Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga, fani Assassin`s Creed - do przedpremierowych zamówień na Assassin`s Creed IV: Black Flag dodajemy kody do The Watch!

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy zamówili Assassin’s Creed IV: Black Flag w pre-orderze - możecie już otrzymać dostęp do usługi The Watch. Zerknijcie na stronę szczegółów zamówienia, by otrzymać swój klucz!

Przeczytaj cały tekst "Uwaga, fani Assassin's Creed - do przedpremierowych zamówień na Assassin's Creed IV: Black Flag dodajemy kody do The Watch!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale powinno być to dostępne dla każdego.

Nie lubię zagrań w stylu "kupcie grę w preorderze to dostaniecie cuda i wianki", często takie gry nie są warte swojej ceny i producent próbuje je na siłę sprzedać przed premierą, w końcu po premierze gra się sama nie obroni.

Nie mówię, że w tym przypadku będzie to samo, ale EA mnie wiele nauczyła. Może Ubi jest inny, może nie.
Gry przed premierą na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie, ale powinno być to dostępne dla każdego.
>
> Nie lubię zagrań w stylu "kupcie grę w preorderze to dostaniecie cuda i wianki", często
> takie gry nie są warte swojej ceny i producent próbuje je na siłę sprzedać przed premierą,
> w końcu po premierze gra się sama nie obroni.
>
> Nie mówię, że w tym przypadku będzie to samo, ale EA mnie wiele nauczyła. Może Ubi jest
> inny, może nie.
> Gry przed premierą na pewno nie kupię.
Akurat w The Watch chyba jedyne co da się zrobić to 1 quiz i kkilknięcie "share" Chyba, że ktoś ładnie rysuje, albbo lubi cosplaye. Lepsza była ta gra na FB chyba przy AC:R. A co do DLC to już ktoś z developerów czegośtam to wyjaśnił. Pre-order DLC są czymś w rodzaju podziękowania za okazane zaufanie i złożenie zamówienia w ciemno. Zresztą zwykle po pół roku wychodzi edycja za 100 zł ze wszystkimi dodatkami, więc z twojej strony to chyba plucie się dla samej wilgoci. Niepotrzebnie. W mojej okolicy jest ulewa i bez tego. Już nie mówiąc, że piszesz ten komentarz przy n-tej grze z serii jak wiadomo w sumie, że gra ma wyrobioną markę i nie trzeba jej promować na siłę.

BTW Trochę kiepski speed z tym info. Ja miałem kod już jakoś 2 tygodnie temu chyba w szczegółach zamówienia.

> Po rozczarowaniu trójką, czekam na wydanie ze wszystkimi dodatkami. Nie ufam Ubi. Chyba
> że Watch_Dogs im się uda.
AC 3 było zabugowane trochę, ale samo w sobie nie było złe. Po drzewach skakało się fajnie.Polowania mogłyby być trudniejsze, ale wtedy ludzie by narzekali, ze to nie gra o łowieniu łosi. Zresztą trzeba pamietać, ze w AC 3 niedźwiedzia trzeba było dźgnąć 3 razy. Karol May utrzymywał, ze nawet niedoświadczony myśliwy potrafi zabić grizzly jednym ciosem noża prosto w serce :) (dla ciekawskich: to prawda, przynajmniej co do twierdzenia, w "Winnetou" jest taka scena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 16:39, Mieciorello napisał:

Po rozczarowaniu trójką, czekam na wydanie ze wszystkimi dodatkami. Nie ufam Ubi. Chyba
że Watch_Dogs im się uda.


Jeżeli AC III był rozczarowaniem to chyba graliśmy w różne gry. Mi bardzo odpowiadał okres w jakim działa się fabuła gry, sterowanie było już stosunkowo wygodne, a i historia Connora całkiem niezła. Oczywiście w dniu premiery nie kupiłem, ba niewiele brakowało abym gry wogóle nie kupił. Jednak skoro ukazało się wydanie z dołączonym seson passem za cenę niższą niż sama podstawka to się skusiłem i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie taki bonus nie przekonuje,a nawet bym go olał,jak te dlc,które miałem przy AC III.Nie kupię na premierę na pewno,po ACIII nauczyłem się,by nie ufać w przechwałki Ubi.
"Jeżeli AC III był rozczarowaniem to chyba graliśmy w różne gry."
AC III może nie był rozczarowaniem,ale Ubi zachwalał tę grę jak jakieś wielkie wydarzenie,a wyszło raczej średnio.Kiepski bohater,beznadziejny mechanizm otwierania skrzyń,monotonia wkradająca się w połowie gry,jakieś poboczne zadania wcale nie urozmaicały rozgrywki,bo były słabe.Zmuszałem się po prostu,by ukończyć fabułę i koniec.Co do AC IV nie mam żadnych wielkich oczekiwań,jak stanieje to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 03.06.2013 o 23:34, Jarsston napisał:

"Jeżeli AC III był rozczarowaniem to chyba graliśmy w różne gry."
AC III może nie był rozczarowaniem,ale Ubi zachwalał tę grę jak jakieś wielkie wydarzenie,a
wyszło raczej średnio.Kiepski bohater,beznadziejny mechanizm otwierania skrzyń,monotonia
wkradająca się w połowie gry,jakieś poboczne zadania wcale nie urozmaicały rozgrywki,bo
były słabe.Zmuszałem się po prostu,by ukończyć fabułę i koniec.Co do AC IV nie mam żadnych
wielkich oczekiwań,jak stanieje to kupię.


Dla mnie, Connor jest ciekawszym bohaterem niż Ezio, czas, okres akcji jest dużym plusem a sama fabuła jest bardziej dojrzała niż poprzednio, znika podział na " dobrych " Assassynów i " złych " Templariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować