Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie ma nic gorszego, niż samotność w strugach deszczu

13 postów w tym temacie

> "Potrzebujemy czasami wytchnienia od karabinów i ratowania świata, czyż nie?"
>
> Zdecydowanie nie.

To zaciągnij się do armii cwaniaczku, zobaczymy czy nie będziesz chciał wytchnienia po takim przeżyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Potrzebujemy czasami wytchnienia od karabinów i ratowania świata, czyż nie?"
> >
> > Zdecydowanie nie.
>
> To zaciągnij się do armii cwaniaczku, zobaczymy czy nie będziesz chciał wytchnienia po
> takim przeżyciu.

A co ma prawdziwa armia do gier? ... Ty chyba żartujesz? Przecież to oczywiste, że zdanie "o wytchnieniu" nie odnosi się do osób, które są żołnierzami, tylko do graczy O,,o. Pomyśł czasem.
Swoją dość krótką wypowiedzią, którą zacytowałeś wyżej, oznajmiłem, że po prostu brakuje dobrych shooterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest zdecydowana przewaga shooterów nad klimatycznymi produkcjami jak ta wspomniania w artykule. Więc owszem - przyda się chwila wytchnienia od strzelanin, które niewiele się od siebie różnią. Osobiście prosiłbym więcej takich prób jak Rain - stawiających na klimat i (być może) fabułę niż na ratatata-srtutututu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem jakies demo czy gameplay z tej gry i naprawde, wole kolejna strzelanine, to co zaprezentowano wieje straszliwą nudą i graniem na jednym pomysle w kolko. Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, ale mało co zniechęca mnie od wchodzenia na dany portal bardziej niż tytuły newsów rodem z Wirtualnej Polski. Mam nadzieję, że liczba czytelników gramu nie spadła tak dramatycznie aby potrzeba było nabijać odsłony artykułów w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na PS3? Trochę słabo, osobiście jestem zdania, że na PC odbiór tego typu produkcji jest zawsze lepszy niż na konsolach. Chociaż może jak się spodoba to i na PC trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 01:24, Straszliwy napisał:

Chociaż może jak się spodoba to i na PC trafi.

Gra jest współtworzona przez Sony Japan Studio. Nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować