Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall oficjalnie! Będziecie rozczarowani...

52 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2013 o 20:11, Harunia napisał:

Uzyteczny jest chyba kazdy tablet, nie tylko ipad, produkty jablka sa zwyczajnie za drogie
jak na ich funkcjonalnosc i bebechy.


Być może nie siedzisz w temacie, ale jak na możliwości i funkcjonalność iPada 4, to wychodzi najtaniej ze wszystkich tabletów dostępnych na rynku (porównywalnych pod względem mocy, ekranu czy ilości pamięci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:13, Maciomaniak napisał:

Być może nie siedzisz w temacie, ale jak na możliwości i funkcjonalność iPada 4, to wychodzi
najtaniej ze wszystkich tabletów dostępnych na rynku (porównywalnych pod względem mocy,
ekranu czy ilości pamięci)

Z ciekawości: jakie tablety masz na myśli, mówiąc "porównywalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:20, Dared00 napisał:

> Być może nie siedzisz w temacie, ale jak na możliwości i funkcjonalność iPada 4,
to wychodzi
> najtaniej ze wszystkich tabletów dostępnych na rynku (porównywalnych pod względem
mocy,
> ekranu czy ilości pamięci)
Z ciekawości: jakie tablety masz na myśli, mówiąc "porównywalne"?


Microsoft Surface RT, Sony Xperia Tablet Z, tablety od ASUSa czy Acera, jest tego całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > hajterzy
>
> Domniemuję iż istnieje pewien cień podejrzeń, że niektórzy mogą być rozczarowani nie
> dlatego, że HAJTUJĄ i mają BUTTHURT oraz NAPINKĘ, ale dlatego, iż liczyli na to, że w
> grę zagrają, ale nie zagrają, bo nie mają jabłuszek.
> No ale nie mogę mieć pewności, więc może lepiej a priori przyjmijmy po prostu, że to
> jednak HAJTERZY!
Nie no nie mam ipada, bo jestem hejterem, a nie dlatego że mi jest niepotrzebny. Jak ktoś mi napisze "to nie marudź, że w nowego DE nie zagrasz" to mu dam w papę workiem obranych jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować