Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light znacznie popularniejsze od Metro 2033

29 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

Liniowy FPS = kiepski FPS.

Może dla Ciebie. Mi tam liniowość w Metrze nie przeszkadza. ale z takim podejściem omijasz naprawdę sporo fajnych tytułów.

>Argument typu: "teraz wszyscy tak robią" to żaden argument.
Ty to powiedziałeś, nie ja.

Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

Gry kupuję po to by pograć, od fabuły to są filmy lub książki.

A ja kupuje gry dla fabuły. Nie mogę? Co za durne stwierdzenie, że od fabuły są książki i filmy.

Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

Sam klimat to dużo za mało. Ostatnie Metro ledwo zmęczyłem właśnie ze względu na liniową rozgrywkę i wszechobecną nudę.

To jest indywidualna sprawa każdego gracza. Dla mnie klimat to 80% gry. A metro 2033 przeszedłem jakieś 7 razy nie nudząc się ani chwili.

Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

Szczerze mówiąc to nawet pod względem klimatu pierwszy Stalker zjada Metro

Stalker był dobrą grą, ale klimat dużo bardziej podoba mi się w metrze - kwestia gustu.

Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

I podstawowa różnica tam można było sobie pograć w przeciwieństwie do niektórych interaktywnych benchmarków. :-P

Metro się do nich nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry kupuję po to by pograć, od fabuły to są filmy lub książki.
nie rozumiem bo napisałeś
>Liniowy FPS = kiepski FPS.
WTF przecież nie grasz dla fabuły a jest to FPS a nie Piaskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na sukces kolejnej odsłony Metra podziałały raz publikacje książkowe, dwa pierwsza część będąca pod względem graficznym, super;) Więc wciągająca atmosfera i klimat dały dopał kolejnej części. Oby nie ostatniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Liniowy FPS = kiepski FPS.
> Może dla Ciebie. Mi tam liniowość w Metrze nie przeszkadza. ale z takim podejściem omijasz
> naprawdę sporo fajnych tytułów.
>
> >Argument typu: "teraz wszyscy tak robią" to żaden argument.
> Ty to powiedziałeś, nie ja.
>
> > Gry kupuję po to by pograć, od fabuły to są filmy lub książki.
> A ja kupuje gry dla fabuły. Nie mogę? Co za durne stwierdzenie, że od fabuły są książki
> i filmy.
>
> > Sam klimat to dużo za mało. Ostatnie Metro ledwo zmęczyłem właśnie ze względu na
> liniową rozgrywkę i wszechobecną nudę.
> To jest indywidualna sprawa każdego gracza. Dla mnie klimat to 80% gry. A metro 2033
> przeszedłem jakieś 7 razy nie nudząc się ani chwili.
>
> > Szczerze mówiąc to nawet pod względem klimatu pierwszy Stalker zjada Metro
> Stalker był dobrą grą, ale klimat dużo bardziej podoba mi się w metrze - kwestia gustu.
>
> > I podstawowa różnica tam można było sobie pograć w przeciwieństwie do niektórych
> interaktywnych benchmarków. :-P
> Metro się do nich nie zalicza.

+1, zgadzam się w pełni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 14:25, Sanders-sama napisał:

Nie dziwota... Cycki były to i sprzedaż lepsza ^^

Co racja to racja :3 I ten najtrudniejszy wybór moralny, przed jakim dane mi było stanąć w historii elektronicznej rozrywki- ratować świat czy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 09:35, michal_w napisał:

Gry kupuję po to by pograć, od fabuły to są filmy lub książki.


pamietaj ze sa gry z dobym scenariuszem, dialogami, postacia i sa ksiazki/filmy ktore sa tragiczne pod tym wzgledem.

chcesz tylko pograc ? to po co w ogole siegasz po gry nastawione na tryb singleplayer ? byle jakis shooter multi, 2 klikniecia i "szczelasz" do wszystkiego co sie rusza. po co masz "tracic" czas na dialogi, cutscenki... zagal, wie ze i tak mu sie nie spodoba i jojczy... nie ogarniam

ja nie lubie wyscigowek, ale nie narzekam ze wyscigowki sa wyscigowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fps fpsem, ale...gdyby tak w Metro zrobić rozwój postaci, dac troche questów ( na to juz w Piterze pomysł jest), wrzucić trochę korytarzy do otwartej eksploracji...) gra by wymiotła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gry kupuję po to by pograć, od fabuły to są filmy lub książki.
>
> pamietaj ze sa gry z dobym scenariuszem, dialogami, postacia i sa ksiazki/filmy ktore
> sa tragiczne pod tym wzgledem.
>
> chcesz tylko pograc ? to po co w ogole siegasz po gry nastawione na tryb singleplayer
> ? byle jakis shooter multi, 2 klikniecia i "szczelasz" do wszystkiego co sie rusza. po
> co masz "tracic" czas na dialogi, cutscenki... zagal, wie ze i tak mu sie nie spodoba
> i jojczy... nie ogarniam
>
> ja nie lubie wyscigowek, ale nie narzekam ze wyscigowki sa wyscigowkami
Zgadzam się, nie ogarniasz.
A gry powinny być przede wszystkim grami... domyśl się o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 05:24, Smash-PL napisał:

Zgadzam się, nie ogarniasz.
A gry powinny być przede wszystkim grami... domyśl się o co chodzi....


prosze, kolejny "znawca" ktory wie lepiej od innych co jest gra (komputerowa, konsolowa etc) a co nie jest... wy to macie problemy, caly swiat przeciwko waszemu jednemu slusznemu pogladowi :D

dla mnie ma roznicy czy dostaje liniowa gre oparta na QTE czy sandboxa czy only multiplayer fpsa bez jakiegokolwiek story - przy kazdej POTRAFIE sie bawic i nikomu nie wmawiam ze "Ty nie grasz w gre, bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować