Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Wolfenstein The New Order dla Waszej radości oglądania

21 postów w tym temacie

Wygląda oldschoolowo i bardzo smakowicie. :) Pozostaje mieć tylko nadzieje, że na PC wyjdzie pełnoprawna gra, a nie zwalony konsolowy port.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda porządnie, ale nic ponad to. Jedyne, co mnie zaciekawiło, to przepalanie blachy, ciekawe, jak to wykorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bida bym powiedział. Ot taki jak kolega wcześniej napisał DNF bardziej niż Wolf. A ten że DNF pokazał że oldschoolowe shootery jakoś specjalnego wzięcia w dzisiejszych czasach nie mają a nic nowego w tym gameplayu nie widać. A co najgorsze to właśnie mało w nim klimatu Wolfensteina jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wolfensteinach najbardziaj lubiłem multi, a tutaj z niego zrezygnowano niestety. Na dodatek gameplay wygląda mega sztampowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dlaczego ale po pierwszych paru sekundach gameplay''u przyszedł mi na myśl Duke
> Nukem Foreve.
Dokładnie to samo pomyślałem. Jakoś to do mnie nie przemawia to już nie ten sam wolfenstein, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudy, za dużo nagraliście się w battlefieldy i cody.
Ta gra jest głównie skierowana do fanów dawnych, tradycyjnych fpsów. Tutaj liczy się mroczny klimat i niemcy jako adwersarze w roli głównej, a nie bajery. Choć tych faktycznie jak na lekarstwo.

Będzie z tego dobry shooter, ale nic ponadto.Mi to jednak wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ten że DNF pokazał że oldschoolowe shootery jakoś specjalnego wzięcia w dzisiejszych czasach nie mają a nic nowego w tym gameplayu nie widać.

Jedyne co DNF pokazal to to, ze kiepskie gry robione po 10 lat przez 5 firm sie nie sprzedaja. Nie wiem co to ma wspolnego z odlskulem ogolnie pojmowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Marudy, za dużo nagraliście się w battlefieldy i cody.
> Ta gra jest głównie skierowana do fanów dawnych, tradycyjnych fpsów. Tutaj liczy się
> mroczny klimat i niemcy jako adwersarze w roli głównej, a nie bajery. Choć tych faktycznie
> jak na lekarstwo.
>
> Będzie z tego dobry shooter, ale nic ponadto.Mi to jednak wystarczy.


+1 punkt, LIKE, HIGH FIVE lub po prostu piwko za wypowiedz i moj podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym trailerze byłem nieco zniesmaczony przez koncepcję strzelania do robotów.
Po tych krótkich fragmentach rozgrywki i przeczytaniu tekstu na GoLu zostałem uspokojony a nawet kupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 23:16, Killyox napisał:

mogliby dodac recoil. dziwnie to wyglada jak wali z 2 wielkich gnatow z zerowym odrzutem

Kiedy masz mięśnie o masie i gęstości gwiazdy neutronowej, recoil idzie Ci w nogi. Czy coś.

That was not nerdish at all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rety, rety... Straszliwie, um, "szarawy" ten poziom zaprezentowany w materiale. Wymiana ognia wygląda dobrze, ale co tam robi celowanie przez muszkę i szczerbinkę?! Sio, precz, a kysz. Mam nadzieję, że to tylko kosmetyka, a nie wymóg, żeby trafić w cokolwiek z odległości większej niż 2 metry (bardzo dobrze rozwiązali to panowie z id w Rage''u - wszystkie narzędzia zagłady były BARDZO celne - do tego stopnia, że z "iron sights" nie korzystałem praktycznie w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować