Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w czerwcu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

27 postów w tym temacie

Remember Me, Rising Storm, MotoGP 13, Deadpool, DARK - Te tytuły mnie ciekawią, Czerwiec to piękny miesiąc! Moje urodziny, masa fajnych gier, E3 i finał play-offów w NBA.
Ciekawią mnie te tytuły, ponieważ dużych wymagań nie mam i chętnie sobie zagram np. w takiego Darka, pomimo tego że może być średniacką gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remember Me na pewno, Marvel Heroes tak samo.
Z listy interesuje mnie też Dark, ale nie dam za tę grę 100 zł. Poczekam też do promocji na The Last Of Us i recenzji Deadpoola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem lubić Marvel Heroes. Opis "Founder Program":
"Marvel Heroes was built from the ground up to be a free-to-play game. Players will be able to get nearly ALL Heroes and Costumes in the game for free, just by playing. The Founders Program gives you the opportunity to play as your favorite Heroes from the day we launch!"
W wolnym tłumaczeniu i skrócie: Wszystkie kostiumy i wszyscy bohaterowie będą dostępni dla wszystkich (nie wiem jak to sę ma do kilku kostiumów oznaczonych jako "exclusive"), a FP pozwala jedynie grać wszystkimi od samego początku. Tylko kto zapłaci 200$ (najdroższa wersja FP dająca wszystko za wcześniejszy dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na liście nie ma Shadowrun: Returns? Jest to gra, której oczekuję najbardziej. Poza tym będzie to bardzo ciekawe wydarzenie, biorąc pod uwagę jak wielki sukces odniósł ten tytuł w ramach swojej kickstarterowej kampanii. Dawno już nie było cRPGa z oldschoolowym sterowaniem i dawną metodą prezentacji rozgrywki (rzut izometryczny). Poza tym mix fantasy i science-fiction, a dokładnie cyberpunku, to dość rzadki setting wśród gier wideo (niestety), co czyni tę pozycję tym bardziej interesującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy czas zacząć, przynajmniej na PC. Jedyna ciekawa gra w tym miesiącu to Skyrim Legendary Edition (choć na PC nie wiadomo kiedy dokłanie wyjdzie). Ja Skyrima mam i mam dylemat czy zapłacić za ta wersje "GOTY". Nie rozumiem troche polityki cenowej odnośnie Skyrima: Legendary Edition... Cena w polskich sklepach wacha się od 139.90 do 179.90zł najtaniej przy wykorzystaniu rabatu będzie coś koło 114zł. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie tak wysoka cena za prawie dwuletnią gre nie ważne jak dobrą to troche za dużo... Znając praktyki Bethesdy i Cenegi, za kilka miesięcy będzie po 79-99zł i wtedy się zastanowię, a do tego czasu nie wiem czy nie wyjdzie The Elder Scrolls Online w który zapewne się zaopatrzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aludra za dwuletnią grę ZE WSZYSTKIMI DODATKAMI.

A co to za dodatki, aż 3 z czego jeden ma średnią ocene 3/10 bo dodaje budowanie własnego domu i nic więcej... pozostałe 2 dają po 5-6 godzin zabawy każdy, a cena wyższa o 30-50zł niż za Skyrima płaciłem w czasie premiery w listopadzie 2011 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu na liście nie ma Shadowrun: Returns? Jest to gra, której oczekuję najbardziej.
> Poza tym będzie to bardzo ciekawe wydarzenie, biorąc pod uwagę jak wielki sukces odniósł
> ten tytuł w ramach swojej kickstarterowej kampanii. Dawno już nie było cRPGa z oldschoolowym
> sterowaniem i dawną metodą prezentacji rozgrywki (rzut izometryczny). Poza tym mix fantasy
> i science-fiction, a dokładnie cyberpunku, to dość rzadki setting wśród gier wideo (niestety),
> co czyni tę pozycję tym bardziej interesującą.

+1

Dokładnie tak. W moim przekonaniu to najciekawsza premiera czerwca ale pewnie gra nie jest dostępna w sklepie gram.pl to po co o niej pisać :(.

a tak btw.
"Dark wersja cyfrowa" 139,90 (118,90) PLN czy "Company of Heroes 2 wersja cyfrowa" 169,90 (128,90) PLN - chyba kogoś pogrzało w gram.pl. Chyba ktoś zapomniał, że przy sprzedaży liczy się przede wszystkim ilość sprzedanych sztuk a nie cena jednostkowa. Ale widać, że ktoś stracił na giełdzie i teraz chce szybko ta stratę odrobić. Żenada.

Pozdrawki
Bezimek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remember Me i The Last of Us, ale jeszcze sie zastanawiam nad kupnem w premiere, bo masa gier z psplus została i nie wiem, czy sie wyrobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, brakuje Shadowruna! A przecież, jakby nie patrzeć, będzie on niejako otwierał powrót RPG w starym stylu ufundowanych przez samych graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować