Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Nie pracujemy nad Battlefield: Bad Company 3

20 postów w tym temacie

Jak dla mnie to marka Bad Company powstała tylko i wyłącznie dlatego aby zaszczepić w konsolowcom w świadomości markę "Battlefield". Teraz już Battlefield śmiga na wszystkich znaczących platformach więc Bad Company przestało być potrzebne a szkoda. Osobiście bawiłem się lepiej w BC2 niż B3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, raczej po prostu chcieli zrobić coś innego. Mogliby wypuścić nowego "zwykłego" bfa na wszystkie platformy zamiast BC1 i dobrze go rozreklamować. Z pewnością nie wyszliby na tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście- czytaj newsa: chcemy żebyście jak najmocniej zwrócili uwagę na nadchodzącego BF''a 4 i chcemy, abyście właśnie jego kupili, mimo drobnych zmian w stosunku do trójki. Wiemy, że chcielibyście większej odmiany, ale dajcie nam zarobić jak najwięcej na BF''ie 3,5"...
A BF''a 3 od kiedy rozpoczęli produkcję? Meh, cały PR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ależ oczywiście- czytaj newsa: chcemy żebyście jak najmocniej zwrócili uwagę na nadchodzącego
> BF''a 4 i chcemy, abyście właśnie jego kupili, mimo drobnych zmian w stosunku do trójki.
> Wiemy, że chcielibyście większej odmiany, ale dajcie nam zarobić jak najwięcej na BF''ie
> 3,5
"...
> A BF''a 3 od kiedy rozpoczęli produkcję? Meh, cały PR...
Nie wiem w czym problem - nie chcesz to nie kupuj. Proste? Proste! Jakbyś chciał sprzedać coś swojego biegałbyś jak kot z pęcherzem, aby ludzie usłyszeli i kupili. Hipokryzja na każdym kroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to marka Bad Company powstała tylko i wyłącznie dlatego aby zaszczepić w
> konsolowcom w świadomości markę "Battlefield". Teraz już Battlefield śmiga na wszystkich
> znaczących platformach więc Bad Company przestało być potrzebne a szkoda. Osobiście bawiłem
> się lepiej w BC2 niż B3.

Musze się z tym zgodzić, mimo długiego czekania na BF3 lepszą zabawę miałem przy BC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 16:33, bangbangbang21 napisał:

A mi się wydaje ,że BF4->Mirrors Edge 2 -> BFBC3


DICE ma dwie znakomite marki i musi nimi dobrze zarządzać. Teraz rzeczywiście widziałbym ME2, ale ciągnie też do BC3 - zwłaszcza, że w dwójkę mi się dużo lepiej grało niż w BF3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy twierdzą, że Bad Company to nowa marka, toż to przecież wciąż Battlefield. Prędzej można by to nazwać podserią. A co do głównej treści, prędzej czy później Battlefield: Bad Company 3 zawita do sklepów. Battlefield stał się jedną z czołowych serii EA, więc prawdopodobnie co roku "wydalany" będzie kolejny. To kiedy pojawi się Bad Company 3 jest więc tylko kwestią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w zeszlym roku wydali MoH-a (moim zdaniem crap jakich malo), w tym roku wydadza BF4, to w przyszlym nowe Bad Company. Przeciez nie popuszcza Activision , co roku musza wydawac sztrzelanke, zeby byla jakas konkurencja dla nowego ( starego ) CoD-a.
Kasa, kasa, kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ależ oczywiście- czytaj newsa: chcemy żebyście jak najmocniej zwrócili uwagę na nadchodzącego
> BF''a 4 i chcemy, abyście właśnie jego kupili, mimo drobnych zmian w stosunku do trójki.
> Wiemy, że chcielibyście większej odmiany, ale dajcie nam zarobić jak najwięcej na BF''ie
> 3,5
"...
> A BF''a 3 od kiedy rozpoczęli produkcję? Meh, cały PR...

Same bzdury. Twoim tokiem rozumowania to przecież BC2 i BF3 też nie różnią się za bardzo. Za to BF4 może się różnić o wiele bardziej od BF3 niż powyższe przez lepszą destrukcję i interaktywne środowisko - ale na to trzeba poczekać i przede wszystkim jak to będzie wyglądało w multi.

> Nie wiem czemu wszyscy twierdzą, że Bad Company to nowa marka, toż to przecież wciąż
> Battlefield. Prędzej można by to nazwać podserią. A co do głównej treści, prędzej czy
> później Battlefield: Bad Company 3 zawita do sklepów. Battlefield stał się jedną z czołowych
> serii EA, więc prawdopodobnie co roku "wydalany" będzie kolejny. To kiedy pojawi się
> Bad Company 3 jest więc tylko kwestią czasu.

Prawdopodobnie nie. Będzie kolejny 2 lata po wydaniu bf4 skoro zapowiadają dlc chyba więcej niż dla bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 18:03, czopor napisał:

Prawdopodobnie nie. Będzie kolejny 2 lata po wydaniu bf4 skoro zapowiadają dlc chyba
więcej niż dla bf3.

http://metro.co.uk/2013/01/31/ea-to-stop-making-medal-of-honor-games-hints-at-yearly-battlefield-sequels-3375732/

Powiedzieli, że co rok coś będą wypuszczać, a skoro zrezygnowali z MoHa to zostaje albo nowa marka (haha, nope) albo kolejna gra pod marką Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę i czytam, to BF4 będzie dobrze odgrzanym kotletem i niczym więcej. A w BC3 bardzo chętnie bym zagrał bo jednak bohaterowie w tej serii są spoko i z przyjemnością bym zarwał z nimi nockę w kolejnej kampanii z ich udziałem. Nawet gdyby nie było multi.

EA, ogarnijcie się. Wg mnie powinno być tak: 2013 nie BF4 a BF:BC3, i dopiero w 2015 BF4. Byłbym szczęśliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie sądzę, raczej po prostu chcieli zrobić coś innego. Mogliby wypuścić nowego "zwykłego"
> bfa na wszystkie platformy zamiast BC1 i dobrze go rozreklamować. Z pewnością nie wyszliby
> na tym gorzej.

mam duzo znajomych ktorzy przez to ze grali w bc wkurza sie jak tylko usłyszy o bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza się bo co? Przecież każdy z góry mógł przewidzieć, że to będzie "inna" gra.

> Powiedzieli, że co rok coś będą wypuszczać, a skoro zrezygnowali z MoHa to zostaje albo
> nowa marka (haha, nope) albo kolejna gra pod marką Battlefield.

Wydać kolejną grę z serii w czasie wydawania dodatków do poprzedniej to strata kasy po prostu. Prędzej wyjdzie jakiś fps w świecie SW w przyszłym roku niż nowy bf.


> Z tego co widzę i czytam, to BF4 będzie dobrze odgrzanym kotletem i niczym więcej. A
> w BC3 bardzo chętnie bym zagrał bo jednak bohaterowie w tej serii są spoko i z przyjemnością
> bym zarwał z nimi nockę w kolejnej kampanii z ich udziałem. Nawet gdyby nie było multi.
>
> EA, ogarnijcie się. Wg mnie powinno być tak: 2013 nie BF4 a BF:BC3, i dopiero w 2015
> BF4. Byłbym szczęśliwszy.

Jak już pisałem wyżej jeśli ich zapowiedzi się sprawdzą to będzie mniejszym kotletem niż bf3 jest kopią bc2. Wiele w takiej serii się zmienić nie da. Nawet gdyby nie było multi? Mogliby sobie singla darować w ogóle i dać za to więcej map multi w podstawce + dopracować produkt. Od singla są fpsy single player, a nie gry nastawione głównie na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company jako pierwszy zasłynął z dużych możliwości destrukcji otoczenia, jakich nie dawał Frostbite 2, wydaje mi się, że BC3 wyjdzie dopiero gdy DICE ogarnie Frostbite na tyle by miał i swą dobrą grafikę i detrukcję otoczenia godną BC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bad Company jako pierwszy zasłynął z dużych możliwości destrukcji otoczenia, jakich nie
> dawał Frostbite 2, wydaje mi się, że BC3 wyjdzie dopiero gdy DICE ogarnie Frostbite na
> tyle by miał i swą dobrą grafikę i detrukcję otoczenia godną BC2

Destrukcja nie jest znakiem serii BC. Znajduje się w BF3, ma być rozszerzona w BF4. Kompletnie nie zależy od tego wydanie nowej gry.

Sam model destrukcji z bc2 jest imo niemile widziany jak już wspomniałem, zamienia grę w kampienie w gruzach. Wolałbym ograniczoną destrukcję w lepszym wydaniu - więcej destrukcji w większym budynkach, jakieś zawalające się piętra ale nie rozlatujący się budynek po podłożeniu 3x c4 w odpowiednim miejscu jak w bc2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować