Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w czerwcu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

27 postów w tym temacie

Dla mnie najciekawsza nowość w tym miesiącu to patch 0.11.0 do Path of Exile, który wprowadzi tyle rzeczy, że w zasadzie można będzie to uznać za całkiem nową grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sezon ogórkowy czas zacząć, przynajmniej na PC. Jedyna ciekawa gra w tym miesiącu to
> Skyrim Legendary Edition (choć na PC nie wiadomo kiedy dokłanie wyjdzie). Ja Skyrima
> mam i mam dylemat czy zapłacić za ta wersje "GOTY". Nie rozumiem troche polityki cenowej
> odnośnie Skyrima: Legendary Edition... Cena w polskich sklepach wacha się od 139.90 do
> 179.90zł najtaniej przy wykorzystaniu rabatu będzie coś koło 114zł. Nie wiem jak dla
> innych, ale dla mnie tak wysoka cena za prawie dwuletnią gre nie ważne jak dobrą to troche
> za dużo... Znając praktyki Bethesdy i Cenegi, za kilka miesięcy będzie po 79-99zł i wtedy
> się zastanowię, a do tego czasu nie wiem czy nie wyjdzie The Elder Scrolls Online w który
> zapewne się zaopatrzę ;p

Bo to z dodatkami wszystkimi. Cena zla nie jest. Podstawke skyrima mozna kupic np za 60zl (po EN). Dawnguard za 30zl dragonborn za jakies 40-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować