Zaloguj się, aby obserwować  
Jacentix

FIFA 14

125 postów w tym temacie

SPOKO BUG. Benzema miał ponad rok do końca kontraktu, przedłużyłem go z nim o 2 lata. Teraz się dowiaduję na koniec sezonu, że został u 2 miesiące kontraktu (ŻE CO?!!?!?) i nie mogę z nim negocjować, bo już przedłużył kontrakt w tym sezonie. SPOKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym graczem FIFY jak i kopanek w ogóle. Zastanawia mnie jedna rzecz - załóżmy, że leci długie podanie, do odbioru przygotwuje się przeciwnik i mój zawodnik. Stoją blisko siebie i w momencie, gdy dociera do nich piłka skaczą i odbijają ją głową. Jak w takiej sytuacji sprawić, by to mój zawodnik odbił ją do kogoś ze swojej drużyny, a nie przeciwnik? Krótkie podanie, długie podanie (tak jak przy normalnym przepychaniu się przy próbie odebrania piłki) czy może jeszcze coś innego? Nie zauważyłem jak dotąd żadnej reguły przy stosowaniu przycisków krótkich lub długich podań. Jest na to w ogóle jakakolwiek metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 09:15, KubooPL napisał:

Jestem nowym graczem FIFY jak i kopanek w ogóle. Zastanawia mnie jedna rzecz - załóżmy,
że leci długie podanie, do odbioru przygotwuje się przeciwnik i mój zawodnik. Stoją blisko
siebie i w momencie, gdy dociera do nich piłka skaczą i odbijają ją głową. Jak w takiej
sytuacji sprawić, by to mój zawodnik odbił ją do kogoś ze swojej drużyny, a nie przeciwnik?
Krótkie podanie, długie podanie (tak jak przy normalnym przepychaniu się przy próbie
odebrania piłki) czy może jeszcze coś innego? Nie zauważyłem jak dotąd żadnej reguły
przy stosowaniu przycisków krótkich lub długich podań. Jest na to w ogóle jakakolwiek
metoda?

Klikasz wtedy strzał, krótkie podanie główką wychodzi jesteś sam, jak masz przeciwnika i jest walka opiłkę to lepiej strzał, podanie wtedy jest mniej celne ale ty wygrywasz górną piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Trzeba będzie spróbować. Może mniej celne, ale przynajmniej jakieś, bo korzystając z krótkiego podania ze zdobyciem piłki bywa losowo. Czasami się uda, czasami nie, a ten brak reguły w zachowaniu denerwuje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować