Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta Company of Heroes 2 niebawem! Edycja Red Star w sklepie gram.pl

19 postów w tym temacie

Czyli żeby mieć cały content trzeba kupić edycję specjalną... Brawo, Relic. Eh, szkoda też, że wydawcą teraz jest Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli żeby mieć cały content trzeba kupić edycję specjalną... Brawo, Relic. Eh, szkoda
> też, że wydawcą teraz jest Cenega.

Co ma do tego Relic? Tak im narzucono o zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tą cenę to mnie nieco zabiła 280zł -.-
Coś tu chyba jest nie tak

Jakby było za 160-170 to bym rozważył zakup

Załapałem się na stress test i gra była dość przyjemna liczyłem an taką edycję w Polsce ale nie za taką cenę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

280 zł za edycję specjalną z cyfrowymi dodatkami !? Pogięło kogoś ? Parę lat temu zapłaciłem tutaj 99 zł za edycję pierwszej części z porządnym metalowym pudłem po amunicji 50 cal. prosto z poligonu (mieści się tam parę gier z pudełkami) z dobrej jakości mapą normandii (kopia tej ze sztabu niemieckiego) i broszurą przetrwania. Dostawa była darmowa.
To przechodzi ludzkie pojęcie jak teraz doją z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 16:40, Darkstar181 napisał:

To przechodzi ludzkie pojęcie jak teraz doją z kasy.


Jeśli ktoś w takiej cenie to kupuje... Jeśli jest popyt, to będzie i podaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla przewagi w trybie wieloosobowym pewnie ktoś to łyknie, niezła taktyka nie ma co. Ceny nie ma co komentować, doktryny im się pomieszały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

280zł za co?! Dla mnie jak i większości tutaj to cena zaporowa za jakieś PIERDOŁY i to w wersji elektronicznej. Dali by chociaż jakiś metalowy model czołgu czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 16:13, kuzyn123 napisał:

Co ma do tego Relic? Tak im narzucono o zrobili.

Jeszcze przed zmianą robili dlc do DoW2 i Space Marine, więc trudno tutaj wszystko zwalić na wydawcę. Teraz poszli tylko o krok dalej. W dodatku ta cena za cyfrową zawartość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli żeby mieć cały content trzeba kupić edycję specjalną... Brawo, Relic. Eh, szkoda
> też, że wydawcą teraz jest Cenega.

Znasz innego wydawcę który może ponieść w Polsce sprzedaż?;) @Dadziol20 wiesz... sam kiedyś zapłaciłem za ME3 w wersji digital deluxe a miesiąc później mógłbym mieć ja za mniej niż połowę poprzedniej ceny, lajfe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z mila checia to zakupie zrezygnowalem z edycji kolekcjonerskiej The Last Of Us wlasnie dla tej gierki i nie zaluje nie moge sie doczekac
jak was nie stac to biercie standardowa edycje a nie biedolicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zobaczyłem tą cenę to mnie nieco zabiła 280zł -.-
> Coś tu chyba jest nie tak
>
> Jakby było za 160-170 to bym rozważył zakup
>
> Załapałem się na stress test i gra była dość przyjemna liczyłem an taką edycję w Polsce
> ale nie za taką cenę xD

Na Originie masz za 199 zł w tym samym składzie dodatków - czyli to samo!!I tak będzie wymagać steama Ja kupiłem na Originie... i nie dałem się naiwnie naiwnie kroić gram.pl i Cenega, którzy myślą, że w Polsce mieszkają same szympansy które wszystko łykną bez rozeznania się w ofercie konkurencji. No imam kupca na coha 1, którego posiadam to będę miał kolekcjonerke w cenie normalnej, bo te 199 złotych to jednak cena bez odstąpienia Coha 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A otwarta beta chyba rusza lada chwila, ponieważ właśnie mi się ściąga nowa wersja Coh 2 stres testu (brałem udział w zamkniętej becie i nie kasowałem, updejt mi się dziś z automatu zapodał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja stworzona tylko po to, aby sprzedać wszystkie przyszłe dlc z góry, tyle że w ładnym, metalowym pudełku. Ja Relicowi podziękuje i nie skorzystam. Za kota w worku płacił nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Edycja stworzona tylko po to, aby sprzedać wszystkie przyszłe dlc z góry, tyle że w ładnym,
> metalowym pudełku. Ja Relicowi podziękuje i nie skorzystam. Za kota w worku płacił nie
> będę.

Nie w tym rzecz. Problem polega na tym, że za pudełko metalowe liczą sobie 80 złotych, cała reszta jak na Originie - dodatków. Jest to podejście cokolwiek nienormalne. Ja wiem, że Polska to dziki kraj, ale... żeby nie popatrzyć co proponuje konkurencja?? Miesiąc przed Cenegą i gram.pl EA ze swoim Originem dało propozycję za tę samą kolekcjonerkę - 199,00 zł - to samo tylko bez durnego, metalowego pudełka... Liczą na upośledzonych umysłowo.. pewnie ktoś to kupi... oby jak najmniej było naiwniaków... Kupować na Originie!! Jak już ktoś chce kolekcjonerkę jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować