Zaloguj się, aby obserwować  
Janek_Izdebski

UPlay - odpowiednik usługi Steam od Ubisoftu

96 postów w tym temacie

"Unable to start the game. Please check that your game has been installed correctly." I''m using the Steam version, so I don''t see how can I check that it''s installed correctly.

Czy kogoś jeszcze uplay wita takim komunikatem? Ktoś wie jak się z tym uporać [ poza reinstalką gry ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobroci dla zwierząt czy co? ;-)

Swoją drogą jest chyba niezła jazda bo generatory kodów nie wytrzymywały obciążenia [ przynajmniej u mnie ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie " Rayman Legends ", zainstalowałem grę i dodałem do Uplay ale nie mogę grać, gdyż ciągle wyskakuje mi komunikat o tym, że muszę mieć konto Uplay ....
mogę coś z tym zrobić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji gry zaczyna się pobierać jakiś patch, którego nie da się pobrać do końca, instaluje się ale jest chyba niepełny, potem wyskakuje komunikat, że " potrzebne jest konto Uplay. Zainstaluj Uplay i wpisz się. "
przeinstalowałem grę ale nic to nie dało, ponoć trzeba " wyczyścić wszystko z Ubi '' ale ja mam na Uplay więcej gier i nie chcę nic czyścić ...

20140102200129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 19:24, lis_23 napisał:

Zakupiłem sobie " Rayman Legends ", zainstalowałem grę i dodałem do Uplay ale nie mogę
grać, gdyż ciągle wyskakuje mi komunikat o tym, że muszę mieć konto Uplay ....
mogę coś z tym zrobić?.


A masz konto Uplay i przypisaną do niego grę? Spróbuj uruchomić grę z poziomu Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 20:05, Nufiko napisał:

A masz konto Uplay i przypisaną do niego grę?
Spróbuj uruchomić grę z poziomu Uplay.


Uruchamiam grę z poziomu Uplay, nie z menu gry i mam to samo ... może jeszcze raz odinstalować grę i tym razem zainstalować ją na dysku C:? inne gry, np. AC IV , działają normalnie heh, teraz na dodatek znowu nie mogę dodać obrazka na forum, post się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już, co robić .... cztery razy instalowałem grę, w tym raz na dysku C:, mimo że w read me tego nie zalecają pobrałem obie aktualizacje ze strony Ubisoftu i zainstalowałem je ręcznie nie ważne, czy uruchamiam grę z menu czy z konta Uplay, za każdym razem wyskakuje mi komunikat:
" Wymagane jest konto Uplay. Zainstaluj Uplay i wpisz się "
po naciśnięciu " ok " przekierowuje mnie na stronę internetową Uplay Uplay jest uruchomiony, jestem nań zalogowany, zalogowałem się nawet na stronie internetowej Uplay do której odsyła mnie gra, i nic, jakby gra nie widziała, że mam już konto Uplay i że jestem nań zalogowany ... pierwszy raz mam tak poważny problem z Uplay ...
na necie znalazłem tylko jeden temat z moim problemem, gość przeinstalował grę i usunął " wszystko " z folderu '' Ubisoft '' na dysku C, ale on zainstalował Uplay dla tej konkretnej gry, więc wywalenie wszystkiego nie było dlań problemem, ja mam inne gry na koncie i nie chcę nic sobie popsuć w ich działaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ( już drugi ) ale nie można już edytować posta pobrałem na Uplay i zainstalowałem demo nowego Raymana, z tym samym efektem, ten sam komunikat sprawdzałem inne gry, AC IV działa normalnie, AC III się zaktualizował, też był jakiś błąd przy pobieraniu aktualizacji ale gra się zaktualizowała i normalnie uruchomiła, tylko Rayman ma jakiś problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedyne co mogę Ci doradzić to przeinstaluj Uplay. Jesli nie instalowałeś pozostałych gier w folderze Uplaya to raczej nic nie powinien skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 23:31, Nufiko napisał:

To jedyne co mogę Ci doradzić to przeinstaluj Uplay. Jesli nie instalowałeś pozostałych
gier w folderze Uplaya to raczej nic nie powinien skasować.


Jaja jak arbuzy ... ;) pobrałem demo, ale przez Steama ( teraz na Uplay mam pełną wersję, demo z Uplay / odinstalowane / i demo ze Steama ), to demo się uruchomiło a potem ... uruchomiła się pełna wersja ;) ale na razie się nie cieszę, żeby nie zapeszyć i żeby jutro też działało ;) pech chciał, że podczas gry rozładowały mi się akumulatroki do pada a klawiaturą nie gra się najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też wyświetla taki komunikat:

"Przy łączeniu z serwisem Uplay wystąpił błąd. Postaramy się jak najszybciej przywrócić połączenie''" ?

Przed chwilą niby aktualizacja była jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 20:03, Tyler_D napisał:

Tak.


Dzięki :)

Myślałem, że to u mnie jakiś problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problemik...
zakupiłem dziś na Empik.com Seasons Pass do AC IV Black Flag oraz "Tyranię Króla Waszyngtona",pierwszy kod na SP wszedł bez problemu,w przypadku DLC do trójki są trzy kody i żaden z nich nie wchodzi,do tego,po kolejnej próbie aktywacji kodu Uplay wylogował mnie i odciął tymczasowo dostęp do konta na 60 minut,co jest grane?...
dodatkowo,w pliku z kodami do DLC pisze coś takiego:

"W celu pobrania gry niezbędne jest zainstalowanie downloadera empik.com znajdującego się pod adresem: http://media.empik.com/EmpikDownloader/EmpikDownloader.exe"

co to jest?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 19:47, lis_23 napisał:

Mam pewien problemik...

kody aktywujesz w grze. a pliki musisz pobrać i je zainstalować. jak sie nie myle bo miałe tak samo ale to było dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 22:36, Abi_Dalzim napisał:

Czy można na Uplay sprawdzić czas jaki spędziło się w danej grze? Jakoś nie mogę znaleźć
tej informacji, no chyba, że ślepy jestem...


Niestety nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować