Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: "Jeśli zależy Ci tylko na graniu, to i tak wybierzesz Xboksa One"

92 postów w tym temacie

''''Hardkorowi gracze i tak kupią wszystko'''' - a potem będzie płacz, że pieniądze w błotko poszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja już chyba za stary jestem bo ja na konsoli tylko gram :( Więc mówiąc z ironią to, chyba, nie dla mnie w takim razie, ale ja biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W d..ę niech się pocałują! Niesamowicie mnie wkurza takie gadanie. W tej generacji miałem najpierw X''a, na którym nie można było nawet polegać bo a nuż się wyłączy w trakcie gry. Kupiłem więc PS3 i.... Koniec kłopotów z awaryjnością systemu, brak dodatkowych opłat za internet i więcej exclusivów, które mnie interesowały. W tym roku od razu zdecyduję się TYLKO na konsolę Sony. IMO PC i PS4 to zestaw idealny na tę generację. No może jeszcze się skuszę w końcu na 3DS''a dla paru RPGów. I nie mówię tutaj od strony fanboystwa. Wręcz przeciwnie- Współczuję fanom X''a bo Ci, wierni marce, są najbardziej narażeni na dojenie i wykorzystywanie przez tę "cudną" firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jego wypowiedzi ja wyczuwam chamstwo a nie pewność siebie. Obojetnie jaki bubel wam damy i tak go kupicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w 2011 roku kupiłem PS3. Następnego dnia wyłączyli PSNa na miesiąc i okazało się, że wszystkie dane zostały wchłonięte. To ja już wolę płacić za neta i mieć gwarancję, niż takie rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:31, Kettger napisał:

To ja już wolę płacić za neta i mieć gwarancję,
niż takie rzeczy. ;)

Gwarancji to Ty nigdy nie masz, chyba że wyraźnie w umowie wskaża Ci że w razie takich numerów będą jakieś rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nasza konsola łącząca w sobie telewizję, gry i rozrywkę"

Czy oni naprawdę nie rozumieją, że w tym leży ich problem?! Ich dekoder jest do wszystkiego czyli tak naprawdę jest do niczego. Po za tym jak ktoś powierzy wszystkie domowe rozrywki konsoli to w momencie kiedy przestanie działać zostajemy bez niczego. Nie wiem co za ograniczeniu ludzie pracują w MS. Trzeba być pustym i głupim by się tak puszyć i chwalić czymś czego się nie ma i co jest beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli zależy Ci tylko na graniu, to i tak wybierzesz Xboksa One"
Taa,po tej nieudanej konferencji to widać są skromniejsi,ale w drugą stronę.Nie,nie wybiorę Xbox One,tylko PS4 i to z wielu powodów.W tej chwili widzę same wady tej ich pseudo konsoli do grania.
"Jeśli zastanowić się który, to dojdziemy do wniosku, że nasza konsola łącząca w sobie telewizję, gry i rozrywkę będzie czymś wyjątkowym."
I znowu pudło.Sory,ale ja kupuje konsolę do gry żeby na niej grać,od telewizji to mam telewizor z kablówką.Widać Microsoftowi chyba zaczynają się mylić pojęcia od nawału tych dennych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nasza konsola łącząca w sobie telewizję, gry i rozrywkę będzie czymś wyjątkowym. "

What is PC?
A nie, sorry, na PC można jeszcze pracować i odpalać zaawansowane programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cały czas wszyscy przedstawiciel MS wypowiadają się biorąc pod uwagę tylko Stany Zjednoczone.

Bo ja wieżę w to że Xbox one odniesie tam sukces i to właśnie z powodu tych TV TV TV TV. Ilość usług na Xbox Live w tam a w Europie jest nie porównywalnie większa, poza tym Amerykanie kochają telewizje i gadżety, dlatego marketingowo odniosą sukces.

Natomiast Europejczycy patrzą tylko z perspektywy gier, bo do reszty nie będą mieli dostępu. A gier za dużo nie pokazali więc się ludzie obrazili. Poczekajmy do E3 - 15 exów w pierwszy roku jednak robi wrażenie.

Tak na marginesie to jestem posiadaczem konsoli Sony i to będzie mój przyszły wybór, ale obstawiam sukces marketingowy Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wierny Microsoftowi od Windowsa 3.1 i nadal będę.Zresztą widzę że szanowna redakcja dołącza do hejterów nowego Xboxa ,brawo.
Głupia ,bezkonstruktywna krytyka na temat Xboxa One ,i to nawet ze strony mediów ,to jest po prostu czyste chamstwo i tyle ,nawet nie ma co tego komentować i zniżać się do poziomu hejterów.
Zresztą ilość preorderów Xboxa One ,np. na Blockbuster, jest najwyższa w historii tej wielkiej sieci .Widać że są jeszcze normalni ludzie ,którzy nie czytają głupot w internecie i samodzielnie myślą.
A co do słów wiceprezesa Microsoft studios ,ma racje.Xbox 360 tylko dzięki multimedialności nawiązał równorzędną walkę z PS3 w tej generacji(np. USA czy UK nie kupowano Xboxa tylko do gier).
Więc jako wierny fan Microsoftu ,kupuje Xboxa One .Werzę że będzie dobrze ,szczególnie na E3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha polaczku wieśniaczki ta konferencja dotyczył własnie konsoli a nie pada to Sony się skompromitowała, pokazali tylko śmiesznego pada z chińskiego plastiku od pso- gołębio koto-jadów sony którego każdy 3 tygodnie wcześniej widział i gry odpalane ale na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:54, Triderus napisał:

Jestem wierny Microsoftowi od Windowsa 3.1 i nadal będę. (...)


Używasz kompa od Win 3.1 i nie nauczyłeś się jeszcze przecinków stawiać?

Popieram zdanie kilku przedmówców. Do grania najlepszy PC. Gdyby jeszcze Valve udało się wydać dobry linuxowy system do grania, to można by zupełnie olać dziwne microsoftowe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie takimi wypowiedziami trochę sobie odbudowali u mnie, nadal to PS4 wygrało prezentacje ale jak na razie tylko i wyłącznie to. Poczekamy na E3 tam bd na pewno ciekawiej dla graczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować