Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Branżowi giganci przed E3 2013

17 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2013 o 12:04, nikki napisał:

kiedy i o ktorej godzinie czsu polskiego bedzie konferencja EA ? a gdzie bedzie mozna
zobaczyc na zywo ?

Sądzę, że gram.pl i w tym roku będzie miało swoją bezpośrednią relację z całego E3 więc nie ma o to obaw. :) Spokojnie będziesz mógł tutaj ją zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj :D w tym roku szykuje się naprawdę grube E3 od wielu lat... Chyba będę siedział i śledził 24/7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kiedy i o ktorej godzinie czsu polskiego bedzie konferencja EA ? a gdzie bedzie mozna
> zobaczyc na zywo ?

na gram.pl będzie relacja na żywo i serwis informacyjny na bieżąco. konferencja EA o północy z 10. na 11 czerwca. wszystkie konferencje: http://www.gram.pl/news/2013/05/03/znamy-dokladne-terminy-konferencji-microsoftu-i-sony-na-e3-2013.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się smakowicie w tym roku..Głownie chciałbym zobaczyć w akcji Castlevanie : Lords of Shadow 2 w akcji bo nie ukrywam, ze obecnie jest to mój numer 1 jeśli idzie o ten rok a i ucieszyłbym się na nowa grę w uniwersum Legacy of Kain o której wszyscy ostatnio plotkują.. no i oczywiście wszystko co związane z PS4 :)
A w sferze marzeń pozostaje liczyć na zapowiedz nowej części Silent Hill, Prince of Persia czy Heavenly Sword...ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja jeszcze chcę jakiś konkretny gameplay z Thiefa żeby zobaczyć, jaka to będzie porażka na polu designu i rzekomego "my naprawdę czujemy oryginał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym, żeby EA zaprezentowało coś odnośnie Star Wars. Może będą jakieś informacje?
>
Mają coś pogadać o SW ale nie licz na dużo, bo co niby w miesiąc mogliby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, studia pod kontrolą EA akurat mogą dużo zrobić przez ten czas, heheheh.

Nie, mi chodzi tylko o pewne informacje właśnie - nad czym pracują, garść szczegółów i może jakieś wczesne materiały. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i niektórzy powyżej, także czekam głównie na EA i Star Wars, choć podejrzewam, że w tak krótkim czasie zbyt wiele zrobić nie mogli :D Mam też nadzieję, że Square Enix pokaże coś ciekawego, bo ich ostatnie gierki bardzo mi się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować