Zaloguj się, aby obserwować  
Janek_Izdebski

UPlay - odpowiednik usługi Steam od Ubisoftu

96 postów w tym temacie

Przypadkiem nie są już najgorszej od czasów wydania Unity? Tym razem postrzelili się w kolano, co nie zmienia faktu, że część kluczy mogła być nielegalna. Ale zamiast usuwać gry z kont, powinni zapobiec dalszym kradzieżom i sprzedaży z trzeciej ręki nielegalnych kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno niektórym graczom, którzy kupili grę na Ubishopie, także zabrali grę z konta. To już nawet nie strzał w kolano, jak nie potrafią odróżnić klucza nielegalnego od klucza legalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 16:30, Kraju napisał:

Przypadkiem nie są już najgorszej od czasów wydania Unity? Tym razem postrzelili się
w kolano, co nie zmienia faktu, że część kluczy mogła być nielegalna. Ale zamiast usuwać
gry z kont, powinni zapobiec dalszym kradzieżom i sprzedaży z trzeciej ręki nielegalnych
kluczy.


Nagrodę mają pewną jak w banku, natomiast co do keyów, rozumiem takie coś w przypadku szemranych żródeł, ale klient kupujący z legalnego zródła( a takimi podobno są np Kinguin i G2A) nie powinien ponosić odpowiedzialności za tą sytuację, z drugiej strony nie można być niczego pewnym, skoro Ubisoft nie potrafi nawet podać listy zaufanych sprzedawców z którymi współpracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2015 o 16:52, Meketh napisał:

Nagrodę mają pewną jak w banku, natomiast co do keyów, rozumiem takie coś w przypadku
szemranych żródeł, ale klient kupujący z legalnego zródła( a takimi podobno są np Kinguin
i G2A) nie powinien ponosić odpowiedzialności za tą sytuację, z drugiej strony nie można
być niczego pewnym, skoro Ubisoft nie potrafi nawet podać listy zaufanych sprzedawców
z którymi współpracują.

Na G2A można nawet kupić kradzione konta steam, więc z tą legalnością bym się wstrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2015 o 17:15, DarkWolf_PL napisał:

Na G2A można nawet kupić kradzione konta steam, więc z tą legalnością bym się wstrzymał.


Ja tylko piszę to co przeczytałem w internetach, sam nie kupuję tą drogą gier więc nie wiem jak jest z legalnością poszczególnych sklepów. Jednak mimo wszystko uczciwi nabywcy nie powinni cierpiec za to, że Ubisoft woli iść po najmniejszej lini oporu zamiast poważnie wziąść się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi z uplay? Kiedy uruchamiam Uplay i trzeba wpisać dane by się zalogować wyskakuje błąd że „Uplay odnotował nienaprawialny błąd i musi zostać zamknięty”. Ten błąd nie występuje jak uruchomię komputer w trybie awaryjnym i odpalę upaly, tam normalnie mogę się zalogować. Nie pomaga reinstalacja i uruchamianie jako administrator. Pisałem do ubisoftu ale oni nie są zbyt przydatni i ostatnio milczą już od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa .... włączyłem sobie dzisiaj AC IV BF pierwszy raz od instalacji nowego systemu i zmiany kompa i pomimo tego, że w postępach mam 38% ukończonej gry, to w samej grze nie mam save''ów, mogę tylko rozpocząć nową grę, zarówno w podstawce jak i w Freedom Cry ... da się odzyskać zapisy gry?
Sprawdzziłem spójność plików gry ale to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapisałeś sobie gdzieś pliki? Ubisoft wyłączył cloud save w tej grze, synchronizują się tylko achievementy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 14:36, Kadaj napisał:

A zapisałeś sobie gdzieś pliki? Ubisoft wyłączył cloud save w tej grze, synchronizują
się tylko achievementy. ;p


Nie. Czyli muszę przechodzić grę od nowa? Pysznie.
Ten sam problem mam z " Wolfenstein New Order " na Steam, gdzie Steam nie zapisał mi saveów w chmurze i muszę grać od nowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 3 lata na stronie CD Action czytałem, że Uplay instaluje rootkita na kompie... czy używanie tego programu jest na pewno bezpieczne i czy nie obciąża zbytnio kompa tudzież nie instaluje zbędnego syfu?
Już raz miałem usuniętą grę z Uplay (hueh, była w pełni legalna), więc zrobiłem sobie przerwę od tej platformy, ale chcę kupić AC III i tutaj moje pytanie.
Aha, i jeszcze dwa pytania:
- czy Uplay działa w tle nawet jak się go wyłączy?
- czy Steam i Uplay się nie gryzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 19:43, Manigoldo napisał:

- czy Uplay działa w tle nawet jak się go wyłączy?

Eee... Nie? ;p

Dnia 24.04.2015 o 19:43, Manigoldo napisał:

- czy Steam i Uplay się nie gryzą?

Mam na Steamie kilkanaście Uplayowych gier i nigdy nie było problemów z jednoczesnym działaniem obu programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie z tymi rzekomymi rootkitami? Plotka czy rzeczywisty problem?

Dnia 24.04.2015 o 19:48, Kadaj napisał:

> - czy Steam i Uplay się nie gryzą?
Mam na Steamie kilkanaście Uplayowych gier i nigdy nie było problemów z jednoczesnym
działaniem obu programów.

Ha, co do gier na Steamie i Uplay... kilka lat temu kupiłem From Dust. Na koncie, na którym niby grałem, ta gra nie była przypisana (niedawno chciałem pograć).
Czy jeśli teraz mam nowe konto i już kupiłem na nią grę, to mogę we From Dust zagrać mimo tego, że jest to nowe konto? Gra jest Steamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 01:24, Manigoldo napisał:

A co w takim razie z tymi rzekomymi rootkitami? Plotka czy rzeczywisty problem?

Nie wiem, nigdy się tym nie przejmowałem. ;d

Dnia 25.04.2015 o 01:24, Manigoldo napisał:

Czy jeśli teraz mam nowe konto i już kupiłem na nią grę, to mogę we From Dust zagrać
mimo tego, że jest to nowe konto? Gra jest Steamowa.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale gry Uplay tez przypisują się do konta, więc nie możesz zagrać na innym. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 01:36, Kadaj napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale gry Uplay tez przypisują się do konta, więc nie
możesz zagrać na innym. ^^''

Chodzi o to, że miałem From Dust na Steamie kupione. Musiałem zalogować się na Uplay, żeby grać.
Dwa lata po zakupie na moim koncie nie było tej gry stąd nei wiem, czy ona się przypisała do konta Uplay, czy tylko musiałem się przez to konto zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 18:30, Ecko09 napisał:

Jak zapauzować pobieranie gry?

W Uplay obok paska postępu pobierania masz przycisk pauzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować