Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oryginalny Shadow Warrior za darmo po wsze czasy

20 postów w tym temacie

Ja mam ogólny problem. Wydaje mi się, że mam za nowego kompa (a najpewniej to wina win8), ale wszystkie gry pod DOSboxem dziwnie mi chodzą. Gra ma straszne spadki płynności, lubi się zmulić, czasami na chwilę kompletnie zawiesić. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywal tego Windowsa...


> Ja mam ogólny problem. Wydaje mi się, że mam za nowego kompa (a najpewniej to wina win8),
> ale wszystkie gry pod DOSboxem dziwnie mi chodzą. Gra ma straszne spadki płynności, lubi
> się zmulić, czasami na chwilę kompletnie zawiesić. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam ogólny problem. Wydaje mi się, że mam za nowego kompa (a najpewniej to wina win8),
> ale wszystkie gry pod DOSboxem dziwnie mi chodzą. Gra ma straszne spadki płynności, lubi
> się zmulić, czasami na chwilę kompletnie zawiesić. Jakieś porady?

Jest tylko jedna porada DosBOX. A jezeli gra uz jest przez niego emulowana to musisz pogooglowac ile jaka gra potrzebuje ustawin CYKLI w folderze tego programu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić ustawienia zgodności na Vista SP2 i Uruchom jako administrator.Parokrotnie już mit to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Win 8 x64 - zero problemów z grą.
Znajomy na Windows 7 x64 - nie działa. Po uruchomieniu zawiesza cały system. Wzorem niejakiego Melachiah poradziłem mu, aby wywalił ten system.

Pograłem chwilę, aby wspomnienia wróciły. Niestety szybko wyłaczyłem, ponieważ te wspomnienia zaczęły z pozytywnych zmieniac się na "jak w to można było w ogóle grać". Lepiej nie psuć tej pozytywnej nostalgii. Ale gest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na podobną akcję w przypadku Duke''a, jeśli by jakiś remake/sequel/cokolwiek się święcił :) (w końcu to też Devolver :)). Miło z ich strony, zdecydowanie tak właśnie należy postępować ze starociami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem na GOGu... mogłem za te pieniądze kupić np. Wizardry 6+7 :/
Sama gra mi się nie podobała - poziomy mało ciekawe, strzelanie bez frajdy etc.
Grywałem w lepsze tytuły na tym silniku, które nawet dzisiaj wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 15:00, aope napisał:

Pograłem chwilę, aby wspomnienia wróciły. Niestety szybko wyłaczyłem, ponieważ te wspomnienia
zaczęły z pozytywnych zmieniac się na "jak w to można było w ogóle grać". Lepiej nie
psuć tej pozytywnej nostalgii. Ale gest fajny.

Tak to jest jak gra się w MMS''y obecnie a tutaj rozgrywka przypomina bardziej serious sama w połączeniu z DN3D ogólnie jedyne co mnie wkurza to mouselook który trzeba wł. za pomocą "u" a tak to się gra jak w stare dobre DN3D, Quake i tyle.

u mnie na vista x64 sp 2 oraz win 7 x32 działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 15:54, AlmighteeRaisin napisał:

Kto chce, niech sięga, ale stare strzelaniny FPP mnie nie kręcą. Wśród darmowych pozycji
na Steamie znaleźć można sporo ciekawszych tytułów.

Single? Bo ja tam widzę same multiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 15:00, aope napisał:

U mnie na Win 8 x64 - zero problemów z grą.
Znajomy na Windows 7 x64 - nie działa. Po uruchomieniu zawiesza cały system. Wzorem niejakiego
Melachiah poradziłem mu, aby wywalił ten system.

U mnie na Win 7 64 bit działa bez problemu. To chyba nie jest wina systemu.

Dnia 30.05.2013 o 15:00, aope napisał:

Pograłem chwilę, aby wspomnienia wróciły. Niestety szybko wyłaczyłem, ponieważ te wspomnienia
zaczęły z pozytywnych zmieniac się na "jak w to można było w ogóle grać". Lepiej nie
psuć tej pozytywnej nostalgii. Ale gest fajny.

A mnie gra wciągnęła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 15:00, aope napisał:

Znajomy na Windows 7 x64 - nie działa.

U mnie działa bez najmniejszych problemów. I bądź tu mądry. ;p

A że za bardzo nie da się w to dziś grać, to inna kwestia. xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować