Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Futurystyczni naziści panoszą się na nowych obrazkach z Wolfenstein: The New Order

15 postów w tym temacie

Grafika tyłka nie urywa ale jest KLIMACIK (miejscami przypomina Killzone). :D Czekam na gameplay, póki co zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh gdyby ruscy nie przekreslili tych wspaniałych planów to wszystko by tak wyglądało.
A że 100 lat do przodu czy do tyłu to w sumie co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W złą stronę to idzie. Jak CaptainCommando pisał zbyt w przyszłość to poszło. Mechy w Wolfie ? Nie bardzo. Gdyby był system obrażeń taki jak w Soldier of Fortune to z chęcią powyrzynałbym naziorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny fajne (chociaz te mechy są troche meh, wolalbym zabijac glownie ludzi), ale ta wasza galeria strasznie niewygodna do ogladania, nie bede kazdego screena za duzego przewijal tam i spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 18:00, Harunia napisał:

Screeny fajne (chociaz te mechy są troche meh, wolalbym zabijac glownie ludzi), ale ta
wasza galeria strasznie niewygodna do ogladania, nie bede kazdego screena za duzego przewijal
tam i spowrotem.



Nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz, ale na FF wystarczy kliknąć prawym, wybrać pokaż obrazek i problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz, ale na FF wystarczy kliknąć prawym, wybrać
> pokaż obrazek i problem znika.

Ja mam Chrome, dalem "otworz w nowej karcie" i rzeczywiscie pokazuje calosc na ekranie. Dalej jednak otwieranie 20 osobnych okienek dla galerii ktora ma 20 zdjec nie jest zbyt wygodne (a co z galeria ktora ma tych zdjec np. 150?).
No nic, trudno, lepsze to niz przewijanie ogromnych obrazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada! :) jestem fanem tej serii od powrotu do zamku Wolfenstein. Zresztą już w 3D grałem. Wolałbym coś bardziej klimatycznego i mrocznego jak Return. Ta ostatnia część jakoś mi nie podpasowała. Ta to na pewno doda trochę powiewu świeżości, ale już takie SF wychodzi. Coś pewnie na fali IronSky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne sa te wolfy. Niby zaden mnie nie porwal jak kiedys unreal, czy pozniej far cry, ale mimo wszystko wszystkie gry z tej serii wspominam bardzo dobrze, szczegolnie returna. Mam nadzieje ze ta gra tez podoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować