Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto chce wystąpić w Watch Dogs?

15 postów w tym temacie

> Jak ta gra jest robiona na starą generacje to na nowy silnik bym nie liczył a tym samym
> na normalną interakcje z otoczeniem

No cóż... Gra jest robiona na nowym silniku i na następną generację :) Nie chce nic tu hejtować, ale kurde czytajcie ludki o tym, o czym się wypowiecie, zanim się wypowiecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajne. Ale i tak nie ma co się zgłaszać bo szansa że mnie wybiorą jest jak wygrana w
> lotka.

Wiesz że jeżeli się nie zgłosisz szanse są jeszcze mniejsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w totka zawsze ktoś jednak wygrywa, right? Z takim myśleniem...
Ja wysłałem, cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 22:03, Leos8 napisał:

Ale w totka zawsze ktoś jednak wygrywa, right? Z takim myśleniem...

Istnieją teorie spiskowe według których różnie bywa z tymi wygrywającymi ;p Nie wspominajc już o kumulacjach.

Zresztą i tak ja wygram, więc możecie sobie odpuścić zgłoszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 22:03, Leos8 napisał:

Ale w totka zawsze ktoś jednak wygrywa, right? Z takim myśleniem...
Ja wysłałem, cieszę się.


Zawsze ktoś wygrywa, ale szanse, że to będziesz właśnie Ty są praktycznie zerowe :D Podejrzewam, że masz dużo większe szanse, że w ciągu godziny zostaniesz trafiony piorunem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NIC mnie to nie kosztuje, a jedyne, co poświęcam to dosłownie dwie-trzy minuty, to czemu nie? Po prostu nie wyznaję zasady "Skoro szanse są małe, to po cholerę mam próbować, nawet jeśli nic nie tracę". ;) A co robimy większość czasu w grach, jeśli nie ratujemy świat/miasto/kraj/podwórko sąsiada przy praktycznie zerowych szansach? ;D

Powodzenia chłopaki, może zobaczymy się w Chicago ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była podobna akcja jak chcieli facjaty dla orków. Miałbym większe szanse.
> Fajne. Ale i tak nie ma co się zgłaszać bo szansa że mnie wybiorą jest jak wygrana w
> lotka.
Nie z tym konkursem jest inaczej, bo wiadomo, że wygra 30 osób. Nie ma opcji, że wygra mniej, albo nikt. Choć z drugiej strony w totka może wygrać też każdy z uczestników. Tak naprawdę to 2 różne przypadki, bo w totku oblicza się jaka jest szansa pojedynczego uczestnika na wylosowanie 6-ciu liczb spośród iluś tam. Dowolna kolejność, brak powtórek, brak zależności od liczby uczestników, chyba, że obliczasz szanse, ze osoba zgarnie wszystko, bo wtedy uwzględniasz prawdopodobieństwo, że ktoś jeszcze wygra. Tutaj obliczenia trzeba by oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować