Zaloguj się, aby obserwować  
Kardithron

Spotify - rewolucja w słuchaniu muzyki?

81 postów w tym temacie

Może kogoś informacja ominęła - ale kilka tygodni temu Spotify zmieniło swoją politykę cenową na plus. Są teraz dwie wersje - free i premium (za dwie dyszki). W wersji free można słuchać muzyki bez żadnych ograniczeń na desktopowym odtwarzaczu oraz (co jest dość zaskakującą zmianą) w wersji na smartphony. Teraz premium daje jedynie brak reklam, możliwość słuchania muzyki offline oraz samą muzykę w wyższej niż w wersji free jakości. Zniesienie granicy "10 złotych" na pewno przyciągnie wielu użytkowników.

Ciekawe czy Deezer, wimp i inne pójdą w ślady Spotify :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie zniesienie oferty Unlimited to strzał w stopę. Choć podobno można z niej jeszcze korzystać i mam nadzieję, że nie zmieni się to w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś złego stało mi się ze Spotify. Dzisiaj jak dobrze pamiętam wgrało jakieś nowe aktualizacje. Zauważyłem, że gdy scrolluje stronę np. na FB czy nawet na gramie, to muzyka chamsko mi się ścina. Tak samo jest, gdy wchodzę na nową stronę i czekam tą sekundę na załadowanie. Irytujące to, a że programu używam często to nie chciałbym się z tym długo użerać. Wie ktoś, czy można coś na to poradzić, czy tylko pozostaje czekać na nowy update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy. Minął mi miesiąc kiedy płaciłem za premium. Zaczął się kolejny i nie pobrało mi hajsów z PayPala za nowy, bo bylo jakieś 7zł, a mimo to dalej mam premium. Czy po zasileniu PayPala automatycznie mi ściągną te 20zł, mimo, że anulowałem subskrypcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym dokładnie polega tryb offline? Jeżeli zaznaczę sobie taką opcję w wybranej playliście i poczekam aż wszystkie utwory zgrają się na telefon, będę mógł ich słuchać bez obciążania internetu? Mam dosyć nieciekawy kontrakt, w ramach którego przysługuje mi marne 750MB miesięcznie więc wolałbym oszczędzać na streamowaniu ze Spotify. Jednak słuchając playlisty offline, nadal uciekają mi cenne megabajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:33, Sandro napisał:

Na czym dokładnie polega tryb offline? Jeżeli zaznaczę sobie taką opcję w wybranej playliście
i poczekam aż wszystkie utwory zgrają się na telefon, będę mógł ich słuchać bez obciążania
internetu?


Właśnie na tym polega tryb offline :P Playlista ściąga się na telefon i potem słuchasz bez korzystania z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 16:42, Outlander-pro napisał:

Właśnie na tym polega tryb offline :P Playlista ściąga się na telefon i potem słuchasz
bez korzystania z netu.

A to nie jest tak, że nadal streamuje, ale w przypadku nagłej utraty połączenia z siecią, przeskakuje na ten back up offline i gra dalej? Bo w trakcie jednego spaceru zniknęło mi prawie 100MB, mimo że słuchałem wyłącznie utworów z playlisty ustawionej jako offline :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno być tak jak mówi Outlander, ale jeśli siłą rzeczy Spotify stara się streamować to w trakcie spacerów po prostu odetnij się od sieci - 3G czy cokolwiek tam masz. Wtedy będziesz miał pewność, że program będzie używał playlisty ściągniętej na Twój telefon czy inny grajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 22:01, rob006 napisał:

W aplikacji powinieneś mieć opcję przełączenia się na tryb offline - zrobiłeś to?

Tak, tak. Potem specjalnie czekałem aż wszystkie utwory się skopiują zanim w końcu wyszedłem z domu. Jutro spróbuję porady Zabujcy_Smokuf i wyłączę 3G w trakcie słuchania. Wydaje się być logiczne, ale jakoś o tym wcześniej nie pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 12:21, LastOrder napisał:

Nikt nie korzysta z tego programu na forum. Wiem że nie ma wiele czego komentować ale
program bardzo fajny.
Można za rok z góry opłacić subskrypcje ?

Słyszałem o kartach upominkowych na 1,2 lub 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 14:31, rob006 napisał:

> Można za rok z góry opłacić subskrypcje ?

Czemu chcesz opłacić subskrypcję z góry?


A czego nie ? Program wart 20 zł za miesiąc wiec fajnie było by jak w PS+ opłacić za rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 17:03, LastOrder napisał:

A czego nie ?


Bo nie widzę za bardzo korzyści, które by z tego wynikały. Ja mam Spotify podpięte pod Paypala, konto samo się opłaca, nie wymaga to żadnej uwagi albo ręcznych działań. W czym roczna subskrypcja miałby być korzystniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 17:17, LastOrder napisał:

Mam zwykłą debetówkę i powiem szcerze próbowałem ze dwa razy przypiąć ją do PayPal ale
nie chciało coś zaakceptować.


Ja nie mam wcale karty podpiętej pod PayPala. Miałem ok 100 zł na koncie i bez problemu podpięło mi subskrypcję Spotify bez karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 17:17, LastOrder napisał:

Mam zwykłą debetówkę i powiem szcerze próbowałem ze dwa razy przypiąć ją do PayPal ale
nie chciało coś zaakceptować.

Bardzo często bank ustawia limit na transakcje internetowe kartą na 0zł, wystarczy ustawić odpowiednie limity na stronie banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować