Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za dwa lata pójdziemy do kin na World of Warcraft?

22 postów w tym temacie

Nie wiem jak sprawy mają się w World of Warcraft, ale z chęcią zobaczyłbym wysokiej klasy film osadzony w świecie Guild Wars. Ta gra naprawdę ma spory potencjał, na tyle wielki, że odpowiednie osoby mogłyby stworzyć z tego produkcję na miarę Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym film na podstawie Warcraft 3, bo ta gra miała wspaniałą fabułę idealnie nadającą się na świetny film fantasy o rozmachu Wladcy Pierścieni. Zresztą, W3 to było dla mnie szczytowe osiągnięcie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak sprawy mają się w World of Warcraft, ale z chęcią zobaczyłbym wysokiej klasy
> film osadzony w świecie Guild Wars. Ta gra naprawdę ma spory potencjał, na tyle wielki,
> że odpowiednie osoby mogłyby stworzyć z tego produkcję na miarę Władcy Pierścieni.
Prawie rok mija jak czekam na eksplozję tego pokładu potencjału, chyba się nie doczekam...zupełnie jak filmu o WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich zawirowaniach wokół tej produkcji, nie mam specjalnie wygórowanych oczekiwań. Prawdopodobnie dostaniemy poprawny film w konwencji fantasy, ze scenariuszem prosto z Blizzardu. Sam Raimi zrezygnował z projektu, po dziewięciu miesiącach prac nad scenariuszem, który nie wiedzieć czemu Blizzardowi nie odpowiadał, pewnie znając jego dorobek był zbyt mroczny i nie nadawał się na 12+ ;)

http://www.vulture.com/2013/03/sam-raimi-on-oz-and-two-huge-films-he-never-made.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie spidermany byly zbyt mhroczne. Raimi mial kilka dobrych filmow, reszta to chlam, akurat jego nieobecnosc przy tym projekcie to plus.
A co bedzie z filmu, mam nadzieje ze konkurencja dla wladcy pierscienia, ale cos czuje ze sie przelicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 13:42, TigerXP napisał:

Szczegolnie spidermany byly zbyt mhroczne.


Źle mnie zrozumiałeś, Raimi do czołówki reżyserów być może nie należy, ale do bajkowego Warcraftowego świata prezentowanego w grach raczej mu daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 14:11, Ostrowiak napisał:

warcraft sprzed czasów mmo był momentami mhroczny


Mhroczny i młodzieżowy! Teraz już prawie wszyscy o tym zapomnieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 14:11, Ostrowiak napisał:

warcraft sprzed czasów mmo był momentami mhroczny

Warcraft sprzed czasów W3 to było typowe low-fantasy. Lol-mhroczne postacie dopiero w trójce się pojawiły.

Co fo filmu, to nie wyobrażam sobie, żeby mogło z tego wyjść coś lepszego niż ekranizacja D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 17:19, Janek_Izdebski napisał:

Za dwa lata będzie premiera episodu siódmego "Star Wars''ów", a nie jakiś tam "WoW -
The Movie." I tyle w tym temacie. :D

I najlepsze jest to, że znów zobaczymy Hana Solo :D. Bo Harrison Ford potwierdził udział w najnowszej części Star Wars. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I najlepsze jest to, że znów zobaczymy Hana Solo :D. Bo Harrison Ford potwierdził udział
> w najnowszej części Star Wars. :P

Każdy się kiedyś starzeje. Nawet Han Solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 17:10, Nalfein napisał:

Warcraft sprzed czasów W3 to było typowe low-fantasy. Lol-mhroczne postacie dopiero w
trójce się pojawiły.


Radzę się dowiedzieć co to jest low fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować