Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall coraz bliżej! Zobacz teaser

62 postów w tym temacie

Nie bede sie tu rozwodzil nad tym, ze nie spalem pare nocek przez DX:HR bo nie miejscie i czas na to... krotko: gdzie mozna zlozyc zamowienie na pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uszy mnie nie zawodzą, to słyszeliśmy głos Boba Page''a.
Szykuję się na Szarą Śmierć.

Chyba że The Fall, to kolejne gówno na jakieś telefon albo co gorsza - dlc na 2 godziny.
Martwi mnie to, że tło jest żywcem przeniesione z Deus Ex: Human Revolution. Może nie zmienia się tego, co jest idealne, ale czy nowa gra nie powinna mieć swojego własnego motywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 13:53, kristof197 napisał:

Martwi mnie to, że tło jest żywcem przeniesione z Deus Ex: Human Revolution.


To samo chciałem podkreślić - żebyście się nie zdziwili jak to będzie poprawiona wersja HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście, ale wewnątrz teasera ukryta jest jedna mała wskazówka co do tego czym będzie "The Fall". Ostatnia wypowiedź: "Are we ready to begin?" jest wypowiadana głosem jednej bardzo ważnej dla tego uniwersum postaci - Boba Page''a. Kto to jest nie będę zdradzał, bo to massive spoiler z ORYGINALNEGO Deus Exa. Ja osobiście mam nadzieję, że The Fall będzie fabularnym pomostem pomiędzy Human Revolution, a klasykiem z 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś idący drogą siły ognia ponad siłą argumentów? Jeśli tylko jedna z możliwych do obrania
> dróg jest grywalna, to nie świadczy to dobrze o grze.

Dokladnie.

> >(a przynajmniej wersja strzelankowa
> > byla mocno srednia, byc moze stealth wypada lepiej)
> A kto normalny gra w Deus Ex jak w strzelankę?

Polowa graczy? Wiecej jak polowa?
Zrobili gre gdzie mozesz wybrac albo skradanie albo strzelanie. Ja akurat mialem ochote na strzelanie i je wybralem. Bylo kiepskie. Wiec moze zamiast dawac wybor miedzy dobrym gameplayem a slabym powinni od poczatku gre zrobic jako skradanke?

Podobne odczucia mialem w przypadku Dishonored, bo wyjscie silowe sprawdzalo sie imo srednio, ale tam jakos swiat przedstawiony, grafika, historia, klimat bardziej mnie przekonaly i postanowilem przejsc ją drugi raz tym razem skradając sie- bylo znacznie fajniej i przyjemniej.
HR nie mial tego szczescie, wynudzil mnie niemilosiernie za pierwszym razem i drugi raz juz mi sie nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 15:00, Cygi napisał:

To samo chciałem podkreślić - żebyście się nie zdziwili jak to będzie poprawiona wersja
HR.

To chyba dobrze, nie?
Formuła jest dobra i nie ma potrzeby dodawać nowości na siłę, tylko po to, by powiedzieć, że mamy nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby był Jensen. Dawno grze nie było tak świetnego bohatera. No i ten głos. Co ciekawe,
> aktor który podkładał głod pod Jensena wygląda, powiedziałbym rozczarowująco.

Mnie kompletnie Jensen nie lezal. Taki wannabe-tough-guy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 15:32, Henrar napisał:

To chyba dobrze, nie?
Formuła jest dobra i nie ma potrzeby dodawać nowości na siłę, tylko po to, by powiedzieć,
że mamy nowości.


Chodzi mi o to, że jak by to była "tylko" odświeżona wersja HR, to by potem na forum był płacz i zgrzyt zębów, shitstorm itp., że gracze oczekiwali nowej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oby był Jensen. Dawno grze nie było tak świetnego bohatera. No i ten głos. Co ciekawe,
>
> > aktor który podkładał głod pod Jensena wygląda, powiedziałbym rozczarowująco.
>
> Mnie kompletnie Jensen nie lezal. Taki wannabe-tough-guy.

What a shame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 11:05, Selv napisał:

Jak ktoś nie grał w Deus Exy dla fabuły a chce to nie powinien czytać takich tematów
- całkiem proste i w moim przypadku działa już od lat :)


Ciekawe czy jak ci zaspojleruje The Fall dzień po premierze to też będziesz tak śpiewał. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 13:53, kristof197 napisał:

Chyba że The Fall, to kolejne gówno na jakieś telefon albo co gorsza - dlc na 2 godziny.


Kilka lat po premierze to o wiele za późno na DLC. I nie wiem o co się pienisz, wydając The Missing Link udowodnili że nie robią miniaturowych a drogich badziewi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 11:39, Fisher7 napisał:

Tia, ale tylko jedno zakończenie jest kanoniczne dla serii, bo z tego co ja pamiętam,
to tylko gdy wybieramy

Spoiler

zniszczenie całej stacji ( a przy okazji śmierć Jensena), po
filmiku podsumowującym, jest dialog Boba Page''a i Megan, gdzie proponuje jej współpracę
(co prowadzi do powstania wirusa znanego z pierwszej częśći :)



Więc twórcy nie mają innego wyboru i (chyba) muszą wykorzystać tą wersje zdarzeń.

Spoiler

To źle pamiętasz. Megan dołącza do Page''a nie tylko po tym zakończeniu. Jeśli do pojawienia się tej rozmowy na końcu jest potrzeba spełnienia jakiegoś warunku na pewno nie jest nim wybranie 4 opcji. Ja miałem tę rozmowę pomimo dołączenia do Illuminatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować