Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo: Spartan Assault zapowiedziane! Poznaj szczegóły, zobacz screeny i trailer

18 postów w tym temacie

Współczuję fanom Halo... Ech co się dzieje. Coraz więcej tego badziewia na urządzenia przenośne. Blizzard z tym chłamem Hearthstone, gry z Warhammera 40000, teraz nawet Halo ... Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Współczuję fanom Halo... Ech co się dzieje. Coraz więcej tego badziewia na urządzenia
> przenośne. Blizzard z tym chłamem Hearthstone, gry z Warhammera 40000, teraz nawet Halo
> ... Słabo.

To dobrze, że grę, w którą nie grałeś i która nie wyszła nazywasz chłamem.

@Topic
Win8? Podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reakcja przed przed czytaniem artykułu - "Jak to? Halo na PC? Niemożliwe!"
Reakcja po przeczytaniu artykułu - "No tak, to rzeczywiście niemożliwe"

Po co wydawać twin-stick shooter na PC? Czy taka gra może zainteresować cyklem kogoś kto nigdy wcześniej nie widział Halo? Czy tak ma wyglądać przyszłość pc-gamingu wg MS, gry pokroju Angry Birds, każualowe 15 min w przerwie między oglądaniem filmów na yt ? Czy to po prostu celowe działanie, pokazujące, że "prawdziwe gry" od MS będą wychodzić wyłącznie na X1, bo przecież PC jest martwy.

Już w głowie widzę hasło reklamowe "Długo wyczekiwane Halo wreszcie na PC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tonący halo się chwyta... ktoś w marketingu M$ się zastanowił jak podkręcić słabą sprzedaż win8 - nie pamiętacie Halo 2 na vistę? Przecież to mogli wydać na każdy tablet / telefon, ale nie, tylko 8.
Na razie wygląda na jakiś projekt studencki a nie kaliber halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 18:27, gmx napisał:

Tonący halo się chwyta... ktoś w marketingu M$ się zastanowił jak podkręcić słabą sprzedaż
win8 - nie pamiętacie Halo 2 na vistę? Przecież to mogli wydać na każdy tablet / telefon,
ale nie, tylko 8.

Równie dobrze można prosić Microsoft, by wydali Halo na konsole Sony lub Nintendo. Oczywistym jest, że będą wspierać swój system i urządzenia, na których jest on zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak by to było coś w stylu XCOM w świecie Halo to może mogło by być fajne ale zapowiada się na jakąś siekankę.

Bungie zakończyło swoją serię Halo i teraz Microsoft pewnie zacznie doić tą markę aż do znudzenia. Chociaż przyznać trzeba że 343 zrobiło rewelacyjne Halo 4. Ale armia spin offów nadciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 18:43, Henrar napisał:

> Tonący halo się chwyta... ktoś w marketingu M$ się zastanowił jak podkręcić słabą
sprzedaż
> win8 - nie pamiętacie Halo 2 na vistę? Przecież to mogli wydać na każdy tablet /
telefon,
> ale nie, tylko 8.
Równie dobrze można prosić Microsoft, by wydali Halo na konsole Sony lub Nintendo. Oczywistym
jest, że będą wspierać swój system i urządzenia, na których jest on zainstalowany.


oj, nie chodzi mi żeby zaraz rozdawali swojego exclusiva na inne platformy - bardziej chodzi mi o wrażenie że gra powstaje na zlecenie działu marketingu systemów ms o jakości słabej filmówki niż coś naprawdę dużego.

Na szczęście nie jestem jakimś fanem halo, skończyłem wszystkie części ale shooter jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka powstaje chyba tylko po to aby sprzedac system Win8. Ja podziekuje, nowy system mi nie jest potrzebny, a Halo to mi sie od zawsze kojarzy z wiochą i tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gierka powstaje chyba tylko po to aby sprzedac system Win8. Ja podziekuje, nowy system
> mi nie jest potrzebny, a Halo to mi sie od zawsze kojarzy z wiochą i tandetą.

Nowy system sprzedaje się świetnie i bez tego, szczególnie, że wersję professional (i to w dwóch wersjach 32 bitowej i 64 bitowej) można było nabyć za śmieszne 69 zł (upgrade z Windows 7) lub 129 zł (upgrade z Windows XP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dużej sprzedaży im nie nie wróżę :D
>
> Halo i słaba sprzedaż? HA HA

Dziecko poczytaj o wynikach sprzedaży tego systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Dużej sprzedaży im nie nie wróżę :D
> >
> > Halo i słaba sprzedaż? HA HA
>
> Dziecko poczytaj o wynikach sprzedaży tego systemu.

Jeśli chodzi o Halo to sprzedało się bardzo dobrze. Poczytałem. Jednak wątpię, by ta częśc znalazła wielu odbiorców, chyba głównie z tego względu, że wychodzi na platformy, gdzie fanów halo jest najmniej(tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Dużej sprzedaży im nie nie wróżę :D
> > >
> > > Halo i słaba sprzedaż? HA HA
> >
> > Dziecko poczytaj o wynikach sprzedaży tego systemu.
>
> Jeśli chodzi o Halo to sprzedało się bardzo dobrze. Poczytałem. Jednak wątpię, by ta
> częśc znalazła wielu odbiorców, chyba głównie z tego względu, że wychodzi na platformy,
> gdzie fanów halo jest najmniej(tak mi się wydaje).
>

Wynikach sprzedaży SYSTEMU, a nie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować