Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall coraz bliżej! Zobacz teaser

62 postów w tym temacie

Ostrowiak - wyszukaj i obejrzyj sobie np na yt filmik z zakończenia missing linka i dokładnie przysłuchaj rozmowie, jaką Garvin prowadzi ze swoim przełożonym już po tym jak Jensen opuszcza platformę. Nie wiem co jest na wiki, bo ich nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 10:30, luzac napisał:

> /ciach/
Human Revolution w wersji na WiiU ma to w pakiecie. Nam pożałowali patcha.


Wiem, dlatego nie planuję przynajmniej na razie, grac jeszcze raz.

Na the fall pewnie jeszcze poczekamy - eidos montreal ostatnio trochę sie napracował, no i chyba robią nowego thiefa jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Genialna wiadomość. Na kolejną część DX czekam niemal od premiery Human Revolution.
Powrót do tego uniwersum będzie jak powrót do domu ;)
Oby tylko nie kazano nam czekać na The Fall zbyt długo.

@ Pepsi
Sorry, że się czepiam, ale głos w teaserze mówi "Are WE ready to begin?"
Więc nie "czy jesteście gotowi by rozpocząć?" tylko raczej "Czy możemy zaczynać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HR po swietnych trailerach okazal sie byc rozczarowujacy (a przynajmniej wersja strzelankowa byla mocno srednia, byc moze stealth wypada lepiej), mam nadzieje ze tym razem gra bedzie fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > przecież nie żyje
> >
> > dayum
> >
>
> Hmm najpierw myślałem że może wyszła jakaś książka i walnąłeś spoiler ale sprawdziłem
> na Deus Ex wiki i Jensen nadal ma status "żywy".
Bo to zależy od zakończenia. Jest 12 (w podstawowych założeniach niczym się nie różnią jeśli chodzi o wybory w całej grze, liczy się tylko co się zrobi na końcu, przy czym każde z podstawowych 4 dzieli się na 3: "Dobre", "Neutralne, "Złe", ale nie bardzo wiadomo od czego to zależ i jakich wyborów dokonać w grze, żeby zmienić ich charakter, co zresztą zmienia opis pobudek Adama, ale nie efekt: http://deusex.wikia.com/wiki/Shutting_Down_Darrow%27s_Signal - a prawie samym dole strony; uwaga, bo to pełny opis przejścia ostatniej misji, więc zawiera spoilery), a pokrótce:

Spoiler

- Adam może przekazać światu wieść o Iluminatach (i rozpocząć falę badziewnych postów fanów teorii spiskowych w naszym świecie) (opcja Darrowa)
- Adam może zwalić winę za halucynacje na Front Ludzkości, widząc więcej zła w lęku przed nowoczesną technologią (Sarif)
- Adam może zwalić winę za halucynacje na wadliwą Neuropozynę i dać władzę Iluminatom (powodując kolejny zalew badziewnych teorii spiskowych w naszym świecie) (Taggart)
- Adam może rozwalić Pancheę (Eliza)
Jak widać tylko 1 opcja (ostatnia) powoduje śmierć Adama.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2013 o 11:26, NemoTheEight napisał:

/ciach/


Tia, ale tylko jedno zakończenie jest kanoniczne dla serii, bo z tego co ja pamiętam, to tylko gdy wybieramy

Spoiler

zniszczenie całej stacji ( a przy okazji śmierć Jensena), po filmiku podsumowującym, jest dialog Boba Page''a i Megan, gdzie proponuje jej współpracę (co prowadzi do powstania wirusa znanego z pierwszej częśći :)



Więc twórcy nie mają innego wyboru i (chyba) muszą wykorzystać tą wersje zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Więc twórcy nie mają innego wyboru i (chyba) muszą wykorzystać tą wersje zdarzeń.

Twórcy jak najbardziej mogą wykorzystać inną wersję. Wirus mógł powstać w inny sposób, a zachowanie Megan było tylko efektem tego zakończenia. Co jednak stało się z korporacjami z HR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(a przynajmniej wersja strzelankowa

Dnia 04.06.2013 o 11:23, Harunia napisał:

byla mocno srednia, byc moze stealth wypada lepiej)

A kto normalny gra w Deus Ex jak w strzelankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 11:23, Harunia napisał:

HR po swietnych trailerach okazal sie byc rozczarowujacy (a przynajmniej wersja strzelankowa
byla mocno srednia, byc moze stealth wypada lepiej), mam nadzieje ze tym razem gra bedzie
fajniejsza.


No to i tak dużo lepiej niż wyjątkowo nudna pod tym względem część pierwsza. "Być może stealth wypada lepiej"? Chyba mi nie powiesz, że potraktowałeś HR jako strzelankę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to wszystko? Cały news z powodu ...animowanego logo z datą? Czy to się w ogóle kwalifikuje jako teaser? A może trailer teasera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 11:49, mati285 napisał:

A kto normalny gra w Deus Ex jak w strzelankę?

Ktoś idący drogą siły ognia ponad siłą argumentów? Jeśli tylko jedna z możliwych do obrania dróg jest grywalna, to nie świadczy to dobrze o grze. A w ogóle to taa, pokonaj sobie bossów w inny sposób ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 12:06, zadymek napisał:

Jeśli tylko jedna z możliwych do obrania
dróg jest grywalna, to nie świadczy to dobrze o grze.


tylko tu masz 2 "drogi" pomiedzy ktorymi mozesz wybierac, wiekszosc "strzelanek" ogranicza sie do jednej i to cholernie slabo zrobionej (skrypty, tunele, tepe AI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 12:10, EmperorKaligula napisał:

tylko tu masz 2 "drogi" pomiedzy ktorymi mozesz wybierac

A więc zaletą "drogi FPS''a" jest to, że... można jej nie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 12:30, zadymek napisał:

A więc zaletą "drogi FPS''a" jest to, że... można jej nie wybrać?


"szczelanki" = nie tylko FPSy -.- gry tpp tez jak w morde strzelil pasuja do mojego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby bylo mniej szybow wentylacyjnych..... wiecej starc z duzymi robotami.... lepszy engine....zywsze ruchy postaci... lepsze uczucie przy wystrzalach z broni...LEPSZY RAGDOLL (albo wogole jego obecnosc)... To ze walki z bosami maja poprawic to juz raczej wiedza ale oby wyzej wymienione rowniez poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować