Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: The Fall oficjalnie! Będziecie rozczarowani...

52 postów w tym temacie

A ja się ciesze bo jest spora szansa że kontynuacja ostatniego Deus Exa wyjdzie na PC i konsole nowej generacji a graficznie będzie zbliżona do tego co widzieliśmy na cinematic trailerze Human Revolution:].

Co oni do wuja wafla maja z tymi mobilnymi? Halo na mobilne, Deus Ex na mobilne, precz mi z tym badziewiem, nie kupie konsoli nie kupie iPada prędzej se rękę obetnę niż ten badziewny i przeceniony gadżet postawi tranzystor na moim biurku.

A więc przez te dwa lata kiedy mogli zrobić normalną kontynuację uznali że lepiej będzie stworzyć jakieś badziewie na tablety?

Eidos Montreal, jakkolwiek mnie zachwyciliście w przeszłości teraz jestem wami tak samo rozczarowany.

Widać hajterzy nie mogą zrozumieć i przeboleć, że na iOS wychodzą bardzo fajne i rozbudowane gry. Sam z chęcią zagram w nowego Deus Exa na iPadzie.

Dnia 05.06.2013 o 17:56, Wojman napisał:

hajterzy

Domniemuję iż istnieje pewien cień podejrzeń, że niektórzy mogą być rozczarowani nie dlatego, że HAJTUJĄ i mają BUTTHURT oraz NAPINKĘ, ale dlatego, iż liczyli na to, że w grę zagrają, ale nie zagrają, bo nie mają jabłuszek.
No ale nie mogę mieć pewności, więc może lepiej a priori przyjmijmy po prostu, że to jednak HAJTERZY!

To już się nie dziwię czemu Square Enix ma takie marne wyniki finansowe. Ubisoft wydawałby Deus Ex''a rok w rok tłucząc niezłą kasę, i wiecie co, jak bym kupował.

Też bym wolał grę pecetową, bo na urządzeniach przenośnych niespecjalnie lubię grać :) Poza tym, mam na tablecie choćby Vice City, ale sterowanie jest tak denne, że nie da się praktycznie grać. Dlatego boję się jak to będzie z DE - graficznie powinno być dobrze, ale sterowanie może zabić całą przyjemność gry. No nic, pewnie jak wyjdzie to zobaczę co i jak :)

Ta w rok w rok by wychodziło i zmian zero to jest crpg a nie crap shooter jak cody i inne szajsy
Nie ten rok to następny :) nie wiem skąd rozczarowanie u ludzi nikt wam nie nie pisał nie dzwonił nie podał na tacy ,że : "DEUS EX:THE FALL nowa pełno prawna część na PC/X60/PS3/XO/PS4)
:)

DX:HR w ogóle nie przypadł mi do gustu, dla mnie to żaden RPG. Wolałem o niebo pierwszą część a Human Revolution wcale nie jest moim zdaniem lepszy od dwójki (następnym razem może będzie lepiej). Co do tej gry to jak tak dalej pójdzie to dostaniemy Deus Ex''a w teraźniejszości. Czekam na coś co kontynuuje historię. Nienawidzę prequeli. A co do narzekań, to chyba forumowicze i autor na czele, nie grali dawno w żadną płatną grę na urządzenia przenośne (a te gry wciąż się rozwijają). Jak np. okazało się, że Bayonetta 2 wychodzi tylko na Wii U to nie była umniejszana do niepełnoprawnej produkcji, więc rozumiem, że gracze mobilni, to gracze gorszej kategorii? Produkcja może być naprawdę dobra, a jak ekran mały to można wyświetlać na TV. Szkoda, że tylko na iOS, czyli odpuszczam.

Dnia 05.06.2013 o 18:30, Sinirio napisał:

więc
rozumiem, że gracze mobilni, to gracze gorszej kategorii?
Produkcja może być naprawdę
dobra, a jak ekran mały to można wyświetlać na TV. Szkoda, że tylko na iOS, czyli odpuszczam.

Nie ma po co dorabiać do tego jakichś teorii o dyskryminacji, tym bardziej że pewnie większość graczy "stacjonarnych" jest też graczami "mobilnymi" (komórki, tablety, konsole przenośne). Żal, zawód i narzekania wynikają głównie z tego, że wszyscy liczyli na pełnoprawną kontynuacją na "duże" platformy, a wyjdzie coś, w co i tak większość nie zagra, bo nie ma iPada.

> Co oni do wuja wafla maja z tymi mobilnymi? Halo na mobilne, Deus Ex na mobilne, precz
> mi z tym badziewiem, nie kupie konsoli nie kupie iPada prędzej se rękę obetnę niż ten
> badziewny i przeceniony gadżet postawi tranzystor na moim biurku.

Przez fakt, że go nie masz, nie zdajesz sobie sprawy, jak ten "badziewny i przeceniony" gadżet jest użyteczny i przydatny.

A co do tego Deus Exa, jaram się cholernie i kupię, jak tylko wyjdzie. Uwielbiam mobilne gierki.

Zaloguj się, aby obserwować