Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Knights of The Old Republic zmierza na iPada

17 postów w tym temacie

W takich chwilach cieszę się, że dopłaciłem do iPada :D Chociaż pewnie niedługo gra zawita też na Androida (tak zazwyczaj jest).
Nie spodziewam się polskiej wersji językowej, ale grę pewnie i tak kupię i jeszcze raz przejdę :D Pograć w KotOR-a w tramwaju lub siedząc na nudnym wykładzie - bezcenne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W takich chwilach cieszę się, że dopłaciłem do iPada :D Chociaż pewnie niedługo gra zawita
> też na Androida (tak zazwyczaj jest).

tak, tak jak baldurs zawitał na ipada :P

no ja w tym momencie żałuję że nie dopłaciłem do ipada z wiekszą pojemnoscią - niedługo old republic, w lecie xcom, po drodze shadow run - na dłuższą metę wolę ipada od laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:08, trocz napisał:

Uff, już chyba dobrze;)


Nie "The knights of Old Republic" tylko "Knights of THE Old Republic". I "Old", nie "Odld"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu forum nadal wyświetla się "Star Wars: The Knights of Odld Republic zmierza na iPada". Na stronie głównej i dziale newsów jest wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:34, Rokuto napisał:

Z poziomu forum nadal wyświetla się "Star Wars: The Knights of Odld Republic zmierza
na iPada". Na stronie głównej i dziale newsów jest wszystko okej.

Na forum już poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Jednak lepiej by było, gdyby wprowadzili jakiegoś patha umożliwiającego granie na nowszych systemach (np. Win 8).gdyż mi nie działa i nie wiem czy tylko ja mam taki problem czy inni też :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pc bylo tak sobie, zeby nie powiedziec czerstwo. Ne telefonach? tam wlasnie moze ta gra zadziala, bo od zawsze miala czerstwe sterowanie i glupawa mechanike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować