Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłość MMO Titan pod znakiem zapytania? W projekcie zachodzą spore zmiany

72 postów w tym temacie

> > > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
>
> >
> > Powiem- Diablo 3 było kiepskie.
>
> Dla Ciebie. I mniejszości. A liczby mówią same za siebie.
Liczba sprzedanych kopii? Po nakręconym hajpie i legendzie Diablo 2 sprzedaż nie powinna być niczym zaskakującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 12:03, Wycek napisał:

kiedyś byłem fanem blizzarda, ale jak mam czekać sporo czasu na coś co i tak mnie nie
szokuje to ja dziękuję.


Ciekawe jak ma Cię szokować, skoro o projekcie wiadomo tyle że nazwa kodowa brzmi Titan i będzie to mmo w nowym uniwersum?

A co do tematu, to cóż. Liczyłem że zobaczymy coś z Titana na tegorocznym Blizzconie, ale skoro projekt przechodzi głębokie zmiany to zapewne jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie zanim dowiemy się czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wyjdzie kolejny badziew dla mas jak diabolo 3 czy inne pandy w majtkach, biegające po zielonych łączkach :)
O ile te info jest prawdziwe to pewnie zmiany dotyczą wprowadzenia szeregu ułatwien i okrajania tego "tajnego projektu" z contentu żeby było co ludziom pózniej w dodatkach zaserwować, dostaniemy nex gen MMO gdzie znowu żeby cos zdobyć to wystarczy w mieście siedzieć afk i tylko guziki dusić aby gra sama przenosiła postać to osobnych zonów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 14:34, Harunia napisał:

No ale pisanie ze gra jest kiepska?


W tym właśnie problem.
Sam podajesz, że Diablo 3 to najlepszy hns jaki powstal, wiec nie wiem jak mozna mowic o tej grze kiepska, tym samym nie zgadzając się z opinią, że komuś gra nie odpowiada.

Innymi słowy, pokazujesz nam, że jesteś zbytnio zapatrzony w D3, nie mogąc znieść krytyki innych.

Takie zachowanie ma swoją nazwę, nie będę jej już przytaczał.

I ponownie podaję:

Twoja opinia =/= opinia wszystkich

To, że komuś się nie podoba produkt, który kochasz?
Każdy ma do tego prawo.
Zaakceptuj wybór/opinię innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No ale pisanie ze gra jest kiepska? Troche obiektywizmu.
>
> Zanim zaczniesz korzystać z pewnych zwrotów, sprawdź najpierw co one oznaczają.

Ja doskonale wiem co to slowo oznacza. Subiektywnie gra X jest dla mnie bardzo fajna, obiektywnie to nic ciekawego (jesli chodzi o caloksztalt rynku i inne gry w tym gatunku), odtwarzanie w kolko tych samych schematow i mechanik. Czaisz?
Subiektywnie mozna nie lubic D3 czy polityki Blizzarda, obiektywnie trzeba stwierdzic ze to bardzo dobra gra. Prosciej sie chyba nie da.

>kolejny badziew dla mas jak diabolo 3

Tak tak, a ile bylo placzu po premierze ze inferno za trudne, ze affixy niemozliwe do pokonania, ze drop slaby i farmic trzeba, albo co gorsza wydawac pieniadze. Masy wlasnie sie spodziewali gry dla nich i sie odbili, a teraz placza ze legenda Diablo upada. Rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstrzymuja titana i skupiaja sie na czym ? no bo raczej nie na hearthstone''ie...

a pod newsem przezywaja diablo, a juz ponad rok po premierze - chyba czas zastanowic sie nad leczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka


Sa wysokiej jakosci, ale nie sa innowacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 16:13, Harunia napisał:

> > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka

>
>
>
> Diablo 3 nie było

Bylo


Nie bylo. Masa bugow i bledow. D3 stalo sie wysokiej jakosci po prawie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2013 o 13:15, Libre napisał:

Po połączeniu z Acti jedyną grą o której można powiedzieć że są wysokiej jakości to Starcrafty.
Diablo 3 i 2 ostatnie dodatki do WoW chyba jednak zawiodły oczekiwania. To już nie jest
ten sam Blizz co kiedyś...


Ostatni dodatek do WoW-a to najlepszy dodatek od TBC( niektorzy twierdza ze nawet lepszy od TBC, sam bym tak twierdzil gdyby nie calkowita zmiana jesli chodzi o nagrody za granie pvp), nie oceniajmy jesli nie gramy, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 15:39, Harunia napisał:

Ja doskonale wiem co to slowo oznacza. (... bełkot ...)


Obiektywnie więc stwierdzam, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Brakuje jeszcze tylko abyś przywalił obiektywną recenzją albo co lepsze obiektywna opinią i będzie komplet. Poważnie - skończ już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chcial dodac ze takie cos jak obiektyna opinia nie istnieje. Opinia, jak i recenzja zawsze byla, jest i bedzie subiektywna. Oczywistym jest ze jesli sie czlowiek wypowiada o grze to jest to jego subiektywna opinia i nie widze potrzeby tego zaznaczc za kazdym razem. Jesli ktos tego nie rozumie to niech opusci to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Po połączeniu z Acti jedyną grą o której można powiedzieć że są wysokiej jakości
> to Starcrafty.
> > Diablo 3 i 2 ostatnie dodatki do WoW chyba jednak zawiodły oczekiwania. To już nie
> jest
> > ten sam Blizz co kiedyś...
>
> Ostatni dodatek do WoW-a to najlepszy dodatek od TBC( niektorzy twierdza ze nawet lepszy
> od TBC, sam bym tak twierdzil gdyby nie calkowita zmiana jesli chodzi o nagrody za granie
> pvp), nie oceniajmy jesli nie gramy, ok? :)

Jak dla kogo. Mnie srednio pandy przypadly do gustu.

Osobiscie to Vanilla>TBC>Cata>Pandy>wotlk tak ja to widze i jest to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 15:39, Harunia napisał:

> > No ale pisanie ze gra jest kiepska? Troche obiektywizmu.
>
> Zanim zaczniesz korzystać z pewnych zwrotów, sprawdź najpierw co one oznaczają.


Ja doskonale wiem co to slowo oznacza. Subiektywnie gra X jest dla mnie bardzo fajna,
obiektywnie to nic ciekawego (jesli chodzi o caloksztalt rynku i inne gry w tym gatunku),
odtwarzanie w kolko tych samych schematow i mechanik. Czaisz?
Subiektywnie mozna nie lubic D3 czy polityki Blizzarda, obiektywnie trzeba stwierdzic
ze to bardzo dobra gra. Prosciej sie chyba nie da.


Sorki, ale nie wiesz co mowisz. Nie rozumiesz roznicy miedzy obiektywnym a subiektywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obiektywnie więc stwierdzam, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Brakuje jeszcze
> tylko abyś przywalił obiektywną recenzją albo co lepsze obiektywna opinią i będzie komplet.
> Poważnie - skończ już.

Tak tak- bla bla bla, po tobie sie nic wiecej nie spodziewalem, nie wiem po co sie jeszcze wysilam i probuje sensownie cos ci tlumaczyc. Jak grochem o sciane.

>Sorki, ale nie wiesz co mowisz. Nie rozumiesz roznicy miedzy obiektywnym a subiektywnym

No chyba wy nie rozumiecie, to ze wam sie subiektywnie nie podoba Diablo, to nie znaczy ze jest to obiektywnie kiepska gra. Dzizas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 19:22, Harunia napisał:

Jak grochem o sciane.


O ironio. Patrz niżej.

Dnia 29.05.2013 o 19:22, Harunia napisał:

No chyba wy nie rozumiecie, to ze wam sie subiektywnie nie podoba Diablo, to nie znaczy
ze jest to obiektywnie kiepska gra. Dzizas.


Napisałeś wcześniej: No ale pisanie ze gra jest kiepska? Troche obiektywizmu.
Teraz: to nie znaczy ze jest to obiektywnie kiepska gra

Nie wiem czy widzisz jak bardzo gubisz się w tych kompletnych głupotach które piszesz i teoriach, które tworzysz. Nikt nie napisał ani słowem o "obiektywnie kiepskiej grze". To Ty chrzanisz z jakimiś obiektywizmami. Weź się człowieku samemu poczytaj i zatrzymaj na chwilę, zapoznaj ze znaczeniami słów, których używasz.
Myślę, że Twoje bzdety i bełkot najlepiej podsumuje obrazek poniżej. Spójrz na niego za każdym razem, gdy będziesz chciał pofilozofować i wmawiac komuś, że czarne jest białe a białe jest czarne. Najlepiej wrzuć sobie jako tapetę.

20130529193110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować