Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

72 postów w tym temacie

"to nie jest konkurs życzeń" ;-)
tylko konkurs z grą i gadżetami do wygrania :D
a nie z samochodem i komputerem :p

Dnia 06.06.2013 o 13:19, Chopek napisał:

To ja poproszę nowy komputer i samochód. To nie jest koncert życzeń! "Syn NIE dostał
na urodziny Riptide" - to mu trzeba było kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:08, Prosiektest napisał:

"to nie jest konkurs życzeń" ;-)
tylko konkurs z grą i gadżetami do wygrania :D
a nie z samochodem i komputerem :p

Konkurs jest na zdjęcie i historyjkę, nie na żebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 15:25, jeremyarch napisał:

> Wiem, że zgłoszenia już zamknięte, to nie wpis zgłoszeniowy, tylko taki sobie komentarz...

> Syn NIE dostał na urodziny Riptide, jak już pisałam... więc... może... w ramach
współczucia
> i zrozumienia? nie tylko dla niego, ale i dla mnie, żebym nie musiała żyć z potworem?

> ... próbuję, jak mogę ;-)


takie "współczucie i zrozumienie" to byłby spory nietakt ze strony organizatorów. otwarcie
przyznajesz że chcesz wygrać bo obiecałaś (na oko kilkuletniemu) synkowi grę z oznaczenieme
PEGI 18+. ok, Twoja sprawa jak dziecko wychowujesz, ale nie lepiej byłoby kupić mu jakąś
przygodówkę (Hokus Pokus Różowa Pantera, Ace Ventura) zamiast brutalnej gry o urywaniu
kończyn. nie musiałabyś się potem zastanawiać jak przeciwdziałać komentowanym przez siebie
wydarzeniom (ostatni koment).

http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,znowu-kot-stal-sie-zabawka-ofiara-katow-film-od-18,75655.html

chyba że cała historia o urodzinach dzieciaka to gruby trolling, wtedy gratuluję. nabrałaś
co najmniej jednego dewotę ;)


1. "nietaktem"??? seriously??? otwarcie piszę, że obiecałam postarać się wygrać, więc się staram... jak nie wygram, to nie, :)

2. skąd wniosek, że syn ma lat kilka? ze zdjęcia? i dlatego ma Twoim zdaniem aktualnie kilka lat? abstrahując już od tego, że na zdjęciu miał 12 lat, to konkurs był na historyjkę... z obrazkiem :)
i w historyjce 1 rzecz jest prawdziwa, miał urodziny 02/06 i nie dostał gry, bo wcześniej ustalony został inny prezent... ale z pewnością będzie grę mieć, jak nie z konkursu, to sobie kupi z oszczędności własnych prędzej czy później :)

3. a na koniec, TY naprawdę uważasz, że granie w gry jest powodem wydarzeń takich, jak wskazane w Twoim linku? no to gratuluję spojrzenia na świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 16:45, balin4 napisał:

Taaa a ja jestem biednym graczem, którego stać na sprzęt ale na gre to już nie dam rady
odłożyć ot taka życiowa niezaradność. A tak na poważnie to fajnie wygrać grę, ale wypadałoby
stanąć w szranki z innymi a nie silić się na wzruszające opowiastki. Napisz krótkie opowiadanko
wrzuć fote zombianka i będzie cacy.



napisałam :p
oparte na faktach ;-)
nie musi się podobać i nie musi wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:12, Dared00 napisał:

> "to nie jest konkurs życzeń" ;-)
> tylko konkurs z grą i gadżetami do wygrania :D
> a nie z samochodem i komputerem :p
Konkurs jest na zdjęcie i historyjkę, nie na żebranie.


było zdjęcie, była historyjka... a teraz jest tylko odpowiadanie na posty osób z całkowitym brakiem poczucia humoru...
skoro taka fatalna ta moja historyjka i nie ma prawa wygrać, to czemu wszyscy się tak okropnie denerwują?
przecież nie wygra, więc nikt z Was nic nie straci na mojej opowiastce i komentarzach ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:21, Prosiektest napisał:

> > "to nie jest konkurs życzeń" ;-)
> > tylko konkurs z grą i gadżetami do wygrania :D
> > a nie z samochodem i komputerem :p
> Konkurs jest na zdjęcie i historyjkę, nie na żebranie.

było zdjęcie, była historyjka... a teraz jest tylko odpowiadanie na posty osób z całkowitym
brakiem poczucia humoru...
skoro taka fatalna ta moja historyjka i nie ma prawa wygrać, to czemu wszyscy się tak
okropnie denerwują?
przecież nie wygra, więc nikt z Was nic nie straci na mojej opowiastce i komentarzach
? ;-)


Denerwują się, bo żebrzesz i wpływasz emocjonalnie na twórce konkursu!
Z twojego pierwszego postu wynika że dzieciak nie jest pełnoletni, albo jest (za przeproszeniem) niedorozwinięte...
Po drugie zdania zaczyna się z dużej litery, ale ty to wiesz skoro jesteś "dorosły"
I mamy poczucie humory ale ty nic śmiesznego nie napisałeś. Dla mnie to co piszesz jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:15, Prosiektest napisał:

1. "nietaktem"??? seriously??? otwarcie piszę, że obiecałam postarać się wygrać, więc
się staram... jak nie wygram, to nie, :)


wpływając na emocje organizatorów konkursu? szafując dzieckiem? "seriously???"

Dnia 07.06.2013 o 10:15, Prosiektest napisał:

2. skąd wniosek, że syn ma lat kilka? ze zdjęcia? i dlatego ma Twoim zdaniem aktualnie
kilka lat? abstrahując już od tego, że na zdjęciu miał 12 lat, to konkurs był na historyjkę...
z obrazkiem :)
i w historyjce 1 rzecz jest prawdziwa, miał urodziny 02/06 i nie dostał gry, bo wcześniej
ustalony został inny prezent... ale z pewnością będzie grę mieć, jak nie z konkursu,
to sobie kupi z oszczędności własnych prędzej czy później :)


jeśli to TYLKO historyjka, to naprawdę "zabawna".

Dnia 07.06.2013 o 10:15, Prosiektest napisał:

3. a na koniec, TY naprawdę uważasz, że granie w gry jest powodem wydarzeń takich, jak
wskazane w Twoim linku? no to gratuluję spojrzenia na świat ;-)


uważam że nieodpowiedzialni rodzice i ich brak zainteresowania tym, jak dziecko postrzega świat, jest temu winne. a zachęcanie młodzieży do grania w brutalne tytuły to jak pokazywanie playboya - żeby działało pozytywnie, to nie matka powinna się tym zajmować.

P.S. Freeman, fora rządzą się swoimi prawami. ja wychodzę z założenia, że piszę tutaj własne przemyślenia, a w myślach nie zaczynam zdania z dużej litery. gdybym stał obok Ciebie i z Tobą rozmawiał, też nie zaczynałbym zdania z dużej litery. uszanuj indywidualizm i wolność sposobu wypowiedzi innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kompletny brak poszanowania dla ojczystego języka? Na przykład nie należy używać kilku wykrzykników lub pytajników naraz, co najwyżej "?!" jest poprawne.
Ja sugeruję dać już spokój, bo Prosiektest ewidentnie jest jakimś trollem. I naprawdę nic mnie nie obchodzi co jej dziecko chciałoby dostać albo czy wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ojczyznę kochać trzeba, i szanować. nie deptać flagi i nie pluć na godło". nazywanie sposobu wypowiedzi brakiem poszanowania dla ojczystego języka to podnoszenie niepotrzebnego larum. język nie świętość, a nie każdy obywatel to polonista. się offtop zrobił...
te nerwy to chyba z oczekiwania a wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być polonistą, ba, ja jestem przecież ścisłowcem, a staram się jak mogę nie robić błędów. :) Za te kilka lat, które każdy musiał w szkole siedzieć, można by się przecież porządnie tych paru rzeczy nauczyć? Tym bardziej, że przecież piszesz nie na papierze, tylko na ekranie monitora, gdzie każdą rzecz da się natychmiast poprawić, a do tego jeszcze automatyczne sprawdzanie pisowni... Tylko interpunkcja nie zostanie wychwycona. Wybacz, ale ja biorę kogoś takiego za kompletnego niechluja i lenia, bo przecież widzę Was tylko po Waszych wiadomościach na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 12:56, SerwusX napisał:

A kompletny brak poszanowania dla ojczystego języka? Na przykład nie należy używać kilku
wykrzykników lub pytajników naraz, co najwyżej "?!" jest poprawne.
Ja sugeruję dać już spokój, bo Prosiektest ewidentnie jest jakimś trollem. I naprawdę
nic mnie nie obchodzi co jej dziecko chciałoby dostać albo czy wygra.



Kiedy ja robiłam maturę, a było to bardzo dawno, wyraźnie uczono, że w przypadku wyrażania silnych emocji (co robiłam w swym wpisie) dopuszczalne jest używanie potrójnego wykrzyknika lub pytajnika dla podkreślenia tychże :)
Jeśli coś się w tym zakresie zmieniło, to ja o tym nie wiem, ale na wszelki wypadek przepraszam za urażenie uczuć językowych purystów ;-)
I to tyle, jeśli chodzi o mnie e.o.t. zarówno w sprawie poprawności językowej, jak i mojego zgłoszenia w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie w końcu spamować. Jak sprawdzą to będą wyniki. Dzień się jeszcze nie skończył, także mogą być w każdej chwili, ale przypuszczam, że będą na pewno po 20. Coś czuję, że i tak nic nie wygrałem dlatego lookam od czasu do czasu aby się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 18:38, Chopek napisał:

Coś czuję, że i tak nic nie wygrałem dlatego lookam od czasu do czasu aby się upewnić :)

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować