Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy L.A. Noire idą na swoje

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Team Bondi nie ma szczęścia. Po wydaniu powstającej latami L.A. Noire studio popadło w tarapaty i trafiło pod skrzydła Kennedy Miller Mitchell. Ale i tam nie obyło się bez komplikacji. W zeszłym miesiącu KMM musiało zwolnić część pracowników. Dwóch z nich ma dość niepewności i wzięło sprawy w swoje ręce.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy L.A. Noire idą na swoje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 13:22, Crew_900 napisał:

Bo gra nie była w ogóle optymalizowana, została bezpośrednio przeniesiona na PC-ty z
limitem 30 klatek na sekundę.

No to wszystko tłumaczy czemu mi taki Max Payne 3 lepiej działał od L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyli genialne dzieło, szkoda tylko że ciężko się w to gra na PCie właśnie i jedynym językiem jest angielski, nawet z napisami ciężko niekiedy zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku myslalem ze LA noire bedzie niszczyc obiekty, no bo jak gra z otwartym miastem, klimatem prohibicji, gangsterami itp. w dodatku z dolozonymi elementami prowadzenia sledztw, szukania wskazowek i tropow, dedukowania kto zabil itd. moze byc zla?
Okazuje sie ze moze, gra byla mega nudna, rozwiazywanie spraw polegalo w kolko na tym samym (odnalezc wiekszosc wskazowek i obmacac calego trupa) i szybko stawalo sie monotonne, co wiecej nie mozna bylo tego spieprzyc niezaleznie jak blednie sie kogos oskarzalo. Po prostu bylo mniej punktow za misje i nisza ocena- tyle. Ta cala mimika byla tez nie najwyzszych lotow, szybko mozna bylo obczaic ze obiekt klamie, ale zdarzaly sie sytuacje ze obiekt zachowuje sie jakby klamal, ale jednak gra nie zaliczala tego za klamstwo, albo dajesz doubt i masz przesrane- i badz tu panie madry na takie losowe zachowania. Przesluchiwanie zwyczajnie frustruje, bo nie ma tu spojnosci.
Sama akcja rowniez nie porywala, sterowanie samochodem ssie. Gry nie ukonczylem (co bardzo rzadko sie w moim wypadku zdarza) i nie polecam. Nie mowiac tez o problemach technicznych (np. z kursorem myszy czy teksturami- to przeciez podstawa, nigga please).
Jednym slowem to jedno z najwiekszych rozczarowan w mojej growej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 15:45, Harunia napisał:

klimatem prohibicji

Lata 40 XX wieku to nie klimaty prohibicji. Dawno już ją wtedy zniesiono

>Gry nie ukonczylem (co bardzo rzadko sie w moim wypadku zdarza) i nie polecam
A ja ukończyłem ją cztery razy (co również bardzo rzadko mi się zdarza) i choć muszę się absolutnie z tobą zgodzić (to też rzadko mi się zdarza) odnośnie wad, które wymieniłeś to ta gra coś w sobie ma. Nie wiem czy to ten klimat noir czy bardzo dobra historia, ale jest w tej grze coś co sprawiało, że mimo monotonnego gameplay''a i innych wad chciało mi się do niej wracać. Z chęcią zobaczyłbym sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > klimatem prohibicji
> Lata 40 XX wieku to nie klimaty prohibicji. Dawno już ją wtedy zniesiono

Nie napisalem ze to czasy prohibicji, tylko ze tego typu klimaty- gangsterzy w garniturach, kapelusze, tommy guny.
Ale fakt, zle sie wyrazilem, jak pozniej czytalem swoj post to tez mi sie lampka zaswiecila, ale bylo juz za pozno na edycje ;)

> >Gry nie ukonczylem (co bardzo rzadko sie w moim wypadku zdarza) i nie polecam
> A ja ukończyłem ją cztery razy (co również bardzo rzadko mi się zdarza) i choć muszę
> się absolutnie z tobą zgodzić (to też rzadko mi się zdarza) odnośnie wad, które wymieniłeś
> to ta gra coś w sobie ma. Nie wiem czy to ten klimat noir czy bardzo dobra historia,
> ale jest w tej grze coś co sprawiało, że mimo monotonnego gameplay''a i innych wad chciało
> mi się do niej wracać. Z chęcią zobaczyłbym sequel.

No historia byla calkiem fajna, ale po prostu gameplay mnie zanudzil. Przyznam nawet ze obejrzalem jakies filmiki na YT zeby sie dowiedziec jak to sie skonczylo. Sequel jak najbardziej, tylko niech te nieszczesne wady poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 17:56, Harunia napisał:

Nie napisalem ze to czasy prohibicji, tylko ze tego typu klimaty- gangsterzy w garniturach,
kapelusze, tommy guny.
Ale fakt, zle sie wyrazilem, jak pozniej czytalem swoj post to tez mi sie lampka zaswiecila,
ale bylo juz za pozno na edycje ;)


powiedz że czasy powojenne

bo ten wątek jest de facto osią fabularną

Dnia 28.05.2013 o 17:56, Harunia napisał:

No historia byla calkiem fajna, ale po prostu gameplay mnie zanudzil. Przyznam nawet
ze obejrzalem jakies filmiki na YT zeby sie dowiedziec jak to sie skonczylo. Sequel jak
najbardziej, tylko niech te nieszczesne wady poprawia.


gą się

la noire jedna z niewiely ambitniejszych gier ostatnich lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 18:01, Ostrowiak napisał:

la noire jedna z niewiely ambitniejszych gier ostatnich lat



Podpisuję się pod tym, naprawdę ciekawy tytuł - z fajnym klimatem, zdecydowanie gra godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować