Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demon`s Souls - wezwanie do broni

17 postów w tym temacie

Moim zdaniem Dark souls jest ciut lepsze- bardziej dopracowane, ma fajniejszych bossow i bardziej otwarty swiat, sprawiajacy wrazenie ze tak to wlasnie mogloby wygladac w rzeczywistosci, tu zamek, tu ogrody, tu fosa- wszystko ze soba ladnie polaczone. W Dark mamy teleport do roznych swiatow, ktore to "swiaty" sa bardzo malutkie, sa tak naprawde zlepkiem kilku sal i korytarzy.
No ale w Dark gralem najpierw, a dopiero potem w Demons wiec byc moze dlatego moja milosc nalezy do tej pierwszej. Ale obydwie gry zacne i w obie naprawde warto zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" W Dark mamy teleport do roznych swiatow, ktore to "swiaty" sa bardzo malutkie, sa tak naprawde zlepkiem kilku sal i korytarzy."

Zakładam że piszesz tu o Demon''s Souls. Nie zgodzę się jednak z tym stwierdzeniem. Kontrprzykłady: Valley of Defilement 5-2 (olbrzymi poziom, wielka niecka z bagnem i konstrukcje dookoła niej), Stonefang Tunnel 3-2 (bardzo duży poziom z korytarzami, tunelami i salami), Boletarian Palace 1-4 (z pół godziny młocki od początku poziomu do jego końca, olbrzymie przestrzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo się w to nagrałem a Dark Souls nie mogłem ukończyć. Zdecydowanie lepsza gra i myślę, że jak ktoś ma PS3 to powinien w to chociaż spróbować zagrać bo gra jest naprawdę nieziemska i klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Ktoś wreszcie zauważył, że taka gra była przed Dark Souls bo już myślałem, że ludzie amnezję mają 0_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale Dark Souls chyba fajniejsza, Dla mnie DS ma jedną wadę, a mianowicie ogniska i skróty a raczej ich brak ;) W DkS dużo fajniej jest to rozwiązane. Nie zmienia to faktu że obie gry są zacne i nie można powiedzieć że takie same :D. Akurat mam PS3 i wykupionego plusa, a DS już dawno kupiłem, bo takie gry trzeba mieć "w pudełkach". Mimo że mam wersje pudełkową, to niezmiernie mnie cieszy, że DS wchodzi do ps+ ponieważ jest warta tego, aby jak najwięcej ludzi ją poznało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniekgdynia

Kingdom of Amalur mnie osobiście podobało się mniej. Cukierkowata grafika, mniej wymagająca walka, dosyć sztampowa fabuła. Ale jeśli lubisz klimaty fantasy rpg, to ściągaj - w końcu nic za to nie płacisz, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, sprawdziłem obie, niestety po łebkach, ale na tyle pozwala mi czas po pracy. Faktycznie, KoA jest ciut przekolorowane, po 3,5 godzinach grania opanowałem, na tyle na ile mam rozwiniętą postać walkę, która nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Na normalnym poziomie jest za łatwo. W DS natomiast po 2 godzinach jestem praktycznie w tym samym miejscu co na początku, po farmowaniu tych soul pointsów pojawił się mobek, który zdecydowanie nie był na mój poziom, padłem na hita i... straciłem cały progres. Nie wiem, czy jest sens, skoro w tygodniu są 3 dni w których do konsoli zasiadam na maksymalnie na 2-3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mial czerwone oczy to odpusc sobie na razie. Calego progressu nie straciles - musisz tylko wrocic do miejsca gdzie zginales i odzyskac dusze. Uwaga - jak zginiesz ZANIM dojdziesz do tego miejsca to przepadaja dusze. No i jesli dobrze kojarze (choc slaaabo to pamietam) to na razie nie mozesz zwiekszac levelu postaci - poczekaj z farma az bedzie to mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 11:32, Jave napisał:

To prawda, że śmierci w demonie traci się statystyki postaci?

Spoiler

Ostatni boss potrafi odjąć poziomy, ale to nie jest permamentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować