Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tak to miało wyglądać - przegląd ocen Fuse

13 postów w tym temacie

Grałem w demo i nie jestem zdziwiony. Średniak pod każdym możliwym aspektem, podobnie jak Army of Two: Devil''s Cartel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem pare dni temu demko na X360''a, włączyłem, pograłem 4 minuty, wyłączyłem i usunąłem. Szału nie ma, dla mnie kicz jakich w sumie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, tak to jest jak sie tworzy gre ktora tak na prawde nie ma za wiele wlasnych rozwiazan a tylko kopiuje 1:1 to co bylo w innych tytulach.
Jak ogladnalem recenzje gamespot''a to pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to to ze gra powinna sie nazywac "Gears of Borderlands"
Pewnie kiedys Fuse kupie dla coopa jednak na pewno nie bedzie to w najblizszych miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu kawałka gameplaya stwierdzam, że jednak nie jest to warta uwagi gra, kolejna post-gearsowa produkcja jakich wiele. Rynek jest już za bardzo tym przesycony, ciekawe kiedy zwymiotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I szkoda mi w tym wszystkim Insomniac, bo to jest dobra ekipa. Fajnie, że chcieli poszerzyć swoje horyzonty jako studio, sprawdzić się na innych obszarach, ale na litość Boga... nie w kolejnym takim samym gearsowym pseudo poważnym shooterku i nie z EA...
A pierwszy zwiastun tej produkcji, jeszcze jako Overstrike, wyglądał tak dobrze. Zawsze chciałem coś z jajem ala Borderlands, ale podane w TPP. Nie wyszło.
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nie szkoda, człowiek już chciałby dostać wreszcie coś innego niż jechanie po tych samych schematach co zawsze. W gruncie rzeczy to za każdym razem dostajemy tę samą grę w innym opakowaniu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować