Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall niespodzianką Square Enix na E3?

16 postów w tym temacie

Nowy Deus Ex? Hmmm... Pierwszy DE był grą genialną, drugi zaś był niewypałem. Trzecia część była rewelacyjna, dodatek zresztą też był bardzo dobry. Wniosek: czekam na kolejną część z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nowy Deus jest w produkcji to prawie pewne. O ile dobrze pamiętam, to jedyny tytuł od Square Enix na którego sprzedaż nie narzekali że jest niższa od przewidywanej. :F Human Revolution minus walki z bossami = gra idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Deus Ex HR nie polubił się zbytnio z moim komputerem i miałem momentami spore problemy z płynnością, grę ukończyłem z dużą przyjemnością. Kolejnego Deusa od tych samych twórców kupił bym w ciemno, o ile nie ogłosili by po drodze, że planują dotrzeć do odbiorców Angry Birds albo Simsów. Chciał bym tylko, żeby podnieśli nieco poziom trudności ukrywania się, a za to umożliwili omijanie, lub zabijanie z ukrycia bossów. Poza tym fajnie by było, gdyby na możliwe zakończenia wpływały decyzje podjęte w trakcie gry. Alpha Protocol pokazał, jak mogą wyglądać wybory i konsekwencje w tego typu RPGach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank nowa część mają problemy z pieniędzmi więc wydadzą kolejną grę która się sprzeda, ja się cieszę bo robią oni wysokiej jakości gry a Deus Exa kocham. Ahh nie mogę już się doczekać na targi aaaa kiedy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 19:58, Wookie1991 napisał:

Na bank nowa część mają problemy z pieniędzmi więc wydadzą kolejną grę która się sprzeda,
ja się cieszę bo robią oni wysokiej jakości gry a Deus Exa kocham. Ahh nie mogę już się
doczekać na targi aaaa kiedy są?


Za równo tydzień, ale pewnie zapowiedzi trailery gier będą już od jutra powoli wypływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 19:58, Wookie1991 napisał:

Na bank nowa część mają problemy z pieniędzmi więc wydadzą kolejną grę która się sprzeda,
ja się cieszę bo robią oni wysokiej jakości gry a Deus Exa kocham. Ahh nie mogę już się
doczekać na targi aaaa kiedy są?


Kurde, ale forumowy nick to masz adekwatny do formy, w jakiej się wypowiadasz. Zrozumiałem z tego tyle samo, co ze stękania Wookiego. Używaj jakichś przecinków, albo czego tam się w kosmosie używa, będzie nam łatwiej to rozszyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobią kolejną część, brakuje mi tego cyberpunkowego klimatu. A poza tym czekam na CP2077 od CDProjektu. :)

@UP
A zaklepałeś nazwę? No, to oni pozwą ciebie i zgarną ogromne ilości zielonych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować