Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

72 postów w tym temacie

Hello,

niedawno mieliśmy konkurs z Dead Island Riptide, ale nagród nigdy za wiele, prawda? ;)

Mamy dla Was 5 egzemplarzy gry w wersji PC oraz klimatyczne gadżety. Co trzeba zrobić? Do 5 czerwca włącznie należy zamieścić w komentarzu obrazek/fotkę jakiegokolwiek zombie i dopisać krótką, ciekawą historyjkę w jaki sposób osobnik ten przekształcił się w zombiaka. I tyle.

Regulamin: http://www.gram.pl/konkurs_xregulamin.asp?id=257

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc tak... było sobie pytanie na fejsie, kto chce dostać zestaw gadżetów... napisałam, że ja, dla syna na urodziny, które ma 02/06... oczywiście powiedziałam dziecku, że staram się dla niego wygrać, więc siedział, czekał, kciuki trzymał...
aż tu dziś, okazało się, że "nie można robić takich konkursów na fejsie"... i że nikt nie dostał/wygrał, tylko trzeba wziąć udział w konkursie na forum... i co w związku z tym?
w związku z tym moja progenitura wygląda teraz jak w załączeniu :(
rozczarowanie potrafi naprawdę zdziałać "cuda" ;-)

p.s. - przedtem pod plakatem było normalne dziecię :p

20130529131251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu, najmądrzejszy człowiek na świecie został ugryziony przez zombie i przez to został takim samym stworem jak on. Wśród zombiaków był najbardziej podstępny.Był pewien mężczyzna często biorący udział w konkursie, który polegał na wypiciu jak najwięcej czegokolwiek. Mądry zombie wypluł trochę śliny, i dodał ją do soku, który miał wypić mężczyzna. Gdy wziął łyka, nagle zaczął zmieniać się w zombiaka. Wszyscy pouciekali, a kiedy mężczyzna zrozumiał co się stało, dołączył do reszty swoich nowych przyjaciół.

Ten mężczyzna jest pokazany na obrazku.

20130529161153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok 1976, Jesień.
W miasteczku Alcester zamieszkiwała Larra Hoferhein nazywana też Lili, lat 17. Rówieśnicy nie dażyli jej sympatią, gdyż wierzyła ona w to co dla każdego przeciętnego człowieka w miasteczku nie istnieje i nie ma prawa istnieć. Co noc Lili odprawiała swoje rytuały, aby oddać cześć i chwałę władcy zombie Zeth. Stworzyła za pomocą czarnej zaklętej księgi eliksir, który zmienić miał człowieka w zombie, ale nie było to tak proste, ponieważ eliksir zadziałać miał tylko wtedy, gdy po jego wypicu w ciągu 24 godzin zainteresowany zabije dwie osoby, kobietę i mężczyznę, a ciała ich zostaną spalone. Tak też zrobiła zwabiając rodziców do chatki niedaleko mieszkania, poczęstowała ich zatrutym ciastem co sprawiło, że zemdleli. Postawiła ich do "pionu" na taborecie, a głowy obwiązała sznurem, po czym z zimną krwią pozbawiła ich życia. Dążąc po trupach do celu eliksir zaczął działać, a z pięknej dziewczyny stał się obleśny i zarazem straszny zombie, który miasteczko Alcester przeobraził w jedną wielką ruinę. W obecnym czasie zamieszkuje tam tylko Lili i nikt nie ma prawa zakłucać jej spokoju, bo każdego czeka to co innych byłych mieszkańców, śmierć...

20130529174929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, mamy tego samego zombiaka :D

ale mój był "pierwszy" :p

Dnia 29.05.2013 o 16:23, Zuza321 napisał:

Pewnego razu, najmądrzejszy człowiek na świecie został ugryziony przez zombie i przez
to został takim samym stworem jak on. Wśród zombiaków był najbardziej podstępny.Był pewien
mężczyzna często biorący udział w konkursie, który polegał na wypiciu jak najwięcej czegokolwiek.
Mądry zombie wypluł trochę śliny, i dodał ją do soku, który miał wypić mężczyzna. Gdy
wziął łyka, nagle zaczął zmieniać się w zombiaka. Wszyscy pouciekali, a kiedy mężczyzna
zrozumiał co się stało, dołączył do reszty swoich nowych przyjaciół.

Ten mężczyzna jest pokazany na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak było przed rozczarowaniem :(
teraz muszę żyć z potworem, który wisi mi ciągle nad ramieniem, pytając ... czy dostanę grę i gadżety z Dead Island Riptide??? Dostanę??? Wygrasz??? Proszę....!!!!

20130529210800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdrowy jak koń poszedłem na spotkanie w sprawie pracy w korporacji Samedi&Samedi, zostałem przyjęty. aby dopełnić formalności i wpasować się w dresscode, poproszono mnie o zjedzenie posiłku z jednym z dyrektorów - no i się stało, co się stało

20130529214758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 21:08, Prosiektest napisał:

a tak było przed rozczarowaniem :(
teraz muszę żyć z potworem, który wisi mi ciągle nad ramieniem, pytając ... czy dostanę
grę i gadżety z Dead Island Riptide??? Dostanę??? Wygrasz??? Proszę....!!!!

nice try

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu w zamierzchłych czasach żyli sobie dwaj mężczyźni była między nimi spora różnica wieku więc na codzień się ze sobą nie dogadywali.
Jednak żyli w tym samym mieście tuż obok siebie mieli domy i pola uprawne.Słuzyli nawet w tym samym wojsku miasta Neverth.
Stary wiezył w gusła i magię a młody był zwolennikiem twardej walki aż do samego końca.Gdy pewnego dnia ich kraj został podbity przez sąsiednie państwo, jego władca nakazał
wymordować wszelki opór a tych co dobrowolnie się poddadzą bądź przeżyją zaprzadz do cięzkiej niewolniczej pracy.Gdy o tym usłyszeli oboje natychmiast pobiegli do swych domów by wziąść rodziny i uciec jak naj dalej.
Postanowili, że razem uciekną w góry gdzie będą mieli naturalne schronienie i nikt ich tam nie dostrzeże.Założyli tam własną wioskę i obiecali że będą jej strzec.
Jednak w końcu żołnierze znaleźli ich schronienie i weszli z armią aby pozbyć się zbiegów.Tuż przed walką starszy odbył swój rytuał mimo nacisków młodego że to strata czasu bo nigdy nie pomogło im w walce.
Wybiegł on do żołnierzy i zaczoł z nimi walczyć bez wytchnienia jednak ilość ich była za duża i w końcu poległ, starszy również długo nie zdołał się bronić.Potem żołnierze zabili ich rodziny i spalili wioskę.
Wiele lat później niespodziewanie rytuał starszego zaczął jednak działać i wskrzeszył obrońców wioski jako zombich.Od tamtej pory każdy kto próbował udać sie w góry spotykał na swojej drodze potężnych zombich ,którzy zabijali każdego kto przekroczył
wrota ich doliny.

20130530002707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salt Lake City, Wrzesień 1972

Młody naukowiec Jenson Snickers pracuje nad formułą zdrowia dzięki której ludzie którzy są ciężko chorzy, lub stracili kończyny, będą mogli znowu normalnie żyć nie obawiając się, że nie doczekają następnego dnia. W dzienniku naukowca można zaleźć takie oto zapiski:

Wtorek 19 Września
Jestem bardzo zły na siebie, byłem już tak blisko opracowania mojej formuły, nagle okazało się, że przez moją zawodną pamięć nie mam kwasu askorbinowego. Cóż zdobędę go jutro....
Środa 20 Września
Mam kwas lecz zdobycie go nie było łatwe, musiałem wydać moje wszystkie pieniądze, mam nadzieję, że odkuję się jeżeli formuła zadziała.
Czwartek 21 Września
TAK, TAK!!! Formuła działa, mój pies po wypiciu jej odzyskał wzrok, ach stary dobry kundel, teraz czas na testy na ludziach wypiję ją myślę, że jedna buteleczka wystarczy.
Piątek 22 Września
Piszę to ostatkami sił, moja mikstura co prawda uleczyła moją nogę, ale skóra przybrała siny kolor, miejscami widać moje kości, są nie białe a czarne, dziąsła mi krwawią, straciłem wszystkie włosy na głowie i co dziwne mam ochotę na ludzkie mięso.


20130530113012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

staram się jak mogę... a młody jęczy... bo mu powiedziałam, że na razie nie kupię, bo inny prezent był już wcześniej zaplanowany...
ech, ta młodzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zona 2012, Sierpień


Grupa Stalkerów pod przewodnictwem najemnika Szramy wyrusza w głąb Zony. Po dwóch dniach docierają do Limańska. Ranny Sidorowicz pozostaje na miejscu. Okazuje się, że podczas przeprawy przez Dolinę Mroku, zginęła polowa z nich. Weterani ruszają dalej po uzupełnieniu zapasów, następnego dnia rano. Po tygodniu docierają do Miasta Widmo - Prypeci. Napromieniowani i zmęczeni nie poddają się. Wpadają w pułapkę Monolitów i szybko opuszczają miejsce zasadzki, gdyż nie są w stanie walczyć z wrogami mającymi Działo Gaussa. Ranny zostaje Kieł, prosi o pomoc w postaci apteczki, której nikt nie chce mu podarować. Wkrótce potem umiera. Od malej i rozbitej grupy, odchodzi Szrama, który nie chce dzielić się łupem. Udaje się prosto do Elektrowni Atomowej leżącej cztery kilometry dalej. Wchodzi do wnętrza Sarkofagu, na swojej drodze spotyka Chimerę, którą z trudem zabija.
Od Spełniacza Życzeń dzieli go przepaść. Najemnik zauważa Anomalie Przestrzenną myśli, że dzięki niej dotrze do miejsca, o którym marzy. Odważnie i pewnie wchodzi w anomalie. Okazuje się ze nie dotarł tam, gdzie chciał.
Wylądował w Skadowsku od dawna opanowanym przez Zombie. Szrama szybko sięgnął po broń, początkowo odpierał hordy Zombie niczym jednoosobowa armia. Niestety zapędzony w ślepy zaułek, w dodatku bez amunicji -poległ.
Skończył wtedy swoje ludzkie życie i stał się Zombie...

20130530173228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza siedział sobie na spodzie strony, gadał te swoje ciekawostki, no ale kurde - ile można? Chłopak złapał jakiegoś cholernego wirusa, zdziadział niemiłosiernie, jego kolor też stał się dziwnie nieprzyjemny. O zapachu nie wspomnę. Ludzie mówią, że to od tego mleka, co serwują w Pr0gramie. Zawsze wydawało mi się podejrzane, ale licho wie.

20130531174327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas przygotować do obrony pracy magisterskiej, każdemu, może pęknąć żyłka w mózgu. Zagotowany mózg przegrzewa się, efektem ubocznym jest transformacja w zombie. Chciałbym prosić czytających te słowa o minutę zadumy i refleksji nad strasznym losem wielu biednych zombie tego lata, oraz prosić o kilka dobrych myśli skierowanych w ich kierunku, dzięki temu, może powrócą do normalności, dziękuję za uwagę.

20130601191656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała Małgosia zawsze była grzeczną dziewczynką, mamusia zawsze jej mówiła, że zastrzyki od doktora nie bolą, więc mała Małgosia uwierzyła na słowo mamusi i dała się przekonać aby iść do lekarza po kontrolny zastrzyk, nikt jednak jeszcze wtedy nie wiedział, że Małgosia z pięknej i radosnej dziewczynki zmieni się w przerażającego Zombie.
Jak się okazało nie był to zwykły zastrzyk tak już mówiła mama Małgosi albowiem był to nowy wirus który miał być przetestowany właśnie na grzecznych radosnych dziewczynka aby przemienić ich charakter o 360 stopni, nikt jednak z lekarzy nie spodziewali się, że wirus będzie aż tak groźny a jego pierwszą ofiarą padła właśnie zawsze radosna Małgosia która odkąd jest zombie i mieszka w szpitalnym strychu i kiedy wychodzi w nocy to straszy wszystkich pacjentów swoim groźnym spojrzeniem. I tak o to zawsze tryskająca pozytywną energią dziewczynka zamieniła się w cukierkowego Zombie.

20130602035829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania była zawsze zamkniętą w sobie osobą i nie spotykała się często z znajomymi. Zmieniło się to w szkole średniej gdy poszła do dobrej szkoły, gdzie nie występowały wyrzutki społeczne ani żadne formy dręczenia. Cieszyła się z tego bo po tym co przeżyła w gimnazjum szukała ucieczki. W szkole jej się wszystko układało, miała przyjaciół, dobre oceny i chłopaka. Pewnego razu gdy wybrali się do kina jej ukochany został przed salą, by kupić popcorn, a ona udała się obejrzeć zwiastuny i reklamy. Wszystko wydawało się idealne, aż do czasu. Gdy znalazła swoje miejsce i usiadła coś ją ukuło w dolną partię ciała, gdy wstała znalazła szpilkę. Rzuciła ją na podłogę i usiadła. Z miłego oglądania reklam i zwiastunów nadchodzących produkcji wyrwało ją chrząkanie i niezbyt miły zapach osoby siedzącej obok, że w sali nie było dużo osób przesiadła się na inne miejsce i wysłała chłopakowi sms o zmianie położenia. Gdy wreszcie przyszedł i zasiadł i seans się zaczynał pocałowali się, po kilku minutach on też był zombie. Jak Ania została zombie? Ano szpilka którą została ukuta miała na sobie trochę krwi jej poprzedniego sąsiada z siedzenia, który został potraktowany maczetą dlatego się nie ruszał. Nasz obrońca zabił również zombie Anię ale nie zdołał schwytać jej chłopaka, który teraz na was czycha strzeżcie się go a to jego zdjęcie:

20130602111145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam był pr0graczem w League of Legends. Wszystko inne zeszło na drugi plan, ważna była tylko gra. Jego prawdziwym światem stał się Summoner''s Rift. Jak widać na dołączonym zdjęciu, kilkadziesiąt godzin non-stop bez prysznica oraz funkcjonowanie na samych napojach energetycznych oraz daniach do mikrofalówki zmieniło jego wygląd nie do poznania. Jego usta zawsze są szeroko otwarte, co umożliwia równoczesne wlewanie w siebie kolejnych porcji energy drinków bez podnoszenia głowy i bluzganie typu „noob team” i „omg report”, cokolwiek by to nie znaczyło. Ewolucję przeszła również dłoń, którą Adam trzyma na klawiaturze. Całkowicie zaniknął jeden z palców, który i tak nie był potrzebny, bo do gry wymagane są tylko cztery obsługujące klawisze QWER. Oczy również uległy przemianie na lepsze, teraz możliwe jest równoczesne śledzenie akcji w grze jak i minimapy, przez co zaskoczenie Adama jest niemalże niemożliwe. Skutkiem ubocznym jest jego niecodzienny wygląd oraz nieśmiertelność (nieumarłość?), ale on się nie przejmuje, bo dobrze mu z tym, a poza tym przez ekran komputera i tak tego nie widać. Jeśli spędzisz w LoLu ponad tysiąc godzin, też będziesz tak wyglądał!
Kto wie, może też grałeś z Adamem, tylko o tym nie wiesz?

20130602161046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doktor House postanowił sprawdzić jak to jest być chorym na dziwny medyczny przypadek.Więc udał się do Racoon City aby zachorować. Cóż oto skutek. Przynajmniej nie potrzebuje środków przeciwbólowych.

20130602205036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować