Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: "Jeśli zależy Ci tylko na graniu, to i tak wybierzesz Xboksa One"

92 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2013 o 19:44, Sanders-sama napisał:

Hardkorowi gracze grają na PC...

W Farmville?

Nie rozśmieszaj mnie. Hardcore''owcy są na wszystkich platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:54, Triderus napisał:

Zresztą ilość preorderów Xboxa One ,np. na Blockbuster, jest najwyższa w historii tej
wielkiej sieci .Widać że są jeszcze normalni ludzie ,którzy nie czytają głupot w internecie
i samodzielnie myślą.
A co do słów wiceprezesa Microsoft studios ,ma racje.Xbox 360 tylko dzięki multimedialności
nawiązał równorzędną walkę z PS3 w tej generacji(np. USA czy UK nie kupowano Xboxa tylko
do gier).
Więc jako wierny fan Microsoftu ,kupuje Xboxa One .Werzę że będzie dobrze ,szczególnie
na E3

Ale po co mi telewizja w konsoli skoro jest taki serwis jak Hulu i to w samym USA. Jeżeli chcę coś obejrzeć o grach to jest parę kanałów na youtubie, które naprawdę mają jakiś sensowny poziom i nie potrzebuję do tego specjalnie nowego sprzętu.

BTW Czemu ludzie jeszcze używają jako argumentu na zasadzie "ty jesteś głupim lemingiem, ja myślę samodzielnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko im ta pewność siebie nie odbiła.Po Xboxie 360 nie przekonam się niestety już do kolejnych konsol Microsoftu.
"hahahaha polaczku wieśniaczki ta konferencja dotyczył własnie konsoli a nie pada to Sony się skompromitowała, pokazali tylko śmiesznego pada z chińskiego plastiku od pso- gołębio koto-jadów sony którego każdy 3 tygodnie wcześniej widział i gry odpalane ale na PC "
Heh no no widać prawdziwy hejter sony.I przy okazji,jak masz klawiaturę to naucz się na niej pisać,by ktokolwiek to zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:54, Tomitechnodrome napisał:

hahahaha polaczku wieśniaczki ta konferencja dotyczył własnie konsoli a nie pada to Sony się skompromitowała, pokazali tylko śmiesznego pada z chińskiego plastiku od pso- gołębio koto-jadów sony którego każdy 3 tygodnie wcześniej widział i gry odpalane ale na PC

Ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W czym PC jest bardziej dla hardkorowych graczy niż konsola?

To ja może odwrócę całą sytuację - powiem dlaczego nie warto grać na PC. W moim przypadku są to kwestie, których po prostu nie da się zlikwidować.

1. Cheaterzy - rzecz nie do przeskoczenia na PC, nie wiem jak można grać online na tej platformie. Nawet jeśli ani razu na nich nie trafimy, to nie mamy szans zająć dobrego miejsca w leaderboardsach.

2. Split-screen - czyli coś, o czym na PC można tylko pomarzyć. Chodzi mi oczywiście o najważniejsze tytuły, jak Call of Duty, czy Splinter Cell.

3. Config - w momencie, gdy zobaczyłem, co kumpel wyrabia z ustawieniami COD4 dodając sobie 200 FPS i skacząc przez to 2x dalej, odpuściłem PC kompletnie, jeśli chodzi o sieć. ;)

4. Start - na konsoli mamy identyczne pady, taką samą rozdzielczość, FPSy i tak dalej, przez co jeśli np. doznam porażki, to przynajmniej będę wiedział, że jestem cienki bolloł, a nie, że ktoś kupił lepszą mysz, lepsze podzespoły, czy użył hacka, minimalizując grę. ;)

5. Jelitarne gry - tak zwane exclusive'y. Niedużo, ale zawsze coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slucham? Tyle maja do powiedzenia po tej nedznej prezentacji? Panie, jako ze zalezy mi na graniu guzik mnie obchodzi, ze wasza konsola pozwoli mi ogladac TV na moim TV, interesuja mnie gry a tego pokazac nie raczyliscie. Owszem, masa ludzi inwestuje w wiele roznych platform, zwlaszcza tam gdzie zarobki utrzymuja sie na konkretnym poziomie, ale liczenie na taki target i mowienie o tym w ten sposob jeszcze bardziej spycha ich na next-genowy margines;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, że hardkorowi wezmą wszystko prędzej czy później. Sęk jednak w tym, by dana konsola się sprzedała jako pierwsza. A ja wolę PS4. Głównie ze względu na fakt, że mam wrażenie, iż także w następnej generacji to Sony będzie dostarczać więcej tych ciekawszych, unikatowych gier, które skłaniają do refleksji i pozwalają na różnorodne interpretacje.
Kiedy Xbox One się rozgości porządnie na rynku, ja dopiero nabędę X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy trailery na krzyz Panie, na prezentacji konsoli do gier next-gen?.. Tak slabej prezentacji czegokolwiek nie bylo juz dawno;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:20, jestem_gupi napisał:

wolisz ps4, którego nie widziałeś i go jeszcze nie masz, a w dodatku wiesz jakie będę
gry na tą konsolę?


TĘ konsolę.

I co z tego, że nie widział? Aspekty wizualne to najmniej ważna rzecz jeśli chodzi o konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA na pewno, bo w sklepach nie bedą reklamowac konkurencji, w Europie Microsoft może ponieść klęskę, to nie Windows 8, którego i tak dostanie sie wraz z nowym kompem czy jako tani upgrade do XP. Jankesi są zbyt pewni siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 21:33, Reffanov napisał:

> wolisz ps4, którego nie widziałeś i go jeszcze nie masz, a w dodatku wiesz jakie
będę
> gry na tą konsolę?

TĘ konsolę.


no te a która inna

Dnia 28.05.2013 o 21:33, Reffanov napisał:


I co z tego, że nie widział? Aspekty wizualne to najmniej ważna rzecz jeśli chodzi o
konsolę.


to po co tyle wrzasku o wyglad xone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego X-klocka byłem zadowolony, jednak jeśli w next genie w ogóle kupie coś oprócz PC to raczej będzie to PS4, chociaż ciężko mi sprecyzować dlaczego akurat tą konsolę bym wybrał. Chyba po prostu bardziej podoba mi się polityka Sony niż M$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem wierny Microsoftowi od Windowsa 3.1 i nadal będę.Zresztą widzę że szanowna redakcja
> dołącza do hejterów nowego Xboxa ,brawo.
> Głupia ,bezkonstruktywna krytyka na temat Xboxa One ,i to nawet ze strony mediów ,to
> jest po prostu czyste chamstwo i tyle ,nawet nie ma co tego komentować i zniżać się do
> poziomu hejterów.
> Widać że są jeszcze normalni ludzie ,którzy nie czytają głupot w internecie
> i samodzielnie myślą.

No bez obrazy, ale zachowujesz sie jak typowy fanboj, a wlasnie chyba krytycy tejze konsoli stosuja tutaj samodzielne myslenie. Ludzie chca konsoli do GRANIA i fajnych gier na nia. Nie potrzeba im sprzetu do wszystkiego, miliona niepotrzebnych bajerow czy funkcji niedostepnych w ich kraju.
Czemu nazywasz konkretna krytyke bezkonstruktywna? Ludzie nie chca inwigilacji i ciaglego wymogu sieci, chca odsprzedawac uzywane gry, chca grac w multi za darmo. To jest wg ciebie bezkonstruktywne?
Ci normalni wg ciebie ludzie to sa wlasnie kazuale, ludzie niezainteresowani tematem- ktorzy sa najlatwiejszym targetem, bo sie nie zastanawiaja co kupuja, nie czytaja o tym, nie porownuja. Zwyczajnie daja sobie wcisnac cokolwiek co jest rozreklamowane. Jak to jest normalnosc to ja nie jestem normalny.

> Nie rozśmieszaj mnie. Hardcore''owcy są na wszystkich platformach.

Tak, hardkorowcy sa na wszystkich platformach, ale nie na wszystkich platformach sa hardkorowe gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować