Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall coraz bliżej! Zobacz teaser

62 postów w tym temacie

Oby był Jensen. Dawno grze nie było tak świetnego bohatera. No i ten głos. Co ciekawe, aktor który podkładał głod pod Jensena wygląda, powiedziałbym rozczarowująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 09:32, Ostrowiak napisał:

przecież nie żyje

dayum


Hmm najpierw myślałem że może wyszła jakaś książka i walnąłeś spoiler ale sprawdziłem na Deus Ex wiki i Jensen nadal ma status "żywy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wiadomość roku. Jeżeli będzie tylko na next-geny to chyba w końcu pojawił się dla mnie powód by się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie podoba, że nie rezygnują z tej samej kolorystyki, mam nadzieję, że chociaż gra będzie wyglądać inaczej ;P Ale. Może to po prostu film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> missing link nie dzieje się po fabule podstawki, tylko w jej trakcie
Nie ma żadnego znaczenia kiedy się dzieje - znaczenie mają słowa, jakie padają w dialogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 10:07, gmx napisał:

/ciach/

Human Revolution w wersji na WiiU ma to w pakiecie. Nam pożałowali patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ostrowiaki czy inne raki

Wy chyba do jasnej ..... [cenzor xD] zapomnieliście czym jest funkcja spoiler =.=.. przecież do tematu mogą wejść ludzie co nie grali w Deus Exa a tu takie kwiaty..

@Temat
Autor newsa niczym ewangelista :D... przyniósł bardzo dobrą nowinę!!. chwalmy Pana!

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie grał w Deus Exy dla fabuły a chce to nie powinien czytać takich tematów - całkiem proste i w moim przypadku działa już od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować