Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłość MMO Titan pod znakiem zapytania? W projekcie zachodzą spore zmiany

72 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2013 o 21:31, Harunia napisał:

Twoj nik widze pierwszy raz, pozno zaczynasz swoj hejt w stosunku do mnie. Nikt nigdy
na tym forum mnie nie zjadl argumentami, zyjesz wlasnym swiatem "kolego".

3 Strony cię tu ludzie uświadamiają, że wszystko co uważasz za "obiektywne" plusy D3, to jednak są twoje subiektywne plusy D3. Sam ci machnąłem większego posta, ale ty wolisz stwierdzić "nie rozmawiam z hejterami, jesteście gupi".
Chłopie, dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 21:31, Harunia napisał:

Nic nie zrobie z faktem, ze w wiekszosci przypadkow mam racje.

Made my day :D. Naprawdę ci współczuje, bo taka śmieszna negacja wszystkiego i wszystkich, choćby nie wiem co się działo nie jest normalna. Ale spokojnie, życie kiedyś podsumuje twą nieomylność. Gram.pl już to zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 21:31, Harunia napisał:

Nic nie zrobie z faktem, ze w wiekszosci przypadkow mam racje.


Samozachwyt?
To nie jest zdrowe podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:58, Harunia napisał:

Jak juz napisalem opinie hejterow i innych madrych inaczej mnie nie interesuja, mozecie sobie pisac w innych tematach. Ja juz tu nie zamierzam dyskutowac z betonem. Ciao.

Degrad -1 za obrażanie innych i próbę wyproszenia ich z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 21:31, Harunia napisał:

Nie nie moglem.
Nic nie zrobie z faktem, ze w wiekszosci przypadkow mam racje. A skoro mam to musze uswiadamiac
innych. Taki juz jestem, lubie nauczac. Nie kazdemu sie to musi podobac.


Ten twój "obiektywnie bardzo dobry Diablo 3" przebił właśnie głupoty o dziurach fabularnych w Bioshock Infinite, gratulacje.

>Nikt nigdy

Dnia 30.05.2013 o 21:31, Harunia napisał:

na tym forum mnie nie zjadl argumentami, zyjesz wlasnym swiatem "kolego".


xD

___________________

Jeżeli zdążą z zapowiedzią do 2015 będę zaskoczony. Będę też jeszcze bardziej zaskoczony jeśli to MMO okaże się ciekawą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 20:46, Niflheim napisał:

Jeżeli zdążą z zapowiedzią do 2015 będę zaskoczony.


Raczej w to nie celują, w sumie, trudno będzie powtórzyć sukces WoW''a.

Wystarczy spojrzeć na jakość wydawanych w Europie / US gier MMO, nie dość, że rynek stawia w większości na P2W to jeszcze graficznie i technicznie stoi w tyle za produkcjami z krajów azjatyckich, każdy nieuprzedzony do gier tego typu, zauważy to gołym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 20:51, Shinigami napisał:

Raczej w to nie celują, w sumie, trudno będzie powtórzyć sukces WoW''a.


Dlatego powiedziałem, że byłbym zaskoczony. ;P Jeżeli rzeczywiście prace ruszają praktycznie od zera to jeszcze parę ładnych lat poczekamy na jakieś konkrety.

Dnia 01.06.2013 o 20:51, Shinigami napisał:

Wystarczy spojrzeć na jakość wydawanych w Europie / US gier MMO, nie dość, że rynek stawia
w większości na P2W to jeszcze graficznie i technicznie stoi w tyle za produkcjami z
krajów azjatyckich, każdy nieuprzedzony do gier tego typu, zauważy to gołym okiem ;)


Praktycznie każde MMO to grindowy szajs. WoW odpuściłem sobie po WotLK i wróciłem na krótko na Cataclysm - w tej grze od lat wieje nudą. Trudno oczekiwać świeżych i ciekawych pomysłów od Blizzarda, dlatego jestem sceptycznie nastawiony do ich nowego MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 21:08, Niflheim napisał:

Praktycznie każde MMO to grindowy szajs.


Dokładnie, ale w końcu owa ''rywalizacja'' między graczami oraz relatywna łatwość gry napędza ten gatunek. Podobnie jest z MOBA, gry może nie dla ćwierć inteligentów, jednak każdy kto spędził w grze więcej niż kilka minut wie co go czeka. Wystarczy spojrzeć na to jak zmieniło się podejście do WoW''a na przestrzeni lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 21:08, Niflheim napisał:

Praktycznie każde MMO to grindowy szajs. WoW odpuściłem sobie po WotLK i wróciłem na
krótko na Cataclysm - w tej grze od lat wieje nudą. Trudno oczekiwać świeżych i ciekawych
pomysłów od Blizzarda, dlatego jestem sceptycznie nastawiony do ich nowego MMO.


Ale za to zawszwe byli świetni w składaniu gry z innych, wymyślonych już, rozwiązań. MMO się powoli zmienia, wchodzą gry z bardziej dynamicznym systemem walki itp. Blizzard nie jest taki głupi, żeby następne MMO robić kropka w kropkę jak WoW. Ja bym z jakimikolwiek ocenami czy wróżeniem z fusów poczekał do pierwszych prawdziwych zapowiedzi.
W samym WoWie ciężko, żeby jakikolwiek dodatek wprowadził mega wielkie innowacje jeżeli podstawa jest z 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 21:27, Geeko napisał:

Ale za to zawszwe byli świetni w składaniu gry z innych, wymyślonych już, rozwiązań.
MMO się powoli zmienia, wchodzą gry z bardziej dynamicznym systemem walki itp. Blizzard
nie jest taki głupi, żeby następne MMO robić kropka w kropkę jak WoW.


Dokładnie o tym samym pomyślałem, ale MMO nie powinno skupiać się tylko na walce, jakkolwiek by ona nie była dynamiczna. Ja chciałbym świeże podejście do tego gatunku, a jako że Blizzard z tego raczej znany nie jest to pozostaję sceptyczny.

Dnia 01.06.2013 o 21:27, Geeko napisał:

Ja bym z jakimikolwiek
ocenami czy wróżeniem z fusów poczekał do pierwszych prawdziwych zapowiedzi.


Trudno rozmawiać o grze, o której nic nie wiadomo, ale można przecież snuć przypuszczenia - każdy wie z czego znany jest Blizzard.

Dnia 01.06.2013 o 21:27, Geeko napisał:

W samym WoWie ciężko, żeby jakikolwiek dodatek wprowadził mega wielkie innowacje jeżeli
podstawa jest z 2004 roku.


WoW musiałby przejść gruntowną przemianę kupę lat temu żeby zrobić miejsce na innowacje - każdy kolejny dodatek to dla mnie tylko kupa nudnego contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
>
> >
> > Powiem- Diablo 3 było kiepskie.
>
> Diablo 3 to najlepszy hns jaki powstal, wiec nie wiem jak mozna mowic o tej grze kiepska.

Jakie gry by nie były od Blizzarda, nie są godni mojego czekania. Wydają grę po latach, po czym jeszcze okazuje się, że nie w całości, wielkie updaty, zmiany, sraty, taty... nigdy nie lubiłem Blizzarda i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować