Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego nowe Call of Duty to nie Modern Warfare 4?

19 postów w tym temacie

A tam zaś "zamknęliśmy pewien rozdział", zwyczajnie chcą zdjąć z serii odgrzewanego kotleta a nowy tytuł przekona klienta, że towar będzie "świeży" - podobno na Amerykanów to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No przecież fabuła MW 3 skończyła się więc co by mieli wymyśleć w 4 ? Atak Marsjan ?

To te gry maja jakas fabule? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się koncepcja powrotu do realiów II Wojny. Od ostatniego CoDa z tą fabułą minęło trochę czasu, także nowy pewnie mocno różniłby się od np Call of Duty 2 - grywalność, silnik, grafika etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No przecież fabuła MW 3 skończyła się więc co by mieli wymyśleć w 4 ? Atak Marsjan
> ?
>
> To te gry maja jakas fabule? o_O
Naciagana, bo naciagana, ale jest.
Ale i tak w pierwszym Black Opsie byla lepsza. To oczywiscie moje zdanie, wiec bez hejtu prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podoba mi się koncepcja powrotu do realiów II Wojny. Od ostatniego CoDa z tą fabułą minęło
> trochę czasu, także nowy pewnie mocno różniłby się od np Call of Duty 2 - grywalność,
> silnik, grafika etc.
Grafika? :D Silnik? :D Nie stary, to nadal Quake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy bylismy zgodni co do tego, ze nadal chcemy robic serie Call of Duty "
Pewnie, zrezygnowac z robienia nowych odslon CoD-a, to jak wyjscie ze Sezamu, zatrzaskujac drzwi z kluczem wewnatrz. Glupi by zrezygnowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podoba mi się koncepcja powrotu do realiów II Wojny. Od ostatniego CoDa z tą fabułą minęło
> trochę czasu, także nowy pewnie mocno różniłby się od np Call of Duty 2 - grywalność,
> silnik, grafika etc.

Hmm... Ale przeciez to ten sam silnik i ta sama grafika, więc o czym ty mówisz?

A wracając do tematu - od razu po zaprezentowaniu gry wszyscy zaczęli pisać, ze kupią, bo będzie pies - dlatego nowa seria - nowy element odgrzewanego kotleta, na który Amerykanie rzucą się jak na mięso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale i tak w pierwszym Black Opsie byla lepsza. To oczywiscie moje zdanie, wiec bez hejtu
> prosze.

Hejtu nie bedzie, historia z Black opsow jest calkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszyscy byliśmy zgodni co do tego, że nadal chcemy robić serię Call of Duty. Moglibyśmy oczywiście zrobić coś innego, ale chcieliśmy pozostać w obrębie tej marki.

O tym to, myślę, decyduje Activision, a nie deweloperzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:50, UnEsCo napisał:

Dlaczego nowe Call of Duty to nie Modern Warfare 4? Bo zmniejszyła by się liczba sprzedanych
kopii, dlatego.

Czemu? MW3 sprzedawało się lepiej niż MW2, MW2 sprzedawało się lepiej niż MW1, BO2 sprzedawało się lepiej niż BO1 (i MW3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:02, Dared00 napisał:

Czemu? MW3 sprzedawało się lepiej niż MW2, MW2 sprzedawało się lepiej niż MW1, BO2 sprzedawało
się lepiej niż BO1 (i MW3).

Po części ma rację gdyż ile można wałkować jedną serię. Druga sprawa Historia MW już się skończyła co w porównaniu do BO czas najwyższy bo seria BO co część to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy byliśmy zgodni co do tego, że nadal chcemy robić serię Call of Duty."

Raczej nie mieliście innego wyboru :P

Jeśli chodzi o strzelanki drugo wojenne to polecam Rising Storm. Pacyfik, Marines, Armia Cesarska, katany, miotacze płomieni i BANZAI ! A wszystko okraszone realizmem a nie akcji typu 360 no scope...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować