Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Kamienny Więzień do Dragon Age: Początek oraz Czarne Emporium do Dragon Age II za darmo na PC i Xboksa 360

6 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Kilka dni temu Electronic Arts ogłosiło, że nie trzeba już wnosić opłat za przepustki online, ale to nie jedyna dobra wieść dla graczy. Wielbiciele serii Dragon Age, którzy jeszcze nie mieli okazji odblokować Kamiennego Więźnia i Czarnego Emporium, mogą pobrać rzeczone DLC za darmo.

Przeczytaj cały tekst "DLC Kamienny Więzień do Dragon Age: Początek oraz Czarne Emporium do Dragon Age II za darmo na PC i Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna akcja, ale obejmie raczej mniejsze grono osob niz wieksze.
Owe DLCe do tych gier byly dolaczane do gier w "cenie/gratis"(podstawowych edycji, bo byly wydania, ze dawali po 2-3 dlc na "pudelko- a w da1 byly dlc na zbroje (deluxe mialo jeszcze zamek strazy), a w da2 byl sebastian-dlc?), ze tylko osobom ktore kupily uzywki lub nowki z nieaktywnymi juz kodami, a ktore nie dokupily dlc ta akcja moze podpasowac.
Jakis czas temu jako "free" dali zestaw dlc-przedmiotow do da1 i da2.
Jakby dali zamek do da1 lub inne dlc do da2 to byloby ciekawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że oni DAJĄ te DLC za darmo. Teraz są za darmo bo nie ma Online Passów u EA. Podobnie jest z wieloma innymi grami od EA np. Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe prawda. To nie dlatego, że teraz nie ma Online Passów. Taka promocja była już rok, czy 2 lata temu, a wtedy były jeszcze Passy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny gest. EA chyba chce sobie podreperować reputację. i bardzo dobrze, bo ja sobie przysiągłem, że przez długi czas nic więcej od nich nie kupię w ramach protestu.
oba DLC mam już od lat, niestety. szkoda, że nie dali czegoś innego, ale darowanemu koniowi się podobną w paszczę nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować