Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Incredible Adventures of Van Helsing z darmowym DLC Scenario

22 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Twórcy The Incredible Adventures of Van Helsing obiecywali wspierać grę po premierze i dotrzymują słowa. Rozszerzenie Scenario jest już dostępne do darmowego pobrania, a to dopiero początek wyposażania produkcji w nową zawartość.

Przeczytaj cały tekst "The Incredible Adventures of Van Helsing z darmowym DLC Scenario" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować się przy prostym
> H&S
> Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować się przy prostym
> H&S

Gra się świetnie, ale nazwanie tej gry prostym hack & slash jest niedorzeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować się przy
> prostym
> > H&S
> > Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować się przy
> prostym
> > H&S
>
> Gra się świetnie, ale nazwanie tej gry prostym hack & slash jest niedorzeczne ;)

Ja nie nazwałem tej gry prostym h&s, ja tylko chciałbym się przy takim zrelaksować. A jaka ta gra jest, tzn jak się gra, miodność te sprawy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować
> się przy
> > prostym
> > > H&S
> > > Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować
> się przy
> > prostym
> > > H&S
> >
> > Gra się świetnie, ale nazwanie tej gry prostym hack & slash jest niedorzeczne ;)
>
>
> Ja nie nazwałem tej gry prostym h&s, ja tylko chciałbym się przy takim zrelaksować. A
> jaka ta gra jest, tzn jak się gra, miodność te sprawy ?:)

Bardziej soldine h&s z nowością w postaci Rage bar i power up''ami. Graficznie spoko, dźwiękowo też. Spoko humor, klimacik ala nowy Holmes. Ale samo naparzanie potworków po jakimś czasie staje się płytkie. Brakuje tego "pierd!@#$cia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja nie nazwałem tej gry prostym h&s, ja tylko chciałbym się przy takim zrelaksować.
> A
> > jaka ta gra jest, tzn jak się gra, miodność te sprawy ?:)
>
> Bardziej soldine h&s z nowością w postaci Rage bar i power up''ami. Graficznie spoko,
> dźwiękowo też. Spoko humor, klimacik ala nowy Holmes. Ale samo naparzanie potworków po
> jakimś czasie staje się płytkie. Brakuje tego "pierd!@#$cia".

Czyli brak tego czegoś jak w nowym Diablo? Po prostu solidna gra na raz? imo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez "to coś" masz na myśli tę moc płynącą z każdego ciosu barbarzyńcy, to tak. Właśnie tego brakuje. Po barbie z D3 jakoś wszystkie h&s wydają się takie... ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli przez "to coś" masz na myśli tę moc płynącą z każdego ciosu barbarzyńcy, to tak.
> Właśnie tego brakuje. Po barbie z D3 jakoś wszystkie h&s wydają się takie... ciche.

heh jak się pracuje nad grą tyle lat to najdrobniejsze animacje w D3 są miodne i różnorodne ;).

sam się bardzo zastanawiam nad zakupem tej gry ale chyba jeszcze poczekam na jakąś promocje na Steam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 jest inną ligą to prawda. Ale Helsing godny polecenia, zwłaszcza za tą cenę, miło się gra choć poziom trudności czasem nierówny. Poza tym jedno czego mi brakuje, to możliwość kontynuowania gry po finałowym bossie ale to DLC to krok w dobrym kierunku. Generalnie mnie się bardzo podobało, a już humor i easter egg''s są zajefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gdy kupowałem Helsinga na Steamie kosztował jakieś 45zł. Za tę cenę w sam raz. Trzeba jednak pamiętać, że to pierwszy z trzech epizodów. Kolejnych raczej już nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 15:46, MisioKGB napisał:

Powiedźcie mi jak w to się gra, bo sam zastanawiam się czy nie zrelaksować się przy prostym
H&S


nie warto, gra jest swietna, ale te bugi... loteria czy bedziesz mogl skonczyc czy nie. od releasu wychodzi 1 patch dziennie (maly ale zawsze), a najwazniejsze bugi i tak nie ruszone (uniemozliwiajace dalsze granie). ja w ciemno biore kolejne czesci za taka cene.

edit: singla masz na jakies 6-10 godzin, sporo sub questow, jest multi (ktore dziala w kratke, do patchowania) i teraz farme sprzetu po skonczeniu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ta gra jest grą dla nikogo. Diablo to liga wyzej i tu chyba nie ma zadnych watpliwosci- miodnosc, fajnosc- wszystko w diable jest lepsze. Natomiast w segmencie gier tanszych- Torchlight 2 kroluje. To gra lepsza od van Helsinga doslownie we wszystkim, od feelingu/skill/grafiki po miodnosc.
Ale mimo tego i tak VH jest lepszy od PoE, w sumie nie dziwne- darmowe niewiadomo co nie wygra z pelnoprawną grą. Ale od poe to nawet zeszloroczny snieg jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 01:10, Harunia napisał:

Wg mnie ta gra jest grą dla nikogo.


a wg mnie dla wszystkich ktorzy chca fajnego systemu walki, sympatycznych glownych bohaterow, humoru i calkiem niezlego story.

Dnia 02.06.2013 o 01:10, Harunia napisał:

Diablo to liga wyzej i tu chyba nie ma zadnych watpliwosci-
miodnosc, fajnosc- wszystko w diable jest lepsze.


humor ? story ? combat ktorego nie da sie za bardzo porownac bo jest zupelnie inny ? budzetowo i cenowo inna liga.

Dnia 02.06.2013 o 01:10, Harunia napisał:

Natomiast w segmencie gier tanszych-
Torchlight 2 kroluje. To gra lepsza od van Helsinga doslownie we wszystkim, od feelingu/skill/grafiki
po miodnosc.


ja tam zdecydowanie lepiej bawilem sie przy helsingu niz przy t2, w sumie lepiej niz przy diablo tez. ale w diablo ja gram dla farmy i wylaczenia mozgu, a nie przyjemnosci ;)

gdyby tylko nie te bugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie ta gra jest grą dla nikogo. Diablo to liga wyzej i tu chyba nie ma zadnych watpliwosci-
> miodnosc, fajnosc- wszystko w diable jest lepsze. Natomiast w segmencie gier tanszych-
> Torchlight 2 kroluje. To gra lepsza od van Helsinga doslownie we wszystkim, od feelingu/skill/grafiki
> po miodnosc.
> Ale mimo tego i tak VH jest lepszy od PoE, w sumie nie dziwne- darmowe niewiadomo co
> nie wygra z pelnoprawną grą. Ale od poe to nawet zeszloroczny snieg jest lepszy.

To chyba nie wiesz, co znaczy słowo feeling...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Warto wydać te 10 euro/40zł. W sam raz aby pograć po robocie.
Natomiast polska lokalizacja... chyba z translatora robiona, albo za karę - błędy stylistyczne, w nazwach zdolności, itp. solidny kop w 4 litery temu kto to robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak zaglądałem była już wersja 1.0.0.10 :). Czyli w ciągu kilku dni wydali już 10 łatek. To się dopiero nazywa dbanie o klienta.

I w odróżnieniu od Diablo grać i przejść grę w całości mozna było od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować