Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłość MMO Titan pod znakiem zapytania? W projekcie zachodzą spore zmiany

72 postów w tym temacie

kiedyś byłem fanem blizzarda, ale jak mam czekać sporo czasu na coś co i tak mnie nie szokuje to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za długo na tytuł też nie można czekać a jak się Acti upomni o szybsze wydanie, to będziemy mieć powtórkę z rozrywki.
Wydadzą nieskończony produkt, który może okazać się klapą :( RIP old BLizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można czekać na coś co nie wiadomo nawet jak wygląda? jak można czekać na coć co "nie szokuje" skoro nie wiadomo nawet czym miało by szokować? w dupach się wam już poprzewracało od tych ciągłych zapowiedzi zapowiedzi, kampań marketingowych zapowiadających zapowiedzi zapowiedzi teaserów, "wyciekniętych" zblurowanych niewyraźnych "tajnych" screenów itp reklam wciskanych wam na każdym kroku, które wszystkie growe media łykają jak popadnie (bo nie mają wyboru)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 12:16, 34all napisał:

jak można czekać na coś co nie wiadomo nawet jak wygląda? jak można czekać na coć co
"nie szokuje" skoro nie wiadomo nawet czym miało by szokować? w dupach się wam już poprzewracało
od tych ciągłych zapowiedzi zapowiedzi, kampań marketingowych zapowiadających zapowiedzi
zapowiedzi teaserów, "wyciekniętych" zblurowanych niewyraźnych "tajnych" screenów itp
reklam wciskanych wam na każdym kroku, które wszystkie growe media łykają jak popadnie
(bo nie mają wyboru)

z tym szokuje chodziło mi o ostatnie wydanie diablo czekać tyle a dostać coś co nie było niczym specjalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> z tym szokuje chodziło mi o ostatnie wydanie diablo czekać tyle a dostać coś co nie było
> niczym specjalnym

Ja osobiście czekałem na grę, która zapewni mi dziesiątki godzin dobrej zabawy i się nie zawiodłem (400h+ na liczniku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 12:03, kamyl_mega napisał:

Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka

Powiem- Diablo 3 było kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
>
> Powiem- Diablo 3 było kiepskie.

Diablo 3 nie było kiepskie, ale ostatni akt był. I to sprawia wrażenie że gra, powiedzmy jest średnia. Co do Titan zobaczymy co z tego wyjdzie, nie oceniam czegoś czego nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
>
> Powiem- Diablo 3 było kiepskie.

Dla Ciebie. I mniejszości. A liczby mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka

Po połączeniu z Acti jedyną grą o której można powiedzieć że są wysokiej jakości to Starcrafty. Diablo 3 i 2 ostatnie dodatki do WoW chyba jednak zawiodły oczekiwania. To już nie jest ten sam Blizz co kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
>
> Powiem- Diablo 3 było kiepskie.

Diablo 3 to najlepszy hns jaki powstal, wiec nie wiem jak mozna mowic o tej grze kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard chce wydać hit, ale coś mi się grubo wydaje, że sukcesu WoW''a nie powtórzy - nic dziwnego, że projekt będzie jeszcze długo w produkcji.
Diablo 3 sprzedało się świetnie, jednak patrząc na statystki zaprezentowane w formie grafiki dokładnie widać jak liczba osób została w grze na dłużej. Szału nie ma, skoro tylko 6% znalazło w sobie siłę dotrzeć do inferno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:17, Harunia napisał:

Diablo 3 to najlepszy hns jaki powstal, wiec nie wiem jak mozna mowic o tej grze kiepska.


Po prostu nie wszystkim pasuje gra w takim stanie, jakim jest do tej pory, plus oczekiwania względem poprzedniczek.

Przypominam:

Twoja opinia =/= opinia wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News trochę mylący.. Titan tym czym był (czymkolwiek to było) został praktycznie anulowany, nawet nazwa kodowa ma być zmieniona.. Prace nad nim zaczynają się niemal od samego początku..

Dla mnie to bardzo dobry sygnał. Blizz pracuje tak, jak zawsze starał się pracować - jeśli coś nie spełnia wymagań to porzucamy i zaczynamy od nowa.. Chyba wszystkie gry Blizza przechodziły przez ten proces w którymś etapie swego powstawania.
Swoją drogą śmieszy mnie ilu ludzi ma to Blizzowi teraz za złe.. O Titanie nie wiedzieliśmy dotąd nic poza nazwą, nawet to nie było przez Blizz potwierdzane.. Ot taki ich wewnętrzny projekt nad któym developerzy pracują. Jak w takim razie redesign może być rozczarowaniem dla ludzi? o-O

Z wewnętrznych źródeł wynika, że Titan miał być "all-in-one", zawierać niemal wszystko co gra może mieć.. A przy tym być grą "casualową".. Blizz zrobił pierwsze podejścia, próby - okazało się, że w takiej wersji to nie ma szans działać - więc próbuje od nowa..

http://www.youtube.com/watch?v=q1bRyFpu3JU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan wciąż jest w fazie projektowania, co w ogóle w grze może by zrobić, nic nowego jak na Blizzard, mówić że coś się robi, planując dopiero robotę nad tym za kilka lat, by następnie przez kilka następnych robić właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Twoja opinia =/= opinia wszystkich

No ale pisanie ze gra jest kiepska? Troche obiektywizmu. Moze sie komus nie podobac- jego gust i prawo, moga mu przeszkadzac pewne wady gry (typu rmah czy wymog ciaglego podpiecia do neta), ale gra ma ladna grafike, swietna miesista walke, mase fajnych skilli, spoko dzwiek i tak dalej- pisanie ze jest kiepska to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 14:34, Harunia napisał:

No ale pisanie ze gra jest kiepska? Troche obiektywizmu.


Zanim zaczniesz korzystać z pewnych zwrotów, sprawdź najpierw co one oznaczają.

Dnia 29.05.2013 o 14:34, Harunia napisał:

pisanie ze jest kiepska to nieporozumienie.


Nie. To opinia. I każdy ma własną.

Twoja opinia =/= opinia wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować