Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłość MMO Titan pod znakiem zapytania? W projekcie zachodzą spore zmiany

72 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2013 o 21:05, Harunia napisał:

Nudny jestes. Pograj w jakas obiektywnie fajną gre. Moze Diablo 3?


Widze, że ogon podkuliłeś i robisz odwrót. To dobrze, chociaż pewnie i tak jak grochem o ściane bo za chwilę znowu coś zabełkoczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie ma jak wydawać oświadczenie o mmo o którym nic nie wiadomo, że "nic nie wiadomo". Zwykły szum informacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że Titan nie wyjdzie wcześniej niż WoW spadnie do 3-4 mln subskrybentów, albo niżej. Blizz nie jest głupi, nawet jeśli klimat gry będzie kompletnie inny to sami sobie nie będą robić konkurencji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nudny jestes. Pograj w jakas obiektywnie fajną gre. Moze Diablo 3?
>
> Widze, że ogon podkuliłeś i robisz odwrót. To dobrze, chociaż pewnie i tak jak grochem
> o ściane bo za chwilę znowu coś zabełkoczesz.

Nic nie podkulilem, po prostu pewnym ludziom sie ustepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak to zrobiłeś.

Nie chcesz uznać opinii innych tylko dlatego, że dla nich D3 nie jest dobrą grą + jak aope ci wyłożył, gubisz się w swoich zeznaniach.

Więc tak, widać, że robisz odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 21:58, Budo napisał:


Nie ma jak wydawać oświadczenie o mmo o którym nic nie wiadomo, że "nic nie wiadomo".
Zwykły szum informacyjny.


Najlepszy i tak byl artykul o braku wypowiedzi ze strony tworcow wieska czy ten bedzie na xkloca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 10:42, TigerXP napisał:

Najlepszy i tak byl artykul o braku wypowiedzi ze strony tworcow wieska czy ten bedzie
na xkloca.


Hehe, no tak, to też. Mnie z kolei rozwaliła "zapowiedź trailera" do wiedźmina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 08:28, Cygi napisał:

Chyba jednak to zrobiłeś.

Nie chcesz uznać opinii innych tylko dlatego, że dla nich D3 nie jest dobrą grą + jak
aope ci wyłożył, gubisz się w swoich zeznaniach.

Więc tak, widać, że robisz odwrót.


Wasze subiektywne opinie na temat Diablo mnie w ogole nie interesuja, rozmawiamy o tym jakie jest Diablo obiektywnie. A obiektywnie jest to bardzo dobra gra (dobre technikalia, najlepsze sterowanie wsrod hns, nowa swieza mechanika, feeling walki- wszystko to najwyzszy poziom swiatowy wiec jak mozna powiedziec ze gra jest kiepska? nie mozna)- takie sa fakty. Wy dyskutujecie z faktami. Przetlumaczyc wam sie nie da, wiec zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

Wasze subiektywne opinie na temat Diablo mnie w ogole nie interesuja, rozmawiamy o tym
jakie jest Diablo obiektywnie.


Zaraz nam powiesz ze fakty sa subiektywne i obiektywne :)
Z kazdym postem pograzasz sie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

najlepsze sterowanie wsrod hns

To jest subiektywna opinia.

Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

feeling walki

To też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

dobre technikalia,najlepsze sterowanie wsrod hns, nowa swieza mechanika, feeling walki


Są gracze, którzy twierdzą (i mają do tego prawo), że są złe technikalia, nie najlepsze sterowanie, stara mechanika i zły feeling walki.

Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

- wszystko to najwyzszy poziom swiatowy wiec jak mozna powiedziec ze gra jest kiepska? nie mozna)- takie sa
fakty.


Są gracze, którzy stwierdzą, że to nie jest poziom światowy i mogą powiedzieć, że D3 jest kiepską grą.
Mogą.

Takie są fakty.

Po prostu, znowu pokazujesz, że nie może być innej opinii o D3 niż twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 12:19, Harunia napisał:

Wasze subiektywne opinie na temat Diablo mnie w ogole nie interesuja, rozmawiamy o tym
jakie jest Diablo obiektywnie. A obiektywnie jest to bardzo dobra gra (dobre technikalia,
najlepsze sterowanie wsrod hns, nowa swieza mechanika, feeling walki- wszystko to najwyzszy
poziom swiatowy wiec jak mozna powiedziec ze gra jest kiepska? nie mozna)- takie sa fakty.
Wy dyskutujecie z faktami. Przetlumaczyc wam sie nie da, wiec zegnam.


Chcesz obiektywnego spojrzenia na Diablo 3? Proszę bardzo.
Obiektywnie Real Money AH to pomyłka, duuuży minus w PR Blizzarda, z którego się teraz wycofują.
Obiektywnie Always Online to bullshit, z którego, znowu, wycofują się w wersji konsolowej.
Obiektywnie, Diablo 3 wprowadza nową mechanikę, ale, pierwszy raz w serii, nie jest to mechanika powielana przez inne HnS-y takie jak np. Path of Exile. D3 spróbowało nowych rozwiązań, niektórym się podobają, innym nie, ale nie na pewno nie są to rewolucje na miarę Diablo czy Diablo 2.
Obiektywnie Diablo 3 sprzedało się świetnie głównie przez markę i hype nakręcony w okół premiery. Gdyby było inaczej, gra znikała by w oka mgnieniu nawet dzisiaj, tymczasem wielki boom sprzedażowy był tylko na samym początku.
Obiektywnie Blizzard nie potrafił ustanowić wysokiego poziomu trudności jak w D2 na "Hell-u". Zamiast tego ugiął się pod płaczem graczy, którzy nie radzili sobie na inferno i zaczął upraszczać grę.

Tak, D3 może się podobać. Nie, nie można powiedzieć, że, OBIEKTYWNIE, D3 to świetna gra. Starcraft to, obiektywnie, świetna gra, bo pomimo wielu lat wciąż ma serwery zapełnione graczami. SC może się komuś nie podobać z racji np. nie lubienia RTS-ów, ale nikt nie powie, że Starcraft nie wprowadził masy nowych rozwiązań do gatunku. W przypadku D3 niestety nie można tego powiedzieć.

Co do głównego topicu, nie wiem po jakiego grzyba w ogóle ten news :P. Nie wiemy o grze na razie nic, jak moga nas interesować jakiekolwiek zmiany jeżeli nie wiemy co jest zmieniane i jak wyglądało to wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie, news dotyczy Titana, a nie Diablo 3, więc połowa postów to jakieś bzdury.

A sama nowina jakoś w ogóle mnie nie rusza. O Titanie nie było wiadomo nic konkretnego, poza przeróżnymi plotkami, każda mówiąca co innego i będąca oczywiście prawdą absolutną. A faktów? Zero. Jakoś ciężko mi rozpaczać po czymś, o czym nic nie wiem. Może i miała to być najlepsza gra kiedykolwiek, może Blizzard już się zupełnie stoczył, co "obiektywnie" "pokazuje" D3. Świat się nie zawalił. Dopóki nie zobacze konkretniejszych informacji o samej grze, Titan nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>


Piszesz tak jakby już ogłosili anulowanie projektu :P. Zmniejszyli ekipę pracującą nad grą, to spora różnica. Jak sam powiedziałeś, o Titan nie wiemy na razie nic, dlatego mogą sobie pozwolić na spowolnienie prac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 11:54, DeithWX napisał:

Titan aspiruje do kandydata na tytuł "gra na którą czekaliśmy 10 lat, a wyszła jako generyczny-badziew"

Tyle to nawet ta gra nie powstaje, w dodatku nie ogłoszono jej oficjalnie i nic o niej nie wiadomo (samo Titan jest prawdopodobnie tylko nazwą kodową). Jak w takim razie można było na to "czekać" i być "zawiedzionym", skoro mowa jest o czymś czego jeszcze nie ma, nie wiadomo nawet czym ma być? Trudno też żeby było czegoś szkoda w tym przypadku. Poczekamy i zobaczymy, aczkolwiek nie wiadomo czy na Blizzconie cokolwiek ogłoszą. Prędzej dodatek do Diablo 3 i kolejny do WoWa.

Oczywiście temat musiał zejść na bzdury dotyczące Diablo 3, jakby już ludziom wałkowanie w kółko tego samego w każdym newsie dotyczącym tej gry nie wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisalem opinie hejterow i innych madrych inaczej mnie nie interesuja, mozecie sobie pisac w innych tematach. Ja juz tu nie zamierzam dyskutowac z betonem. Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:58, Harunia napisał:

Jak juz napisalem opinie hejterow i innych madrych inaczej mnie nie interesuja, mozecie
sobie pisac w innych tematach. Ja juz tu nie zamierzam dyskutowac z betonem. Ciao.

Nie mogłeś się powstrzymać, prawda? Musiałeś powiedzieć ostatnie słowo? Jak szukasz betonu, to spójrz w lustro, bo niestety jesteś tego najlepszym przykładem. Już nie raz pokazałeś swój poziom ignorancji, nie raz zostałeś zjedzony argumentami przez innych, nie raz co najmniej 2,3 osoby próbowały pokazać ci twoje bezsensowne wywody, jako bełkot. Nic sobie z tego nie robisz i nadal tworzysz bzdety, bez większej wartości. Jak dla mnie to jest właśnie idealny przykład betonowego myślenia. Naprawdę nie mogę się powstrzymać od napisania czegoś takiego, bo jak takie coś widzę to się przysłowiowo "nóż w kieszeni otwiera":/.

Co do Titana, to mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie i projekt nie zostanie jakoś dziwnie anulowany. Byłoby trochę głupio po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie moglem.
Nic nie zrobie z faktem, ze w wiekszosci przypadkow mam racje. A skoro mam to musze uswiadamiac innych. Taki juz jestem, lubie nauczac. Nie kazdemu sie to musi podobac.
Twoj nik widze pierwszy raz, pozno zaczynasz swoj hejt w stosunku do mnie. Nikt nigdy na tym forum mnie nie zjadl argumentami, zyjesz wlasnym swiatem "kolego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy kochanieńki.
Ale dziękuję, że miałem okazję Cię czytać. Już wiem, dla kogo na testach po podstawówce, egzaminach gimnazjalnych i arkuszach maturalnych są zadania "wskaż, czy dane zdanie jest opinią, czy faktem". Jak widać, to naprawdę sprawia społeczeństwu problem, bo czasami ludzie prezentują zupełnie subiektywne przemyślenia po hasłem obiektywizmu :)

Pozostaje tylko jedno pytanie: kogo bardziej krzywdzą i oszukują: otoczenie, które zmuszone jest ich słuchać (czytać) i irytować się widząc farmazony, czy samego siebie zamykając się w klatce ograniczenia do własnych poglądów? Polecam przemyśleć, nie growo, a... Życiowo. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować