gra jest tak zbugowana ze odechciewa sie grac po 1-2 meczach da rade jakos odzyskac pieniadze za ten chlam?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za badziew,nie dość,że gameplay jest tragiczny(wszyscy grają długie piły na oslep albo dosrodkowania) to jeszcze dzisiaj wchodzę chce zagrać mecz a tu samoistnie zmieniło mi ustawienia pada...I nie wykrywa już prawego analoga(zniknął nawet z opcji w ustawieniach sterowania),normalnie świetnie!Zagrałem ponad 100 meczów i nagle te pieprzona gra zdecydowała,że mi pozmienia ustawienia.Co za gówno!Już nawet nie chce mi sie wspominac o tym,ze tak jak w fifie 13 tak i w 14 po kazdym zakonczonym meczu wywala mnie do pulpitu i musze gre wlaczyc od nowa.
na półce mam wszystkie fify od 08,ale ta była prawdopodobnie ostatnia.

Do każdego kto zastanawia się nad kupnem tej gry:Lepiej się podetrzyj tą stówą,w mniejszym stopniu zmarnujesz tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować