Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami otworzy nową erę wirtualnego futbolu? Znamy szczegóły dotyczące Pro Evolution Soccer 2014, są też screeny

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

FOX Engine ma być asem w rękawie twórców Pro Evolution Soccer 2014. Konami zapowiada, że rozgrywkę chce oprzeć na sześciu filarach. Bacznie się im przyglądamy i pokazujemy pierwsze screeny z gry.

Przeczytaj cały tekst "Konami otworzy nową erę wirtualnego futbolu? Znamy szczegóły dotyczące Pro Evolution Soccer 2014, są też screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Do 2011 roku byłem fanem PES-a, później przerzuciłem się na FIFę. W tym roku sytuację znamy (gram na PC), więc zastanawiam się nad jednorocznym skokiem w bok, do czasu premiery FIFy 15. No, chyba że wybiorę PES-a 2014, a FIFę 14 kupię, kiedy stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konami otworzy nową erę wirtualnego futbolu? każdego roku ten sam bełkot ;)

jak wielu tutaj, długo byłem fanem PES''a, ale do czasu jak po boisku będzie biegać 22 Rasiaków to zostanę przy Fifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w PES-a od 4 do 10 - tamte gry naprawdę niszczyły FIFĘ :D Teraz sytuacja się odwróciła - grałem w FIFĘ 11, teraz w 13 i myśl o zakupie PES-a porzuciłem po kilku minutach w demku. Niech się Konami ogarnie i zrobi coś lepszego niż ostatnio - wyrównana walka pomiędzy dwoma graczami na rynku na pewno jest lepsza niż monopol jednej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są screeny z obecnej generacji. Silnik jest w pełni skalowany, także za rok można się spodziewać prawdziwej rewolucji. Na razie pozostaje FOX, który sam w sobie jest krokiem naprzód, trójwymiarowe uszy i oprawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To są screeny z obecnej generacji. Silnik jest w pełni skalowany, także za rok można
> się spodziewać prawdziwej rewolucji. Na razie pozostaje FOX, który sam w sobie jest krokiem
> naprzód, trójwymiarowe uszy i oprawy. :P
Czyli co mam rozumieć że tym roku na PC nie uświadczymy next gena a na konsole nowe już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, przecież ta oprawa na 3 screenie wygląda strasznie tandetnie, a przez to całe otoczenie nie zachwyca. Niestety w grach piłkarskich zawsze był problem z trybunami i klonami na nich. Tu ta oprawa wydaje mi się zbyt doskonała, przez co sztuczna. Równie dobrze mogli nałożyć jedną wielką teksturę na trybuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny bidne jak bezdomny w afryce.
Bardzo kiepsko to widzę. Czasy tego PESa w którego grało się na PSX/PS2 mają zerowe szanse na powrót jeśli Konami będzie szło torem wciskania nam tego samego bullshitu rok w rok.
A owy bullshit idzie w parze z równie słabymi kolejnymi klonami PESa które od poprzednika różnią się tylko bardziej aktualnymi składami drużyn. Nie tędy droga panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować