Zaloguj się, aby obserwować  
Janek_Izdebski

UPlay - odpowiednik usługi Steam od Ubisoftu

96 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2014 o 12:38, Dandzialf napisał:

Za długo nie grałeś. Ubisoft skasował konto. :D


konto mam, ino soft nie bangla :P Już przeinstalowywałem i dupa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po instalacji pobralo uaktualnia do uplaya ? Sprawdziles tresc loga? (Moze przed ponowna instalacja trzeba bylo usunac wpisu uplayowe z rejestru?) Wyglada jakby nie mogl sie polaczyc z serwerem, bo w lewej czesci okna powinna pojawic sie reklama crew(chyba, ze kazdemu co innego pokazuje) a na screenie nic nie ma. Moze firewall/antywirus blokuje? A problemy na laczach, ktorych nie naprawisz i musisz przeczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 20:13, zadymek napisał:

> Wracam po wakacjach a tu taki psikus:
Ja bym przeczytał tego loga o błędzie.


Ani zapora, ani antywirus. Loga chciałem odczytać, jest plik zrzutowy z rozszerzeniem *.dmp ale nie wiem czym go otworzyć by treść byłą logiczna. Z łączem ok, bo na drugim lapku w tej samej sieci wszystko śmiga. Spróbuje przeczyścić jeszcze porządnie rejestr po odinstalowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 20:42, ArkStorm napisał:

Ani zapora, ani antywirus. Loga chciałem odczytać, jest plik zrzutowy z rozszerzeniem
*.dmp ale nie wiem czym go otworzyć by treść byłą logiczna. Z łączem ok, bo na drugim

https://www.raymond.cc/blog/how-to-analyze-memory-dump-dmp-file/

Dnia 18.08.2014 o 20:42, ArkStorm napisał:

lapku w tej samej sieci wszystko śmiga. Spróbuje przeczyścić jeszcze porządnie rejestr
po odinstalowaniu.

Pytanie jeszcze jaki reinstal Uplay zrobiłeś: czy po deinstalu wykasowałeś np. "foldery robocze" Uplay? Mi na starcie robi ze 4 takie. mają dziwaczne nazwy typu "4cb0cabf77c166e6d6956f710f" i sadowią się gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie znalazłem gdzieś na steamie :) Ostatnio zainstalowałem sofcik o nazwie netguard do kontrolowania wykorzystania łącza. Całkowicie o nim zapomniałema a to on mi blokował program :) dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dammit, ale ten klient jest durny. Abstrahujac od tego jaki Steam jest durny, to przynajmniej da się toto jakoś wygodnie obsłużyć i nie wymaga na starcie uprawnień admina. W dodatku oferuje możliwość stworzenia skrótu do bezpośredniego odpalenia gry. Da się jakoś zautomatyzować uruchamianie gier na Uplay czy już zawsze będę musiał swoje Blood Dragon odpalać na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie udaje się zsynchronizować zapisów z Cloudem? Gram w Hirołsów i czy jeśli to oleję i za jakiś czas usunę grę to stracę postępy w kampanii czy tylko postępy w danej misji?

zadymek --> Jak stworzysz skrót do gry na pulpicie to z niego będzie szło. Sprawdzone na Hirołsach i z tego co pamietam to Asasyny też tak miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierałem Bete The Crew, po osiągnieciu 20% kliknąłem Graj. Coś się skopało, gra sie nie uruchomiła, a wznowić pobierania nie mogę. Co trzeba zrobić, żeby gra dociągnęła te pozostałe 80%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 16:50, kaczek93 napisał:

Czy komuś także podczas ściągania bety The Crew, Avast co chwila wywalał ostrzeżenie?


Mi raz poszło ostrzeżenie, aktualnie przy 40% tego nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę się zalogować do uplay? Twierdzi, że mam problemy z internetem kiedy nie mam absolutnie żadnych...może coś w tych ustawieniach jest nie tak?

20140829182035

20140829182041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam ten sam problem - kupiłem Far Cry 4 i nie mogę grać bo wyświetla mi ten sam błąd, że mam problemy z internetem - przy czym steam i origin działają bez zarzutów i mogę grać we wszystko co tam mam.
Nie sądziłem, że kiedyś będę chwalił steama i origina, na których swego czasu "wieszałem psy".
Wysłałem wczoraj do ubisoftu na platformę pomocy plik błędu, który znajduje się w katalogu z grą. Odpowiedź mailowa ubisoftu, że za 2 DNI ROBOCZE DOSTANĘ odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy strona Ubisofry została zhackowana czy coś? Jak wchodzę na nią, to odsyła do ttps://www.ubisoft.com/en-GB/error-404 i pojawia się ten królik z Raymana i oczowalące tło, które może wywołać epilepsję... :/ jak to naprawić? Muli to przeglądarkę, mam nadzieję, że nie ma tam żadnych wirusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę aktywować grę po zalogowaniu się na Uplay w przeglądarce (o ile w ogóle jest to możliwe), czy może muszę ściągnąć odpowiednią aplikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 21:44, Gumisiek2 napisał:

Czy mogę aktywować grę po zalogowaniu się na Uplay w przeglądarce (o ile w ogóle jest
to możliwe), czy może muszę ściągnąć odpowiednią aplikację?


Nie, musisz mieć Uplaya zainstalowanego na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować