Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czemu Xbox One? Microsoft tłumaczy nazwę konsoli

40 postów w tym temacie

Wii U z tego co pamiętam przynajmniej nie było super do kwadratu na pół roku przed premierą, a także nie miało być jedynym potrzebnym mi do życia urządzeniem...gdzie funkcja respiratora? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uosabia tyle, że jak dekoder zdechnie to ani nie pogramy, nie posłuchamy muzyki, nic nie obejrzymy. Po co takie coś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One naprawdę uosabia ideę, że to pierwsze urządzenie.

Absolutnie. To pierwszy na świecie pilot do telewizora z ośmioma rdzeniami, 8GB RAM-u, super szybką pamięcią, super potężnym procesorem, super potężnymi dedykowanymi podsystemami przetwarzania dźwięku i obrazu. Zdecydowanie pionierskie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to lilosc egzemplarzy, jakie zamierzaja sprzedac.

edit- teraz doczytalem w komentarzach, konkretnie w numerze [2], ze ktos juz na taki pomysl wpadl- widocznie cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie piotrze nazwa konsoli Wii U nie jest też zła ..choć nie mam tej konsolki to już śpiesze z wyjaśnieniem nazwy pierwsze Wii było tak zrobione żeby w wymowie było "we" czyli "my" a te Wii U
Zostało tak nazwane bo wymawia się to "łi ju" czyli "we you" czyli "my (i) ty". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nazwa ma logiczne wytłumaczenie, nie zmienia faktu że jest głupia. Do wszystkiego da się zrobić logiczne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ideę przyświecającą Ninny przy wyborze nazwy, ale dalej tego nie kupuję. To pewnie kwestia gustu. Nazwa pierwszego Wii też średnio mi leżała, ale nie odmówię jej chwytliwości:) Mogli dać serduszko w środku - Wii <3 U. To by było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre logotypy i nazwy mają to do siebie, że nie trzeba nikomu wyjaśniać przekazu; Dlatego są nazwami albo logotypami. Nie chcę chejtować xboksa, bo naprawdę liczyłem na coś mocnego (nie nastawiam się na E3, głupi nie jestem), a dostałem dekoder polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogli bardziej się powysilać przy nazwie,bo to tłumaczenie jest marne ;p.Oni chyba w ogóle zapomnieli,że to ma być konsola do gier,a nie magnetowid vhs przeniesiony do 2013 z funkcjami głosowymi.Co z tego,że ich konsola otrzyma z 8 nowych gier na wyłączność,skoro pewnie będą to gierki na kinecta.Konsola nie przekonała mnie niczym,by w przyszłości ją zakupić,pozostanę przy Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo chciało, aby ich nazwa była maksymalnie prosta. Osiągnęli cel - lepsza taka abstrakcyjna nazwa niż Gamecube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "super" sprzet juz rok po wydaniu bedzie przestarzaly.
Chyba specjalnie zrobili tak duza obudowe, zeby bylo miejsce do upychania coraz to nowszych bajerow. A po tem zrobia wersje Xbox Special One :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować