Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: - PS4 będzie tańsze od Xboksa One

48 postów w tym temacie

mimo, iż XBos ma parę tytułów, w które bym zagrał to po historii jaką mam z PSX, PS2 i PS3, nie wyobrażam sobie kupna innej konsoli niż PS4

dodatkowo jako graczowi, bardziej odpowiada mi podejście: konsola głównie do gier, niż konsola również do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę też, że są to ceny Amerykańskie, które mogą znacznie się różnić od cen polskich producentów. A ogólnie to ja wolę Xbox''a One, bo będzie miał przede wszystkim, więcej funkcji, integracja z Window''s, itd... A na różnicę pamięci bym nie patrzał, bo gry i tak będą wyglądać tak samo, i działać też podobnie, więc lepiej moim zdaniem wziąć XONE, bo jednak kto będzie miał lepsze funkcje i ich więcej ( to samo tyczy się eksclusiwów) ten wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 13:07, Dared00 napisał:

> To normalne skoro xbox one musi mieć kinecta by działał a co za tym idzie kinect
musi
> być z konsolą dostarczony a ten co teraz jest kosztuje prawie 400zł.
Tak, ale do PS4 też będzie dodany PS4 Eye z dwoma kamerami i bajerami.


Ale eye kosztuje grosze, więc nawet jak nowe będzie to wątpie by była to duża cena. Chociaż fakt faktem nie czytałem nigdy aby w każdym zestawie było eye. Bo Eye nie jest wymagane do uruchomienia konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 19:23, McDi napisał:

Weźcie pod uwagę też, że są to ceny Amerykańskie, które mogą znacznie się różnić od cen
polskich producentów. A ogólnie to ja wolę Xbox''a One, bo będzie miał przede wszystkim,
więcej funkcji, integracja z Window''s, itd... A na różnicę pamięci bym nie patrzał,


Ale wies zże funkcje Twoje z xbox one skończą się tylko na tej integracji z windowsem ?:P wieć nie wiem o jakich funkcjach mówisz oraz co w przypadku konsoli M$ znaczy "itd" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę co by się nie stało - PS4 powinno z nowym Xklockiem wygrać. Tak więc cena nowej konsoli Sony może być niższa, a co za tym idzie większa liczba graczy sięgnie po ich produkt zachęcona niższą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę co by się nie stało - PS4 powinno z nowym Xklockiem wygrać. Tak więc cena
> nowej konsoli Sony może być niższa, a co za tym idzie większa liczba graczy sięgnie po
> ich produkt zachęcona niższą ceną.

Zgadzam się :) Pozatym nowy Xbox to już nie konsola do gier, ale maszyna która ma nas śledzić :/ Nie da nam zagrać jezeli nie będziemy się co 1godz. podłączać do internetu (zeby wysłać informacje) po co kinect ma mieć kamerkę której nie da się wyłączyć? zapmiętująca twarze i widzącą w ciemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować