Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pad od Xboksa One ma posłużyć co najmniej 10 lat

20 postów w tym temacie

Mam 2 pady do xbox''a 360 jeden był w zestawie do wersji Elite i jest nie do zdarcia, a drugi dokupiłem (jest to taki jak z xbox 360 slim) i w nim mam uszkodzony przycisk Y, poza tym uważam że pady do xbox''a są niezwykle wytrzymałe i bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei nie miałem problemów z padami (oprócz luzujących się analogów, ale to uroki zużywania się sprzętu). Problem miałem z kierownicą, a dokładniej łożyskiem ślizgowym. Było plastikowe, więc po niedługim czasie po prostu kierownica latała we wszystkich kierunkach. Ale dorobiłem teflonowe i już problemu z tym nie mam.
Jeśli następny pad ma być jeszcze mocniejszy to tylko się cieszyć - nawet jeśli nie kupię konsoli to liczę, że znowu będzie można podłączyć je do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz - ''nasz sprzet wytrzymuje ''x'' milionow klikniec!'' przewaznie slychac z ust firm sprzedajacych, coz, troche gorszej jakosci sprzet (a przynajmniej nie zauwazylem, by stosowal je np. Logitech) albo z ust firm, ktore zaliczyly jakies mega wpadki w przeszlosci. Zastanawiam sie, ktora opcja dotyczy MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 16:14, Piotrek_K napisał:

Coz - ''nasz sprzet wytrzymuje ''x'' milionow klikniec!'' przewaznie slychac z ust firm
sprzedajacych, coz, troche gorszej jakosci sprzet (a przynajmniej nie zauwazylem, by
stosowal je np. Logitech) albo z ust firm, ktore zaliczyly jakies mega wpadki w przeszlosci.
Zastanawiam sie, ktora opcja dotyczy MS.


Najlepsi producenci klawiatur też się zawsze chwalą ile ich sprzęt wytrzyma :D Aczkolwiek zawsze mnie zastanawiało ile razy wciskam dany przycisk na klawie albo na myszce - musi to iść w duże ilości (szczególnie WSAD i lewy przycisk myszki) skoro gram mnóstwo czasu w FPS-y :D
Swoją drogą, mam do peceta pad MS i muszę przyznać, że do tej pory jest najlepszym padem jaki miałem (a mialem ich sporo, też od Logitecha) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że pad od x360 jest najlepszym padem jaki kiedykolwiek powstał. Cieszę się że pad od One nie będzie jakimś wybrykiem natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten pad od XO wygląda jak na siłę udziwniona wersja "starego" dobrego pada od X360. Może dla niektórych jest to kwestia kosmetyczna ale mnie kłuje w oczy ta stosunkowo pusta i niezagospodarowana przestrzeń na środku tam gdzie wcześniej był przycisk-logo Xboxa. Nie rozumiem też dlaczego górna część pada sprawia wrażenie mocno wysuniętej do góry (chyba że jest to element wyjmowany czy coś w tym stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem :/. Ja na cos takiego natrafiam tylko w przypadku no-name''owych klawiatur/myszek/padow.

Byl (jest?) taki program co liczy ilosc klikniec - sciagaj i sprawdzaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne tam fatum, dziadostwo i tyle. Sam mam pad od X360 i nie pociągnął nawet ułamka tego co stary pad od PS One czy Logitech Dual Action. W pierwszej kolejności lecą (rozłażą się) gałki od analogów a potem siadają przyciski. Oczywiście wszystkie powyższe na PC i przewodowo.

PS Dalej widzę ciągną ten poroniony pomysł z zamianą analoga na d-pad. Boją się pozwów o patenty od Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:23, michal_w napisał:

Żadne tam fatum, dziadostwo i tyle. Sam mam pad od X360 i nie pociągnął nawet ułamka
tego co stary pad od PS One czy Logitech Dual Action. W pierwszej kolejności lecą (rozłażą
się) gałki od analogów a potem siadają przyciski. Oczywiście wszystkie powyższe na PC
i przewodowo.

Hmm. Mój pad trzyma od 2007 i działa bezproblemowo, tylko gałka rozdrapana. Może kupiłeś felerny egzemplarz.

Dnia 30.05.2013 o 18:23, michal_w napisał:

PS Dalej widzę ciągną ten poroniony pomysł z zamianą analoga na d-pad.

Twoim zdaniem poroniony, zdaniem wielu bardziej logiczny, niż w PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy pad od X360 zepsuł się dopiero miesiąc-dwa temu, chociaż być może większa w tym była wina akumulatorka (kupowanego osobno), bo zwyczajnie przestał ładować. Nie bawiłem się już w naprawę, bo kanty gałek były już wyrobione do gładkości. Na szczęście miałem jeszcze drugi kontroler, który będzie mi już raczej służył do samego końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale w dwóch padach od X360 padły mi gałki, a nie przyciski. No i Dpad nie działał jak powinien, ale to chyba każdemu :E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy z padem od Xboxa 360. Dokładniej z koszyczkiem na baterie. Mimo, że sprzętu nie używałem intensywnie, to problem pojawił się dość szybko i czasem pad się wyłączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 18:09, AlmighteeRaisin napisał:

"Planned obsolescence" nie ma tutaj zastosowania? Ciekawe.

Tego i tak nikt nie używałby 50 lat, więc nie aż tak bardzo jak np. w przypadku żarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować