Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe wersje cyfrowe gier Knights of Pen & Paper i DARK w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

7 postów w tym temacie

gram.pl

[Zaktualizowano] W naszej ofercie przedpremierowej pojawiły się dwa zupełnie nowe tytuły: turowa gra RPG Knights of Pen & Paper, która dostępna jest z licznymi bonusami dostępnymi wyłącznie w pre-orderze oraz trzecioosobowa skradanka DARK.

Przeczytaj cały tekst "Pecetowe wersje cyfrowe gier Knights of Pen & Paper i DARK w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi u nas ten DARK.
Kupując prosto od Steama wyjdzie nam taniej (24€), a dodatkowo dorzucają poradnik. Na GMG z kuponem 25$. Co jak co, ale prawie 1/3 taniej w zagranicznych sklepach...

Nie, żebym miał kupować. Pewnie już w summersale będzie można wyrwać za 4 dychy, jak nie mniej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja cyfrowa za 118,90... za co konkretnie lol? Zamiast gry byc zdecydowanie tansze w zwiazku z dystybucja cyfrowa i brakiem zwiazanych z tym kosztow produkcji pudelek/instrukcji/plyt/logistyki itd to widac marza tylko poszla w gore.

Na steamie wychodzi za 100zl to i wiecej oferuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wersja cyfrowa za 118,90... za co konkretnie lol? Zamiast gry byc zdecydowanie tansze
> w zwiazku z dystybucja cyfrowa i brakiem zwiazanych z tym kosztow produkcji pudelek/instrukcji/plyt/logistyki
> itd to widac marza tylko poszla w gore.
>
> Na steamie wychodzi za 100zl to i wiecej oferuja.
Faktycznie cena się zmieniła bo wcześniej było 34 EURO za tyle my dostalismy. Zaraz poprawimy jak z wydawcą się skontaktujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 14:28, Mordant napisał:

Strasznie drogi u nas ten DARK.
Kupując prosto od Steama wyjdzie nam taniej (24?), a dodatkowo dorzucają poradnik. Na
GMG z kuponem 25$. Co jak co, ale prawie 1/3 taniej w zagranicznych sklepach...

Nie, żebym miał kupować. Pewnie już w summersale będzie można wyrwać za 4 dychy, jak
nie mniej ;).

Jak pisałem niestety zaszła pomyłka za co przepraszamy , wcześniej jak pisałem inna była cena na steam na ten produkt niż teraz. Dostaliśmy zniżke 15% ale od starej jak widać ceny. Już interweniujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena na Steamie od samego początku jest w promocji 24 EURO (nie wiem skąd Wy wzieliście 34 :/ To samo z datą premiery - od samego początku widniała tam data 28 czerwca, więc nie wiem skąd Wy wzieliście 11 czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cena na Steamie od samego początku jest w promocji 24 EURO (nie wiem skąd Wy wzieliście
> 34 :/ To samo z datą premiery - od samego początku widniała tam data 28 czerwca, więc
> nie wiem skąd Wy wzięliście 11 czerwiec.
Bezposrednio od Kalypso wydawcy. Co do ceny to STEAM dostał exclusive cene na wydanie, my dostaliśmy obniżkę ceny tylko z grzeczności i rekompensaty za złośc klientów od wydawcy. Odrazu nas uprzedzono, że nastepnym razem moga być rozbieżności w cenie bo Steam to lider i jak chce exclusive cene to ja dostaje :)

Co do daty wydania to na steam pojawiło się później (pre-order) niż my mieliśmy w naszym planie wydawniczym dostarczonym przez wydawcę i zapewniam, że miała ukazac się 11 czerwca :)

W obu kwestaich wiem troche lepiej, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować