Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remember Me - recenzja

48 postów w tym temacie

Jejq, to już tak szybko wyszło? Czas leci strasznie i nieubłaganie, zrobiliście mi niespodziankę, bo byłem ciekawy tej gry, a tutaj już recenzja :) Skoro tak przyjemnie się grało to ja muszę uśmiechnąć się do znajomych, bo niestety już pustki w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 godzin? Spodziewałem się czegoś bliżej 15, jak w najnowszym Tomb Raiderze.

No nic, i tak zaraz złożę pre-ordera. Przecież trzeba sobie kupić prezent na dzień dziecka (zawsze to jakieś usprawiedliwienie zakupu ;P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej sequela nie będzie. Ocena na Metacritic jednak w jakimś tam stopniu wpływa na wyniki sprzedaży. A gry raczej nie kupię, bo spodziewam się jej za rok w PS + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 10:54, KrzysztofT napisał:

Z ciekawości - wersja PC jaki będzie miała DRM? Jeżeli steam to ok - natomiast jeżeli
badziewny GFWL to kupuję wersję na PS3.


Będzie badziewny Steam, gdyby był świetny GfWL to pewnie kupiłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście recka zaszczyciła mnie OPISEM fabuły, a nie jej krytyką. Ja na Remember Me, czekałem tylko dlatego, że fabuła mogła być kolejną pozystywną niespodzianką po Spec Ops: The Line, bo w tym przypadku niedociągnięcia gameplayowe można wybaczyć

Co dowiedziałem się z recenzji na jakim poziomie prezentuje się historia? NOPE!

Ludzie recenzenci! Opis, ok. Trochę go może być... ale krytyka jest ultra ważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 11:27, NBlast napisał:

Ludzie recenzenci! Opis, ok. Trochę go może być... ale krytyka jest ultra ważna!

Czega Ty wymagasz? Chcesz żeby wydawca się obraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"analiza i ocena książki, filmu lub czyichś dokonań"

Co mamy tutaj: opis zarysu fabuły.
Co chcę, żeby było: ocena czy fabuła kupy się trzyma czy nie, bo między innymi od niej zależy jakość gry. Bo chyba o to chodzi? Czy wymagam zbyt dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzjom tego autora w ogole nie ufam (widze ze lubi szastac osemkami), z kolei na metacritic srednia Remember me to 7. I chociaz ocen tam zawartych nie mozna brac calkiem na powaznie, to jednak jakims tam wskaznikiem czy mamy do czynienia z crapem, sredniakiem czy potencjalnym hitem są. Tutaj niestety sredniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 12:02, Harunia napisał:

Recenzjom tego autora w ogole nie ufam (widze ze lubi szastac osemkami), z kolei na metacritic
srednia Remember me to 7. I chociaz ocen tam zawartych nie mozna brac calkiem na powaznie,
to jednak jakims tam wskaznikiem czy mamy do czynienia z crapem, sredniakiem czy potencjalnym
hitem są. Tutaj niestety sredniak.


No właśnie nie powiedziałbym. Znowu przywołam Spec Ops: The Line, który równiez na Metacritic skończył ze średnią ok. 75/100. Głównie winę ponoszą durni recenzenci, który odejmowali punkty za multiplayer (który nie powodował w żadnym wypadku, że gra była mniej siebie warta) pomimo rewelacyjnego singla. Byli też ci, który byli ostentacyjnie ignoranccy w stosunku do treści i fabuły gry.

Moja opinia: SO: TL to drugi Bioshock i kopie historią po jajach ja żadna inna gra. Metacritic skrzywdził ten tytuł doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pewnie nie moglbym zostac recenzentem w zadnym czasopismie. Oceniam gry dosyc surowo, a to jednak nie lezy w interesie pewnych grup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 12:31, Killyox napisał:

I ta srednia 42/100 to developerzy podnosili co sami zachwalali swoja gre i dawali sobie
10/10 (co jest mega zalosnym zachowaniem)

Z drugiej strony, dawanie Dragon Age II oceny 0 jest IMO równie żałosnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować