Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux znowu się z czegoś wycofuje: bogiem bogów w GODUS nie jest się dożywotnio

10 postów w tym temacie

Okazało się, że w środku siedział sam Molyneux (nie dziwi mnie to ani trochę), który przekazał Bryanowi wiadomość - "zostaniesz bogiem, uświadom to sobie".

^^ No proszę - Magik zostawił na tym ziemskim łez padole nie tylko żonę, dziecko i otwarte okno, ale także przesłanie, z którego postanowił skorzystać jeden z branżowych wizjonerów ;-) Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale bym sie śmiał jakby bogiem zostało jakieś dziecko neo drące sie do mikrofonu o byle co jak te dzieci w call of duty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''To na pewno nie mniej niż kilka miesięcy, ale też raczej nie więcej niż rok.''
Sami pewnie nie wierzyli, że ktoś im odpuka tą kostkę i nawet nie mają czasu ustalonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za dwa tysiące lat, ktoś znajdzie mitologię z naszych czasów i poczyta o tym jak przebiegała wojna bogów i ostatecznie stroncono Bryana z tronu Olimpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2013 o 14:58, Lordpilot napisał:

^^ No proszę - Magik zostawił na tym ziemskim łez padole nie tylko żonę, dziecko i otwarte
okno, ale także przesłanie, z którego postanowił skorzystać jeden z branżowych wizjonerów
;-) Brawo !


Jestem gotów się założyć o dobrą flaszkę wódki, że złotousty nie ma pojęcia nawet o istnieniu takiej grupy jak Paktofonika nie wspominając już o samym Magiku ^^
Ot tłumacza poniosła fantazja [może sam jest fanem Magika - kto wie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie okazało się, że tego zwycięzcy w ogóle nie interesuje nagroda? Słuszałem, że Molyneux wręcz zachęcał go do jej przyjęcia, na co słyszał jedynie "e tam". No i się M. wkurzył, że jego szumna nagroda spotkała się z całkowitą obojętnością. Sam zwycięzca z kolei twierdzi, że "gry takie jak Godus to nie dla niego" i że "woli Halo i Call od Duty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie może jednak kazać wysadzić wszystkich gracz z Kanady. Władza jest ograniczona. "
To co to za marna zabawa w Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować