Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRID 2: mod dodający widok z kokpitu gotowy do pobrania!

50 postów w tym temacie

Bo w pewnych kwestiach są. To są urządzenia na inny target. Ile lat jeszcze potrzeba, żeby ludzie to załapali?
A mod jest zajebisty, poczekam chwilę aż go doszlifują a gra stanieje i trzeba będzie śmignąć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś brak kokpitu nie przeszkodziłby w zakupieniu gry, zwykle korzystam z kamery ''na mace'' lub skrajnie z 3 osoby, jak niewygodnie jest z trzeciej na danym torze.
Na brak kokpitu mógłbym narzekać chyba tylko w rajdówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 17:01, Snake08 napisał:

Bo w pewnych kwestiach są. To są urządzenia na inny target. Ile lat jeszcze potrzeba,
żeby ludzie to załapali?

W jakich kwestiach? :P Technologicznie są mocniejsze, na padzie można grać, gry w większości te same, a z usprawnieniami. Trudniej się na nie programuje, ze względu na różnice sprzętowe w różnych komputerach. Ale PC nie tyle nie ustępuje konsol, co jest o 100 kroków naprzód niż taki Xbox One, ktory, uwaga, jeszcze nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To są różne kokpity do wszystkich aut?! Czy kilka zrobionych pod wszystkie auta? Anyway,
> ściągnąć moda będzie trzeba.

To tylko kamera została przeniesiona do wnętrza samochodu. Kokpity były. Przez szybę przecież możesz zerknąć do wnętrza. To nie 2005 gdzie zamiast kokpitu robiło się czarną plamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W jakich kwestiach? :P Technologicznie są mocniejsze, na padzie można grać, gry w większości
> te same, a z usprawnieniami. Trudniej się na nie programuje, ze względu na różnice sprzętowe
> w różnych komputerach. Ale PC nie tyle nie ustępuje konsol, co jest o 100 kroków naprzód
> niż taki Xbox One, ktory, uwaga, jeszcze nie wyszedł.

Dla gracza niedzielnego są fajne, wkładasz płytę i grasz. Jest dużo mniej grzebania przy nich, nie ma problemów z wirusami/trojanami i innym syfem. Zwykle przy komputerze siedzisz na prostym fotelu z dłońmi na biurku i przy niewielkim monitorze. Niewielkim w porównaniu do telewizora, przed którym możesz się rozwalić na kanapie, uwalić nogi na stolik i trzymać sobie pada na brzuchu, co jest dużo wygodniejsze na dłuższą metę. A złożoność procesu tworzenia gier nie obchodzi gracza. To jest broszka developerów. Jak nie podołają, to klient nie kupi ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niewielkim w porównaniu
> do telewizora, przed którym możesz się rozwalić na kanapie, uwalić nogi na stolik i trzymać
> sobie pada na brzuchu, co jest dużo wygodniejsze na dłuższą metę.

Tak, bo wcale nie da się podłączyć peceta do telewizora, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:14, tgomola napisał:

Tak, bo wcale nie da się podłączyć peceta do telewizora, prawda?


Ojezu no da się ale prawie nikt tego nie robi. Jak mamy się obrzucać argumentami wyjątków, to nie ma sensu dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam bardzo, ale po tym jaką "papkę" serwowali nam ludzie od "mistrzów kodu", oraz po tym co tutaj zobaczyłem... W pierwszej kolejności gotów byłbym wysłać ludziom od tego moda kilka $$$ w podzięce, a potem myśleć o kupnie drugiego GRIDa -.-" Choć na dziś dzień pokazuję tylko panom z codemasters środkowy palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2013 o 18:16, Snake08 napisał:

Ojezu no da się ale prawie nikt tego nie robi. Jak mamy się obrzucać argumentami wyjątków,
to nie ma sensu dyskutować.



Bzdury wypisujesz, wcale nie tak mało osób podpina kompy pod telewizory. Tylko jeśli chodzi o granie w większości przypadków nie ma takiej potrzeby, bo ok. 20" monitor w odległości kilkudziesięciu cm nie jest wcale gorszy od 30 czy 40 calowego ekranu oglądanego z odległości 2-4 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bzdury wypisujesz, wcale nie tak mało osób podpina kompy pod telewizory. Tylko jeśli
> chodzi o granie w większości przypadków nie ma takiej potrzeby, bo ok. 20" monitor w
> odległości kilkudziesięciu cm nie jest wcale gorszy od 30 czy 40 calowego ekranu oglądanego
> z odległości 2-4 m.

No więc co sugerujesz? Że ludzie, którzy decydują się nabyć konsolę są matołami, którzy nie potrafią sensownie wydawać pieniędzy? Że wyrzucają 2 tysie bez rozeznania się w temacie? Że myślą mniej i bardziej mętnie niż Ty? Nie rozumiem. Nie jestem zatwardziałym konsolowcem mimo, że mam jedno z tych urządzeń. Ludzie są różni, mają różne potrzeby i poglądy i dlatego mamy wiele różniących się produktów, które tylko pozornie służą do tego samego. Wyciągnij głowę z własnego dupska i spróbuj trzeźwo i obiektywnie spojrzeć na sprawę.

Prawdziwa dyskusja powinna toczyć się pomiędzy Microsoftem i Sony, dyskusja której stawką są klienci. Nie między graczami konsolowymi i komputerowymi, bo tutaj stawką nie jest nic, poza pustym gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak mi tera ktos powie ze pc''ty sa gorsze od konsol to go wysmieje. <

Ja przepadam za konsolami , grywalność , grywalność i ten feeling
Obecnie mam xbox 360 ale już niebawem przesiadka na nową generacje
PC używam tylko dla strategy a i tak ciężko jak dla mnie.
Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach już dawno zaczął się flame (podobny do tego z ACM) gdzie konsolowcy co raz częściej narzekają że wersja gry na konsole jest wybrakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować